Üsküp’te Nerede Kalınır ? | Otel Tavsiyeleri

Makedonya’nın başkenti ve en güzel şehirlerinden biri olan Üsküp, tarihi ve kültürel yapısı ile turizm bakımından önemli. Şehrin tam ortasından geçen Vardar Nehri ise, şehre farklı bir hava katmakta. Turistlerin Makedonya’daki favori şehirlerinden biri olan Üsküp’te konaklama ücretleri ise süper uygun. Bu yüzden, bu şehir için konaklama bakımından kendinizi sınırlamanıza da gerek yok.
Üsküp’te nerede kalınır ? adlı bu yazı ile şehirdeki en ideal oteller hakkında tavsiyeleri ve bilgileri bulabilir, zevkinize ve bütçenize uygun konaklama birimini tercih edebilirsiniz.

Üsküp’te konaklama birimi için bölge bölge araştırma yapmanıza gerek yok. Zaten 1-2 konaklama bölgesi olduğu için buna gerek bile kalmıyor. Bunun yanında, daha önce hiç 4-5 yıldızlı otellerde konaklamamış olsanız dahi bu şehirde mutlaka 4-5 yıldızlı otellere göz atın derim. Süper bütçeli bu 4-5 yıldızlı otellerde aradığınız bütçeli seyahati bile yapabilirsiniz.

Booking.com aracılığıyla Üsküp’teki tüm konaklama birimlerine göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Üsküp’te Nerede Kalınır ? – En İdeal 7 Otel Tavsiyesi

1.BUSHİ RESORT & SPA (5 Yıldız – 250-400 TL)

Üsküp'te Nerede Kalınır ?

Bushi Resort & Spa

Üsküp’teki en lüks ve en popüler otellerden biri olan Bushi Resort, spa ve sağlık merkezi ile oldukça popüler otellerden. Eski Pazar’a sadece 1 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otel konum olarak şehir merkezine en yakın otellerden. Otelin konuk yorumlarına ve 1.000 konuktan almış olduğu 8.7 gibi yüksek bir değerlendirme puanına bakarak, şehir merkezine yakın lüks otel arayanların tereddütsüz tercih edebileceği otellerden biri diyebilirim.

Taş Köprüye 7, Üsküp Kalesi’ne 5 ve Makedonya Meydanı’na 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otel, hem iş hem de kültür seyahatleri için muhteşem bir seçim olacaktır.

Oteli incelemek veya rezervasyon yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2.ALEKSANDAR PALACE HOTEL & SPA (5 Yıldız – 300-800 TL)

Üsküp'te Nerede Kalınır ? Otel Önerileri

Aleksandar Palace Hotel & Spa

Üsküp Şehir Parkı’na süper yakın olan bu lüks otel, Üsküp’te nerede kalınır ? sorusuna en ideal cevaplardan. Uygun fiyatlı odalarıyla popüler olan bu otelde erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak biraz daha uygun fiyatlı odaları bulmak mümkün.

6 tenis kortu, spa merkezi ve kapalı otopark gibi imkanları bulunan bu otelin 8.6 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı bulunuyor. Yani sadece fiyatına, konumuna ve konuk yorumlarına bakarak bile tereddütsüz tercih edilebilecek otellerden.

Otel şehir merkezine 3 km uzaklıkta bulunuyor. Yani süper merkezi bir otel değil. Fakat şehirdeki birçok yere veya merkeze rahatlıkla ulaşmak mümkün.

Oteli incelemek veya rezervasyon yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

3.MOLA HOTEL (4 Yıldız – 200-300 TL)

Üsküp'te Nerede Kalınır

Mola Hotel

Üsküp’te nerede kalınır ? sorusuna hem lüks hem de ucuz bir cevap arıyorsanız, 4 yıldızlı bir otel olan Mola Hotel, şehirde ilk incelemeniz gereken otellerden biri. Şehir merkezine 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otel, konum olarak hem iş hem de kültür seyahatleri için oldukça ideal.

Şehirdeki turistik yerlere 1-3 km uzaklıkta olan bu otelden şehirdeki hemen hemen her yere yürüyerek gitmek mümkün. 700 konuktan 8.8 gibi süper yüksek bir değerlendirme puanı ve süper olumlu konuk yorumlarına bakarak otelin ödediğiniz ücrete değeceğini söyleyebiliriz.

Gayet şık ve modern odalara sahip bu oteli incelemek veya rezervasyon yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

4.İBİS SKOPJE CİTY CENTER (4 Yıldız – 200-350 TL)

Üsküp'te Nerede Kalınır ?

İbis Skopje City Center Hotel

Üsküp merkezine tam olarak 2 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otel, şehrin tam kalbinde konaklamak isteyenler için muhteşem seçimlerden biri. Otelin bulunduğu yerden şehirdeki tüm turistik ve tarihi yerlere, alışveriş bölgelerine ve gece hayatı için canlı olan caddelere yürüyerek rahatlıkla gidebiliyorsunuz.

Varda Nehri’ne 500 metre uzaklıkta olması, süper uygun fiyatlı odalarının olması ve 1.000 konuktan 8.5 gibi yüksek bir değerlendirme puanı bulunması bu otelin en büyük artılarından.

Oteli incelemek veya rezervasyon yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

5.LUXURY SKOPJE APARTMENTS PREMİUM – DAİRE (4 Yıldız – 200-450 TL)

Üsküp'te Nerede Kalınır

Luxury Skopje Apartments Premium

Daha çok aile veya kalabalık grup olarak seyahat edenlere tavsiye edebileceğim 4 yıldızlı bu tesis, süper büyük daireleri ve uygun fiyatlarıyla Üsküp’te ilk olarak düşünülmesi gereken konaklama seçeneklerinden. Tesis, konum olarak oldukça merkezi bir yerde bulunuyor. Yani şehirdeki en önemli turistik ve tarihi yapılardan olan Taş Köprü ve Makedonya Meydanı’na yürüyerek sadece 5 dakikada ulaşabiliyorsunuz.

Tam donanımlı mini bir mutfak, televizyon, internet ve daha birçok imkanı ile tüm odalar bildiğiniz dayalı döşeli daire konseptinde. 1+1 ev konforunda olan bu tesisi ister çift isterseniz aile olarak gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

1.000 konuktan 9.0 gibi süper yüksek bir değerlendirme puanı almış bu tesisi incelemek veya rezervasyon yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

6.HOTEL SUPER 8 (3 Yıldız – 150-250 TL)

Üsküp'te Nerede Kalınır - Otel Tavsiyeleri

Hotel Super 8

Üsküp’te nerede kalınır ? sorusuna daha bütçeli fakat yine de az biraz şık ve modern cevap arıyorsanız Hotel Super 8’de aradığınızı bulabilirsiniz. Üsküp’ün tam kalbinde süper merkezi konumuyla turistlerin ilk göz attığı yerlerden biri olan Hotel Super 8, Eski Pazar’a  ve Şehir Meydanı’na sadece 3 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Bunun yanında şehirdeki tüm turistik yerlere yürüyerek 5-15 dakikada rahatlıkla ulaşmak da mümkün.

Türkçe konulan çalışanları, süper uygun fiyatına, merkezi konumuna, süper olumlu konuk yorumlarına ve 1.500 konuktan almış olduğu 8.8 gibi süper yüksek değerlendirme puanına bakarak bile bu oteli gönül rahatlığıyla tercih etmek mümkün.

Oteli incelemek veya rezervasyon yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

7.Hotel de KOKA (3 Yıldız – 150-300 TL)

Üsküp'te Nerede Kalınır

Hotel de Koka

Üsküp’ün tam merkezine 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu merkezi ve uygun fiyatlı otel, şehirdeki en popüler otellerden biri. Şık ve modern odalarıyla 4 yıldızlı otelleri aratmayan bu otelin şehir manzaralı odaları da bulunuyor. Bunun yanında odalar gayet büyük ve ferah.

Taş Köprü, Makedonya Meydanı ve Kale’ye sadece 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otel, şehirdeki en güzel konuma sahip otellerden. Otelin süper olumlu konuk yorumlarına bakarak da otelin gayet, temiz, şık ve hizmetinin iyi olduğunu da söylemek mümkün.

1.200 konuktan 8.4 gibi yüksek bir değerlendirme puanına sahip bu oteli incelemek veya rezervasyon yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

 

Üsküp’te nerede kalınır ? sorusuna cevap olarak daha birçok oteli eklemek mümkün. Fakat şehirdeki en ideal, en iyi fiyat/fayda oranına ve en iyi konuk değerlendirmesine sahip bu 7 otel arasından aradığınız zevkte ve bütçede oteli bulabileceğinize emin olabilirsiniz.

By |2018-03-31T11:16:27+00:00Mart 31st, 2018|Avrupa, Makedonya|
Bir de henüz yeni olan Facebook Sayfamı Beğensen ? Çok mu şey istemiş olurum ? :)