Barselona Rehberi-Barselona Gezisi Bilgiler

Barselona Rehberi adlı bu yazıda, sitede bulunan Barselona yazılarının linklerini bulabilirsiniz. Gezilecek yerlerden yapılması gerekenlere, kiliselerden modern yapılara, gibi birçok detaylı gezilecek yerler ve bu yerler hakkında detaylı bilgileri bulabilir, ayrıca, Barselona’da nerede konaklanır, havaalanından şehir merkezine nasıl gidilir gibi gerekli bilgileri de, öğrenebilirsiniz.

Barselona Rehberi

Barselona Gezi Rehberi : Barselona’da gezilecek yerler ve Barselona gezisi hakkında tüm detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Alışveriş,konaklama,ulaşım ve tavsiyeler.

4 Günde Barselona Şehri : Bu yazı ile Barselona gezilecek yerler listenizi oluşturabilir, ilk günden son güne kadar sırayla gezilmesi gereken önemli turistik yerler hakkında bilgileri bulabilirsiniz. Ayrıca bu yazıda bulunan gezilecek yerler birbirine en yakın şekilde sıralanmıştır.

Barselona Gezi Notları : Barselona’da kaldığım 5 gün boyunca yaşadıklarım ve gezdiğim gördüğüm yerleri bir anı olarak bulabilirsiniz.

Barselona’da Görülmesi Gereken En Önemli 7 Yer : Barselona genelde 4-5 günde gezilebilecek şehirlerden biridir. Fakat, Barselona’da bu kadar zamanınız yoksa ve 1-2 günde Barselona’yı keşfetmek istiyorsanız, işte bu yazı ile 2 günde gezebileceğiniz en önemli turistik yerler hakkında bilgileri bulabilirsiniz.

Barselona Gece Hayatı : Barselona, Avrupa’nın en iyi gece hayatına ev sahipliği yapan şehirlerinden biridir. Bu yazıda Barselona’da gece hayatı için en iyi bölgeleri ve gece kulübü tavsiyelerini bulabilirsiniz.

Barselona Havaalanı-Şehir Merkezine Ulaşım : Barselona Havaalanı’ndan şehir merkezine ulaşım en uygun ve en hızlı ulaşım araçları ve bilet ücretleri hakkında bilgiler.

Barselona Gezilecek Yerler : Barselona’da 5 günde gezip görebileceğiniz en popüler ve az popüler yerler hakkında detaylı bilgiler. Ulaşım,giriş ücretleri ve tavsiyeler.

Barselona’da Nerede Kalınır ? : Bu yazı ile Barselona’da konaklama hakkında birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Konaklama için en güvenli ve en uygun bölgeler, hostel ve otel tavsiyeleri.

Barselona’nın Turistik Yerleri

Barselona Rehberi adlı bu yazıda bulunan konu başlıklarına tıklayarak diğer sayfalara ulaşabilirsiniz.

TAVSİYELER

KONAKLAMA

Hostel rezervasyonu için en popüler sitelerden biri olan Hostelworld, otel için de Booking veya Tripadvisor'a göz atabilirsiniz. Ayrıca Nerede Kalınır Oteller adlı sitede de konaklama konusunda bilgileri ve önerileri bulabilirsiniz.

UÇAK BİLETİ

Uçak bileti için en uygun ve en popüler uçuşları gösteren Skyscanner'a göz atabilirsiniz.

AVRUPA

Avrupa'nın en güzel şehirlerini, gezilecek yerlerini ve konaklama hakkında bilgileri Gezilecek Yerler Listesi adlı sitede bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

BENZER İÇERİKLER

Konak Gezilecek Yerler

Konak Gezilecek Yerler & Konak’ta Görülecek Yerler

İzmir'in en güzel ve en canlı ilçelerinden biri olan Konak, şehrin önde gelen turistik yerlerine sahip olmasıyla ünlü. Tarihi dokusu, Kemeraltı Çarşısı, camileri ve...