Almanya’nın liman ve sanayi şehirlerinden biri olan Bremen’de konaklama ücretleri biraz pahalı olsa da, uygun bölgelerdeki otel ve diğer konaklama birimlerini tercih ederek çok daha bütçeli bir konaklamayı bu şehirde yapabilirsiniz. Şehirde çok fazla otel ve diğer konaklama seçeneği olduğundan dolayı da, hangi bölgede veya hangi otelde konakladığınız oldukça önemli.
Bremen’de nerede kalınır ? adlı bu yazı ile şehirdeki en ideal konuma sahip en popüler ve en iyi konuk değerlendirme puanına sahip 5 otel arasından aradığınız zevkte ve bütçede olan oteli bulabilirsiniz.

Bremen’de Nerede Kalınır ? | En İdeal Otel Tavsiyeleri

Bremen’de ki oteller arasında birçok farklı seçenek bulabiliyorsunuz. Fakat doğru bölge ve güzel konuk yorumlarına sahip oteli bulmak pek de mümkün olmuyor. Bu yüzden aşağıdaki otellere ve bu otellerin bulunduğu bölgelerdeki diğer otellere de gönül rahatlığıyla göz atabilirsiniz.

1.Star Inn Hotel Premium Bremen Columbus (3 Yıldız)

Bremen'de Nerede Kalınır
Star Inn Hotel Premium Bremen Columbus – Bremen’de nerede kalmalı ?

Daha çok çift turistlerin tercih ettiği otellerden biri olan Star Inn, şehirdeki en popüler otellerden biri. Şehirdeki birçok tarihi ve turistik yerlere yakın olan bu otelin en güzel yanı da, 3 yıldızlı bir otel olmasına rağmen 4 yıldızlı otelleri aratmıyor olması.

Şehir merkezine yakın merkezi konumuyla, süper olumlu konuk yorumlarıyla ve almış olduğu 8.3 gibi yüksek bir değerlendirme puanı ile, gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek otellerden.

Booking.com aracılığıyla bu oteli incelemek veya ücretsiz rezervasyon yapmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

2.Elements Pure Feng Shui Concept Hotel (4 Yıldız)

Bremen'de Nerede Kalınır
Elements Pure Feng Shui Concept Hotel – Bremen Konaklama Rehberi

Şehirdeki en şık ve en lüks otellerden biri olarak bilinen Elements Pure Hotel, hem iş seyahati hem de kültür gezisi için Bremen’e seyahat edenlerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği otellerden. Bremen’deki diğer 4 yıldızlı otellere nazaran çok daha popüler ve çok daha uygun olan bu otelden şehirdeki turistik yerlerin birçoğuna yürüyerek rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Merkezi konumu ve süper modern odalarıyla ünlü bu otelin 8.8 gibi bir yüksek değerlendirme puanı olması da bu otele göz atmak için yeterli olacaktır.

Booking.com aracılığıyla bu oteli incelemek veya ücretsiz rezervasyon yapmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

3.H+ Hotel Bremen (4 Yıldız)

Bremen'de Nerede Kalınır
H+ Hotel Bremen – Bremen Otel Tavsiyeleri

Bremen’de nerede kalınır ? sorusuna en güzel cevaplardan biri olan H+ Hotel Bremen, şehirdeki en popüler otellerden biri. Gerek süper merkezi konumu gerekse modern ve şık odalarıyla gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz otellerden.

Weser Nehri’nin kıyısına 2 dakika yürüme mesafesinde olan bu otelden şehirdeki hemen hemen her yere yürüyerek rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Uygun fiyatlı odalarıyla da popüler olan bu otelin 7.9 gibi yüksek bir değerlendirme puanı bulunuyor. .

Booking.com aracılığıyla bu oteli incelemek veya ücretsiz rezervasyon yapmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

4.Intercityhotel Bremen (4 Yıldız)

Bremen'de Nerede Kalınır
Intercity Hotel Bremen

Şehirdeki en popüler 4 yıldızlı otellerden biri olan Intercityhotel Bremen, şehir merkezine güzel bağlantılar sunan otellerden. Merkez istasyonunun hemen yanında bulunduğundan dolayı da, birçok yere çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bremen Eski Kent’e 15 dakikadan kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan bu otelin süper olumlu konuk yorumlarına ve 8.0 gibi yüksek bir puana bakarak bile bu tesisi tercih etmek mümkün.

Booking.com aracılığıyla bu oteli incelemek veya rezervasyon yapmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

5.Holiday Inn Express Bremen Airport (3 Yıldız)

Bremen'de Nerede Kalınır
Holiday Inn Express Bremen Airport

Daha çok iş amaçlı veya havaalanına yakın olmak isteyen turistlerin tercih edebileceği otellerden biri olan Holiday Inn Express Bremen Airport Hotel, havaalanına 200 metre uzaklıkta konumuyla tercih edilebilecek en ideal otellerden biri.

Bremen şehir merkezine ortalama 3 km uzaklıkta bulunan bu otelin gerek konuk yorumları gerekse  8.6 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanına bakarak bile bu tesisi tercih edebilirsiniz.

Booking.com aracılığıyla bu oteli incelemek veya ücretsiz rezervasyon yapmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bremen’de konaklama konusunda bu listedeki otellere birkaç otel daha eklemek pekala mümkün. Fakat Bremen’de nerede kalınır ? sorusuna en iyi ve en uygun olan 5 otel arasında aradığınızı rahatlıkla bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here