Batum’da Nerede Kalınır ? | Otel Tavsiyeleri

Gürcistan’ın liman kenti olan Batum, renkli gece hayatı ile ön plana çıkan tarihi bir kent. Bu şehirde hemen hemen her bütçeye uygun konaklama birimini rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Batum’da konaklama için 200-500 TL arasındaki bir otel veya diğer konaklama birimleri birçok gezgin için yeterli olacaktır. Bunun yanında Batum’da konaklama için çok fazla bölge bulunmuyor. Bu yüzden Batum’da nerede kalınır ? sorusu için bölge aramanıza da gerek kalmıyor.

Batum, Old Boulevard ve New Boulevard olarak ikiye ayrılıyor. Yani konaklama için bu iki bölgeyi de gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Batum’da Nerede Kalınır ? – En İdeal Batum Otel Tavsiyeleri

Batum’da konaklama ücretleri genel olarak uygun olduğundan bu şehirde 4-5 yıldızlı otellere de gönül rahatlığıyla göz atabilirsiniz.

1.Leogrand Hotel & Casino Batumi – Süper Lüks (5 Yıldız – 850-1100 TL)

Batum'da Nerede Kalınır

Leogrand Hotel

Batum’daki en lüks otellerden biri olan Leogrand Hotel, süper lüks odaları, spa merkezi ve barı ile şehirdeki en çok tercih edilen otellerden. Otel, plaja ve Argo Teleferiği’ne sadece 10 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Dağ, deniz ve şehir manzaralı odalarıyla ünlü olan bu otel havaalanına 5 km ve Batum Limanı’na da sadece 800 metre uzaklıkta bulunmakta. Yani konum olarak tereddütsüz tercih edilebilecek otellerden. Ayrıca bu otel şehirdeki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden. Fakat fiyatı biraz pahalı olduğu için sadece süper lüks otel arayanların göz atabileceği otellerden.

900 konuktan 8.4 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanına sahip bu oteli Booking.com aracılığıyla incelemek veya rezervasyon yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Batum’daki diğer 5 yıldızlı otellere göz atmak için de buraya tıklayabilirsiniz.

 

2.Piazza Four Colors (4 Yıldız – 250-400 TL)

Batum'da Nerede Kalınır

Piazza Four Colours

4 yıldızlı bir otel olmasına rağmen şehirdeki en uygun fiyatlı otellerden biri olan Piazza Four Colors, sahile 200 metre uzaklıkta bulunuyor. Merkezi konumuyla bir hayli popüler olan bu otel tam olarak ”Piazza” adı verilen meydanda bulunmakta. Yani konum olarak şehirdeki en ideal otellerden.

Şehirdeki en popüler turistik yerlere yürüme mesafesinde olan bu otelden, şehrin en iyi gece kulüplerine ve barlarına yürüyerek gitmek de mümkün. Gerek muhteşem konumu, gerekse 1.000 konuktan almış olduğu 8.2 gibi yüksek bir değerlendirme puanıyla mutlaka göz atılabilecek otellerden.

Booking.com aracılığıyla oteli incelemek veya rezervasyon yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

3.Hotel Corner Inn (4 Yıldız – 300-550 TL)

Batum'da Nerede Kalınır

Hotel Corner Inn

Batum’daki en popüler 4 yıldızlı otellerden biri olan Hotel Corner Inn, orta bütçeli bir otel arayanlar için ideal otellerden. Denize 300 metre uzaklıkta olan bu otel Piazza adlı meydana 3 km uzaklıkta bulunuyor. Bunun yanında, Aquapark Batumi otele kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunmakta.

Havalaanına en yakın otellerden (3 Km) biri olan Hotel Corner Inn, 4 yıldızlı bir otel olmasına rağmen 5 yıldızlı otelleri aratmıyor. Süper merkezi bir otel olmasa da, sunduğu imkanları ve uygun fiyatıyla düşünülebilecek seçeneklerden.

8.6 gibi yüksek bir değerlendirme puanına sahip bu oteli Booking.com aracılığıyla incelemek veya rezervasyon yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

4.The Admiral Hotel (4 Yıldız – 450-600 TL)

Batum'da Nerede Kalınır

The Admiral Hotel

Diğer 4 yıldızlı otellere nazaran 1 tık daha pahalı olan The Admiral Hotel, şehir merkezinde Piazza adlı meydana sadece 3 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Süper konumu ve manzaralı odalarıyla popüler olan bu otelden şehirdeki hemen hemen tüm turistik yerlere yürüyerek gitmek mümkün. Ayrıca Batum gece hayatı için bir plan yapıyorsanız, bu otelden şehirdeki en iyi ve en popüler gece kulüplerine ve barlarına yürüyerek rahatlıkla gidebilirsiniz.

Batum Bulvarı’na 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otelin 400 konuktan almış olduğu 8.8 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanına bakarak bile bu oteli tercih etmek mümkün.

Booking.com aracılığıyla bu oteli incelemek veya rezervasyon yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

5.Piazza Boutique Hotel (4 Yıldız – 330-450 TL)

Batum'da Nerede Kalınır

Piazza Boutique Hotel

Batum’da nerede kalınır ? sorusuna en ideal cevaplardan biri olan Piazza Boutique Hotel, adından anlaşılacağı üzere Piazza adlı meydanda bulunuyor. Yani şehirdeki en merkezi otellerden biri. Bu otelden şehirde dilediğiniz hemen hemen her yere yürüyerek rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca Batum gece hayatı için bir planınız varsa da bu otel en ideal seçeneklerden olacaktır.

500 konuktan 8.4 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanına sahip bu oteli Booking.com aracılığıyla incelemek veya rezervasyon yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Batum’daki tüm 4 yıldızlı otellere göz atmak için de buraya tıklayabilirsiniz.

6.Piazza Inn (3 Yıldız – 230-350 TL)

Batum'da Nerede Kalınır

Piazza Inn

Şehrin tam merkezinde, Piazza adlı meydanda bulunan bu otel, şehirdeki en popüler 3 yıldızlı otellerden. Süper merkezi konumu ve uygun fiyatlı odalarıyla ünlü bu otel, şehirdeki hemen hemen tüm turistik yerlere yürüme mesafesinde bulunuyor.

Otelin süper olumlu konuk yorumlarına bakarak, otelin gayet şık, temiz ve modern olduğunu da söyleyebiliriz. Ayrıca otelin 500 konuktan 8.0 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı bulunuyor.

Booking.com aracılığıyla bu oteli incelemek veya rezervasyon yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Batum’daki en uygun fiyatlı otellere göz atmak için de buraya tıklayabilirsiniz.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Batum’da nerede kalınır ? sorusuna cevap olarak daha birçok otel önerisi eklemek mümkün. Fakat şehirdeki en popüler ve en ideal bu 6 otel arasından aradığınız zevkte ve bütçede oteli bulabileceğinize de emin olabilirsiniz.

By |2018-03-30T23:47:29+00:00Mart 30th, 2018|Avrupa, Gürcistan|
Bir de henüz yeni olan Facebook Sayfamı Beğensen ? Çok mu şey istemiş olurum ? :)