Brugge’da Nerede Kalınır ? | En İdeal Brugge Otel Tavsiyeleri

Orta çağ’dan kalma mimarisi, danteli kanalları ve Belçika birasıyla ünlü bir kent olan Brugge, konaklama bakımından diğer Belçika şehirlerine nazaran bir tık daha uygun denebilir. Daha çok 3 ve 4 yıldızlı otellere ev sahipliği yapan bu şehirde, bütçeli butik oteller bulabileceğiniz gibi süper lüks 5 yıldızlı oteller veya daireleri de fazlasıyla bulabiliyorsunuz.
Brugge’da nerede kalınır ? adlı bu yazı ile, şehirdeki en ideal, en uygun ve en çok tercih edilen 10 konaklama birimi arasından zevkinize ve bütçenize uygun olanı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Brugge’da otel fiyatları 180 TL’den başlıyor. Fakat daha uygun bir konaklama birimi arıyorsanız, hostellere göz atmanız gerekiyor. Bu şehirde bulunan hostellerin hemen hemen hepsi 2-3 yıldızlı otelleri aratmayacak konforda ve modernlikte. Bu yüzden hostellere de mutlaka göz atın derim.

Brugge’da Nerede Kalınır ? En İdeal 10 Brugge Otel Tavsiyesi

1.Hotel Monsieur Ernest (3 Yıldız – Şehir Merkezi  )

Brugge'da Nerede Kalınır

Monsieur Hotel – Brugge’da nerede kalmalı ?

Brugge’daki en uygun fiyatlı popüler otellerden biri olan Monsieur Ernest, 14. yüzyıldan kalma bir evde faaliyet gösteriyor. Otantik bir atmosfere sahip bu otel şehirdeki en iyi konuma sahip otellerden biri. Bu otelden Beguinage ve De Maan Bira Fabrikası’na yürüyerek 15 dakikada rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Daha çok müze, tarih ve farklı biraları denemek isteyen gezginlerin tercih edebileceği bölgelerden olan Historical Center (Tarihi Şehir Merkezi ) Brugge’da konaklama için ilk düşünülmesi gereken bölgelerden diyebiliriz. Ayrıca otelin 2 bin konuktan almış olduğu 8.8 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı olması da, bu oteli tercih etmek için yeterli olacaktır.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At 

Booking.com

2.Grand Hotel Du Sablon (3 Yıldız – Şehir Merkezi )

Brugge'da Nerede Kalınır

Grand Hotel Du Sablon – Brugge’da nerede kalınır ?

Brugge’nin tam merkezinde pazar meydanı ve zand bölgesinin arasında bulunan bu bütçeli otel, alışveriş caddelerine yakınlığı ile popüler. Turistik yapıların hemen hemen hepsine 5-15 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otel konum olarak şehirdeki en ideal otellerden biri. Süper merkezi konumu ve olumlu konuk yorumlarına bakarak bu otelin fiyatı diğer 3 yıldızlı otellere nazaran 1 tık daha uygun denebilir. Zaten otelin 2 bin konuktan almış olduğu 9.2 gibi süper yüksek bir konuk değerlendirme puanı, bu otelin şehirdeki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden biri olduğunun en önemli kanıtı.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At 

Booking.com

3.Hotel Boterhuis (3 Yıldız – Şehir Merkezi)

Brugge'da Nerede Kalınır

Hotel Boterhuis – Brugge Otel Tavsiyeleri

Brugge’da nerede kalınır ? sorusuna gayet uygun cevaplardan biri olan Hotel Boterhuis, pazar meydanının merkezine 3 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Yani konum olarak şehrin tam göbeği denebilir. Meryem Ana Kilisesi’ne 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otel, Brüj Tren İstasyonu’na 1.5 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Şehirdeki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden biri olan Boterhuis, daha çok müze, tarih ve bira sevenlerin tercih edebileceği ideal otellerden. Otelin 2 bin konuktan almış olduğu 8.8 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı olması da, bu otelin en güzel yanı.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At 

Booking.com

4.Bonobo Apart Hotel (2 Yıldız – Şehir Merkezi )

Brugge'da Nerede Kalınır

Bonobo Apart Hotel – Brugge Otel Tavsiyesi

Brugge’de nerede kalınır ? sorusuna oldukça uygun bir cevap olan Bonobo Apart Hotel, şehirdeki en uygun fiyatlı otellerden. Pazar meydanı, Brüj Çan Kulesi ve Kutsal Kan Bazilikası otele kısa bir yürüyüş mesafesinde. Konum olarak endişe edilmeyecek otellerden olan Bonobo’daki odalar daire konseptindedir. Yani odalarda mini mutfak ve oturma bölümü de bulunmakta.

Bu otelin 700 konuktan almış olduğu 9.6 gibi süper yüksek bir puan da dikkate alınması gereken özelliklerden.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At 

Booking.com

5.Hotel Cordoeanier (2 Yıldız – Şehir Merkezi)

Brugge'da Nerede Kalınır

Hotel Cordoenier – Brugge’da Hangi Bölgede Kalınır ?

Brugge’daki en ideal ve en uygun fiyatlı otellerden biri olan Cordoenier Hotel, pazar meydanının hemen arkasında bulunuyor. Yani konum olarak süper merkezi bir yerde bulunmakta. Tarihi ve turistik yapılara süper yakın olan bu otelin 2 bin konuktan almış olduğu 8.2 gibi yüksek bir puanı olması, süper uygun fiyatlı odalarının olması, erken rezervasyon fırsatlarının olması ve hemen hemen tüm turistik yerlere yürüyerek gidebiliyor olmanız bu oteli gönül rahatlığıyla tercih etmek için yeterli olacaktır.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At 

Booking.com

6.Grand Hotel Casselbergh Brugge (4 Yıldız – Şehir Merkezi)

Brugge'da Nerede Kalınır

Grand Hotel Casselbergh – Brugge’de Hangi Bölgede Kalmalı ?

De Halve Maan bira fabrikasına 10 ve Brüj tren istasyonuna 15 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otel, birçok turistik yapıya yürüme mesafesinde bulunuyor. Daha çok konumu ve süper modern odalarıyla popüler olan bu otelin 2.500 konuktan almış olduğu 9.1 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı da dikkate alınması gereken olumlu özelliklerden.

Konukların bu otelde en beğendiği şey ise, otelin süper çeşitli açık büfesi ve spa sağlık merkezi oluyor. Otelin konuk değerlendirmelerinin büyük bir çoğunluğunun olumlu olması da, bu otelin şehirdeki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden olduğunun kanıtı.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At 

Booking.com

7.Martin’s Brugge (Süper Popüler – 3 Yıldız – Şehir Merkezi)

Brugge'da Nerede Kalınır

Martin’s Brugge

Brugge’da nerede kalınır ? sorusuna süper popüler bir cevap olan Martin’s Brugge Hotel, şehirdeki en çok tercih edilen 3 otelden biri. Süper merkezi konumu ve uygun fiyatlı odalarıyla tercih edilen bu otelin en güzel yanı da erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak %20’ye varan indirimlerden faydalanmak.

Çan Kulesi’nin hemen arkasında Markt meydanına 1 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu süper popüler otel, tereddütsüz tercih edilebilecek otellerden. Otelin 6 bin konuktan almış olduğu 8.2 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı olması da bu oteli gönül rahatlığıyla tercih etmek için yeterli olacaktır.

Brüj Tren İstasyonu’na 15 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otelden birçok turistik yere yürüyerek rahatlıkla gidebilirsiniz. Ayrıca şehrin önde gelen yapılarana da sadece birkaç adım uzaklıkta bulunuyor.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At 

Booking.com

8.Hotel Maraboe (3 Yıldız – Şehir Merkezi)

Brugge'da Nerede Kalınır

Hotel Maraboe – Brugge’da nerede kalınır ?

18. yüzyıl eski bira fabrikasında hizmet veren bu otel, şehirdeki en iyi konuk değerlendirmesine sahip otellerden. Süper merkezi konumu ve tarihi yapısıyla dikkat çeken bu otelin 1.500 konuktan almış olduğu 8.4 gibi yüksek bir puanı olması da otelin en güzel özelliklerinden.

Halve Maan Bira Fabrikası’na 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otel, birçok turistik yapıya da yürüme mesafesinde bulunuyor. Brüj’ün tam kalbinde yer alan bu otelin oda ücretleri ise, kendi kategorisindeki otellere nazaran biraz daha uygun. Ayrıca bu otelde de erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak çok daha uygun fiyata odalar bulmak mümkün.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At 

Booking.com

9.Hotel Botaniek (3 Yıldız – Şehir Merkezi)

Brugge'da Nerede Kalınır

Hotel Botaniek

18.yüzyıl konağının içerisinde faaliyet gösteren bu otel, bütçeli otel arayanların tercih edebileceği en ideal otellerden. Pazar yerine ve birçok turistik yapıya yürüme mesafesinde bulunan bu otel, konum olarak da şehirdeki en ideal otellerden. Merkezi konumu ve romantik atmosferiyle popüler olan bu oteli en çok tercih edenler çiftler olarak bilinse de tek başına veya ailece seyahat edenlerin de tercih edebileceği uygun fiyatlı otellerden.

Otelin 1.500 konuktan almış olduğu 9.2 gibi süper yüksek bir konuk değerlendirme puanı olması da bu otelin şehirdeki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden biri olduğunun kanıtı.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At 

Booking.com

10.Hotel Duke’s Palace Brugge (5 Yıldız – Lüks – Şehir Merkezi)

Brugge'da Nerede Kalınır

Hotel Duke’s Palace – Brugge’da Hangi Bölgede Kalınır ?

Her ne kadar Brugge’da 5 yıldızlı bir otelde kalmanızı tavsiye etmesem de lüksüne düşkün olanlar için de bir seçenek olması adına, şehirdeki en ideal ve en uygun 5 yıldızlı otel hakkında bilgi vermekte yarar var. Bu otel, Markt meydanına sadece 3 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Bunun yanında diğer birçok turistik yere de bu otelden yürüyerek rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Yani konum olarak tereddütsüz tercih edilebilecek bir otel denebilir. Otelin 3 bin konuktan almış olduğu 9.1 gibi yüksek bir puanı olması da bu otelin en güzel özelliklerinden.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At 

Booking.com

Brugge’da nerede kalınır ? adlı bu listede yer alan oteller, şehirdeki en popüler oteller olmakla birlikte kendi kategorisinde fiyat bakımından en uygun olan otellerdir. Bu listedeki otellerin hepsi turistik bir Brugge gezisi için güzel konumda bulunduğundan bütçenize uygun olanı bulmak yeterli olacaktır.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

By |2018-11-06T12:03:54+00:00Kasım 6th, 2018|Avrupa, Belçika|
Bir de henüz yeni olan Facebook Sayfamı Beğensen ? Çok mu şey istemiş olurum ? :)