Sırbistan’ın başkenti ve Avrupa’nın en büyük şehirlerinden biri olan Belgrad’da konaklama ücretleri aslında çok da pahalı değildir. Aksine bazı oteller çok uygun fiyatlı olabilmektedir. Fakat nerede, hangi bölgede konaklayacağınız oldukça önemli olduğundan dolayı, aşağıdaki en ideal ve en uygun Belgrad Otelleri tavsiyelerine mutlaka ama mutlaka göz atın derim.

Belgrad Otel Fiyatları

Belgrad’da otel fiyatları genel olarak 30-40£’dan başlamaktadır. Tabi bu fiyatın altında olan otelleri bulmak da pekala mümkün. Fakat hem konum açısından hem de konfor açısından bu fiyatın altındaki otelleri tercih etmenizi pek tavsiye etmiyoruz.

En İdeal ve En Uygun Belgrad Otelleri

1.Belgrad Inn Garni Hotel (3 Yıldız)

Belgrad’daki en popüler ve en uygun otellerden biri olarak bilinen bu tesis konum olarak muhteşem bir yerde bulunmaktadır. Cumhuriyet Meydanı’na sadece 2-3 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otelden şehirdeki birçok turistik noktaya yürüyerek rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Havaalanı servisi de olan bu otelin en güzel yanlarından biri oldukça yeni otellerden biri olmasıdır.

Ortalam gecelik konaklama ücretlerinin 70£’dan başladığı bu otel 1.500 yakına konuktan 9.0 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı bulunuyor. Belgrad’a gece hayatı için de gidiyorsanız, 7 dakika yürüme mesafesinde bulunan barlar caddesine de çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Fitness merkezi, spa ve sağlık merkezi de bu otelin sunduğu hizmetlerden sadece birkaçı.

2.Hotel Moskva (4 Yıldız)

Belgrad’daki en popüler 4 yıldızlı otellerden biri olan bu tesiste biraz daha lüks otel arayanların tercih  edebileceği yerlerden.İmparatorluk tarzında olan bir binada hizmet veren bu otel Belgrad’ın ana caddelerinden birinde bulunmaktadır. Yani konum olarak gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz otellerden biri diyebiliriz. Daha çok çiftlere hitap eden bu otelden şehirdeki birçok turistik noktaya çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayabiliyorsunuz.

Ortalama gecelik konaklama ücretlerinin 130£’dan başladığı bu otelin 2 bin konuktan 8.9 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı olması da bu otelin en büyük artılarından. Tasmajdan Parkı, bohem Skadarlija semti, Aziz Sava Tapınağı ve Cumhuriyet Meydanı gibi Belgrad’ın gözde mekanlarına yürüyerek kolayca ulaşabiliyorsunuz. Bu yüzden konum olarak bu otelden yana tereddütünüz olmasın derim.

3.Courtyard by Marriott Belgrade City Center (4 Yıldız) 

Yine Belgrad’ın en merkezi bölgelerinden birinde bulunan bu otel genel olarak çiftlere ve çocuklu ailelere hitap ediyor olsa da, 7’den 70’e herkesin tercih edebileceği otellerden.  Kalemegdan Parkı ve Kalesi’ne sadece 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otelden şehirdeki birçok önemli noktaya çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Havaalanı servisi, fitness merkezi, barı ve çok iyi bir kahvaltısı ile sunduğu hizmetlerde sınır olmayan bu otelin gecelik ortalama konaklama ücretleri 125£’dan başlamaktadır. Tabi erken rezervasyon fırsat indirimlerinden yararlanacak olursanız bu fiyat biraz daha düşebilmektedir. 1.500 yakın konuktan 9.2 gibi süper yüksek bir puana sahip bu oteli de gönül rahatlığıyla Belgrad’daki oteller listenize ekleyebilirsiniz.

4.Five Points Square – City Center Oda ve Kahvaltı (4 Yıldız)

Belgrad’daki oteller arasında en uygun fiyatlı 4 yıldızlı otellerden biri olan bu tesiste ortalama gecelik konaklama ücretleri 60£’dan başlamaktadır. Sadece oda ve kahvaltı olarak hizmet veren bu otel gece kulüplerine sadece 3 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Ayrıca turistik noktalara da yakınlığı ile popüler olan bu otelin sunduğu hizmetlere, modernliğine ve 1.500 konuktan almış olduğu 8.7 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanına bakarak gönül rahatlığıyla bu oteli tercih edebilirsiniz.

5.Belgrade Art Hotel (4 Yıldız)

Belgrad’ın en etkileyici yaya ve alışveriş caddesinin tam üzerinde bulunan bu otel, şehirdeki en iyi konuma sahip otellerden biri. Gerek muhteşem konumu gerekse eşsiz hizmetleri ve modernliği ile bir hayli popüler olan bu otelin en güzel yanı ortalama gecelik konaklama ücretlerinin 110£ civarında olmasıdır. Havaalanı servisi, spa ve sağlık merkezi, barı ve eşsiz kahvaltısı ile popüler olan bu otelin 1000 konuktan 8.8 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır.

Şehirdeki turistik yerlere ve barlar caddesine de oldukça yakın bir konumda bulunan bu otelden şehirdeki hemen hemen her yere çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayabiliyorsunuz.

Belgrad Merkez Otelleri

Belgrad’da bulunan merkezi otellerin büyük bölümü diğer merkezi olmayan otellerden çok farklı değildir. Hatta bazıları erken rezervasyon fırsat indirimleriyle daha da uygun olabilmektedir. Bu yüzden Belgrad’da otel seçimi yaparken mutlaka ama mutlaka merkezde bulunan otellere de göz atın derim. Gerek konumu gerekse sunduğu hizmetleri ve ücretiyle sizi tatmin edebileceğine emin olabilirsiniz.

En Ucuz Belgrad Otelleri

Belgrad’da çok ucuz oteller arıyorsanız, şehir merkezinin dışına çıkmanıza da gerek yok. Aradığınız uygun fiyatlı otelleri şehir merkezinde bulabilirsiniz. Tabi bunun için 2 ve 3 yıldızlı otellere göz atmak gerekiyor.

Belgrad Otelleri veya Belgrad Otel Fiyatları her ne kadar mevsime, erken rezervasyona veya bölgeye göre farklılık gösteriyor olsa da, ortalama fiyatlar yukarıdaki gibidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here