Burdur’da Nerede Kalınır ? | En İdeal Burdur Otel Tavsiyeleri

Tarihi yapıları ve doğal güzellikleriyle Akdeniz Bölgesi’nin en güzel şehirlerinden biri olan Burdur, konaklama bakımından az da olsa araştırma isteyen şehirlerimizden. Bu şehirde çok fazla konaklama birimi seçeneğiniz olmasa da, bütçeli veya lüks otel de bulmak mümkün. Hem iş seyahati hem de kültür gezisi için zevkinize ve bütçenize uygun olan konaklama birimini Burdur’da nerede kalınır ? adlı bu yazıda bulabilirsiniz.

Burdur’da konaklama için tercih edebileceğiniz en ideal seçenekler ya, Burdur’un ilçesi olan Ağlasun yada şehir merkezi olacaktır. Ağlasun ile Burdur şehir merkezi otel fiyatları arasında çok büyük farklılıklar olmadığından, sadece zevkinize ve amacınıza göre dilediğiniz yeri seçebilirsiniz.

Eğer iş amaçlı Burdur’a seyahat ediyorsanız, tabi ki ilk tavsiye edilebilecek bölge, şehir merkezi olacaktır. Burdur şehir merkezinde çok fazla konaklama birimi olmadığından dolayı, seçim yaparken mutlaka konuk yorumlarına ve konuk değerlendirmelerine göz atın.

Burdur’da Nerede Kalınır ? En İdeal Burdur Otel Tavsiyeleri

ÖZEREN 1 HOTEL (Burdur Şehir Merkezi)

Burdur'da Nerede Kalınır ? Konaklama Tavsiyeleri

Özeren 1 Hotel ; Agoda.com

Burdur’daki en popüler ve en iyi konuk değerlendirmesine sahip otellerden biri olan Özeren 1 Hotel, Burdur Müzesi’ne 1 dakika ve tren istasyonuna da 12 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Yani konum olarak şehirdeki en ideal otellerden biri. Oda ücretlerine zengin bir açık büfe kahvaltının dahil olduğu bu otelde oda ücretleri sezona göre farklılık göstermekte. Bunun yanında erken rezervasyonlarda %15’e varan fırsat indirimlerini bu otelde bulmak da mümkün.

İnsuyu Mağarası’na 7 ve Burdur Gölü’ne 5 km uzaklıkta olması, süper olumlu konuk yorumlarının olması, fiyatının uygun ve 120 konuktan 8.6 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanının olması bu oteli gönül rahatlığıyla tercih etmek için yeterli olacaktır.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At 

Agoda.com

SAGALASSOS LODGE & SPA HOTEL(4 Yıldız – Ağlasun)

Burdur'da Nerede Kalınır ? Konaklama Önerileri

Sagalassos Lodge ; Agoda.com

Burdur’un Ağlasun ilçesinde bulunan bu otel, Sagalsson Arkeoloji Bölgesi’ne sadece 4 km uzaklıkta bulunuyor. Konum olarak süper bir yerde bulunmasa da, konuk yorumlarına bakarak güzel bir yerde bulunduğu söylenebilir. Otelin açık/kapalı yüzme havuzu, Fin saunası, Türk hamamı, buhar banyosu ve masaj olanakları gibi birçok hizmeti bulunmakta. Otelin oda ücretleri erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak çok daha uygun olmakta. Tabi lüks odalarına, otelin modern havasına ve hizmetlerine bakarak oda ücretlerinin gayet normal olduğunu söyleyebilirim.

Bu otelin odalarındaki balkon ise dağ manzaralıdır. Odalar oldukça lüks ve moderndir. Otelin konuk yorumlarına bakarak da temizlik, hizmet ve güler yüzlü personel konusunda tam not aldığı da söylenebilir. Ayrıca bu otel 200’e yakın konuktan 9.2 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı almış.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At 

Agoda.com

GRAND ÖZEREN HOTEL & SPA (4 Yıldız – Burdur Şehir Merkezi)

Burdur'da Nerede Kalınır En İdeal Oteller

Grand Özeren Hotel ; Agoda.com

Burdur’un tam merkezinde süper şık ve modern odalarıyla hizmet veren bu 4 yıldızlı otel, Türk hamamı, sauna ve masaj odası ile oldukça popüler. İnsuyu Mağarası’na araç ile 15 dakika uzaklıkta bulunan bu otelde Burdur Gölü’nün eşsiz manzarasını seyredebileceğiniz bir restoranda bulunmakta. Otelin konuk yorumlarına baktığınızda, gayet temiz ve lüks odalara sahip olduğunu da görebilirsiniz.

Otelin oda ücretleri Burdur geneline göre normal. Tabi bu otelde de erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak çok daha uygun fiyatlara odalar bulabilirsiniz. Oda fiyatlarına da kahvaltı da dahil.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At 

Agoda.com

SAKLI GÖL EVLERİ (Burdur)

Burdur'da Nerede Kalınır

Saklı Göl Evleri ; Agoda.com

Karacaören Gölü’nün eşsiz manzarasına sahip bu tesis, farklı konsepte konaklama birimi arayanların tercih edebileceği en ideal yeerlerden. Çam ağaçları ile çevrili bu doğal ortamda, gölde kano yapabilir veya balık tutabilirsiniz. Tesisin odaları, Bungalov evler ve çadır evlerinden oluşuyor. Ücretler ise çok uygun olmasa da ödediğiniz her kuruşa değeceğine emin olun diyen 40 konuğu dinleyin derim. Otelin manzarası doğal ortamı, güzel konuk değerlendirmeleri ve şık odaları, bu tesisi tercih etmek için yeterli olacaktır.

Tesis konum olarak biraz merkeze uzak. Bu yüzden, aracınız olmadan biraz sıkıntı çekebilirsiniz.

Tesisi İncele & Fiyatlara Göz At 

Agoda.com

Burdur’da nerede kalınır ? adlı bu listedeki konaklama birimlerinin dışında birkaç tane daha otel bulmak mümkün. Fakat hem konum bakımından hem de konuk yorumları bakımından tercih edilebilecek en ideal oteller bu listeden ibaret diyebilirim. Burdur’da otel veya diğer konaklama birimi tercih ederken, mutlaka fotoğraflara ve konuk yorumlarına göz atın derim.

By |2018-03-31T12:09:56+00:00Mart 31st, 2018|Burdur, Türkiye|
Bir de henüz yeni olan Facebook Sayfamı Beğensen ? Çok mu şey istemiş olurum ? :)