Cenova Otelleri | Cenova Otel Fiyatları

Cenova Otelleri
Cenova Otelleri

İtalya’nın en güzel turist destinasyonlarından biri olan Cenova, konaklama konusunda diğer İtalya şehirlerini aratmamakta. Yani bu şehirde İtalya’nın birçok şehri gibi oldukça pahalı. Bu yüzden bu şehirde nerede ? hangi otelde konaklayacağınız hakkında az çok bilgi sahibi olmanızda yarar var.
Cenova Otelleri veya Cenova Otel Fiyatları sezona, bölgeye ve erken rezervasyon fırsatlarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Cenova’da otel fiyatları ortalama 70£’dan başlamakta ve 250£’ya kadar çıkabilmektedir. Bu şehirdeki 100£-180£ arası bir otelde de aradığınız konforu ve hizmeti fazlasıyla bulabileceğinize emin olabilirsiniz.

En İdeal ve En Uygun Cenova Otelleri

1.Hotel Genova Liberty (2 Yıldız)

Palazzo Ducale’ye sadece 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otel, şehirdeki en uygun fiyatlı otellerden biri diyebiliriz. Eşsiz konumuyla ve fiyatıyla ünlü olan bu otel ayrıca Tarihi binalarıyla ünlü Via Garibaldi’ye sadece 7 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Yani şehirdeki en iyi konuma sahip otellerden biri diyebiliriz.

Aile odaları da olan bu otelin en güzel yanı da süper olumlu konuk yorumlarına sahip olmasıdır. Otelin 2 bin konuktan 9.0 gibi yüksek bir değerlendirme puanı bulunmaktadır. Bu otelin ortalama gecelik konaklama ücretleri 70£’dan başlamaktadır. Otelin konumuna bakara fiyatının gayet uygun olduğu da pekala söylenebilir.

2.B&B Hotel Genova (3 Yıldız)

Cenova Piazza Principe tren istasyonuna sadece birkaç adım uzaklıkta bulunan bu otel şehirdeki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden biri. Şehirdeki turistik noktaların birçoğuna oldukça yakın bir konumda bulunan bu otelin ortalama gecelik konaklama ücretleri 65£’dan başlamaktadır. 2 bine yakın konuktan 8.6 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanına sahip bu otel şehirdeki turistik noktaların birçoğuna yürüme mesafesinde bulunmakta.

3.NH Genova Centro (4 Yıldız)

Piazza de Ferrari ve De Ferrari Metro İstasyonu, NH Genova Centro’ya 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Carlo Felice Opera Binası, otele 600 metre uzaklıkta yer alır. Brignole Tren İstasyonu’na giden otobüsler, otelin 50 metre uzağında bulunmaktadır.

Fitness Merkezi, barı ve kahvaltısı olan bu otelin ortalama gecelik konaklama ücretleri 110£’dan başlamaktadır. Ayrıca otelin 2 bin konuktan 8.5 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır.

4.Hotel Bristol Palace (4 Yıldız)

Cenova Otelleri arasındaki en ideal ve en uygun 4 yıldızlı otellerden biri olan bu tesiste ortalama gecelik konaklama ücretleri 150£’dan başlamaktadır. Fakat erken rezervasyon fırsat indirimlerinden yararlanarak çok  daha uygun fiyatlara odaları bu otelde bulabilirsiniz. Piazza de Ferrari meydanına sadece 100 metre uzaklıkta bulunan bu otelden şehirdeki birçok turistik noktaya çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Fitness merkezi, barı ve restoranı da olan bu otelin 5 bine yakın konuktan almış olduğu 9.0 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı olması da bu otelin en güzel özelliklerinden.

Göz At : Cenova’da nerede kalınır ?

5.Grand Hotel Savoia (5 Yıldız)

Cenova’daki oteller arasında en lüks otellerden biri olan Savoia Hotel, şehirdeki en iyi konuma sahip otellerden biri. Spa ve sağlık merkezi de olan bu otelin konumuna ve fiyatına bakarak bile bu oteli gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. 2 bin konuktan 8.9 gibi yüksek bir değerlendirme puanına sahip bu oteli de Cenova’daki oteller listenize ekleyin derim.

Genova Piazza Principe’ye sadece 2 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu süper lüks otelin ortalama gecelik konaklama ücretleri ise 160£’dan başlamaktadır. Tabi erken rezervasyon fırsat indirimlerinden yararlanacak olursanız biraz daha uygun fiyatlara odaları bu otelde bulabilirsiniz.

Cenova Merkez Otelleri

Cenova’daki oteller genel olarak şehir merkezi etrafında toplandığından dolayı ayrıca bir araştırmaya sanırım gerek yok. Fakat şehir merkezinde bulunan otellerin büyük bir bölümü şehir merkezi dışında bulunan otellere nazaran 1 tık daha pahalı.

Ucuz Cenova Otelleri

Cenova’daki ucuz otellerin büyük bir bölümü şehir merkezine biraz uzakta bulunmaktadır. Yani şehir merkezinin dışındaki otellere göz atacak olursanız fiyatların çok daha fazla düştüğünü göreceksiniz.

Cenova Otelleri veya Cenova Otel Fiyatları sezona, bölgeye veya erken rezervasyon fırsatlarına göre değişiklik gösteriyor olsa da ortalama fiyatlar bu aralıkta diyebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here