Cunda Adası’nda Nerede Kalınır | Otel Tavsiyeleri

Balıkesir’in en güzel ilçelerinden biri olan Ayvalık’a bağlı olan Cunda Adası, Balıkesir’in en popüler tatil bölgelerinden. Özellikle otellere verecek çok paranız varsa, bu tatil bölgesine bayılacaksınız.
İyi de yaz aylarında pahalı olmaz mı Cunda ? diye soracak olursanız, gerçekten süper pahalı olan otelleri var doğru. Fakat çok da uygun fiyatlara oteller ve pansiyonları da bu adada bulmak mümkün.
Cunda Adası’nda nerede kalınır ? adlı bu yazıda, en iyi fiyat/fayda oranına ve en iyi müşteri yorumlarına sahip 6 otel arasından bütçenize ve zevkinize göre uygun olanı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Cunda Adası, Ayvalık merkez ve Sarımsaklı’ya göre çok daha popüler bir tatil bölgesi, bu yüzden de, bu adada uygun fiyatlı oteller bulmak bazen zorlaşabiliyor. Fakat, 1-2 ay öncesinden rezervasyon yapacak olursanız, erken rezervasyon otellerinde ve pansiyonlarında çok daha uygun fiyatlara odalar bulmak da mümkün.

Göz At : Balıkesir’de nerede kalınır ?

Cunda Adası’nda Nerede Kalınır ? – En Uygun 6 Otel Tavsiyesi

Cunda Adası’nda otel veya diğer konaklama birimlerini tercih ederken, ilk olarak tesisin konumuna, fiyatına, konuk değerlendirme puanına ve sunduğu hizmetleri göz önüne almakta yarar var.

Aşağıdaki 6 otel ve bu otellerin bulunduğu bölgedeki diğer tesislere göz atarak aradığınız zevkte ve bütçede bir konaklama birimini rahatlıkla bulabilirsiniz.

1.Cunda Fora Hotel 

Cunda Adası'nda Nerede Kalınır ?
Cunda Fora Hotel ; Agoda.com

Şöyle şık bir otelde kalayım, çok da para ödemiyim, bir de erken rezervasyon fırsatı olan otel olsun diyorsanız, Cunda fora hotel size tavsiye edebileceğim en güzel otellerden. Bu otelin gecelik ücretleri hoşunuza giderse, ücretsiz rezervasyonunuzu yapın ve arkanıza yaslanın. Bu otelden daha popüler, daha iyi ve daha güzel bir puana sahip oteli bu adada çok kolay bulamayabilirsiniz.

Bu otelde yaz aylarında 350 TL’ye kadar çift kişilik odaları rahatlıkla bulabilirsiniz.

Öncelikle bu otelin en güzel yanı, eşsiz deniz, şehir ve bahçe manzarası olması. Hemen hemen her odada süper bir manzara bulunuyor. Yani, oda seçimi yaparken fiyat bakımından uygun olanı tercih etmek yeterli olacaktır.

Göz At : Sarımsaklı’da nerede kalınır ?

Ayrıca, bu otelde konaklamış müşterilen otel için yapmış olduğu yorumlara göz attığınızda, olumsuz yorum olmaması bu oteli tercih etmek için yeterli olacaktır. Zaten, verilen puanda 10 üzerinden 9.2 gibi süper yüksek bir puan olduğundan, düşünmeden rezervasyon yapılabilir. Oteli İncele & Fiyatlara Göz At

2.Cunda Kıvrak Hotel

Cunda Adası'nda Nerede Kalınır ?
Cunda Kıvrak Hotel ; Agoda.com

Biraz daha uygun bir otel olsa olmaz mı ? aynı güzelliği ve aynı kaliteyi uygun bir otelde bulamaz mıyız ? diye düşünüyorsanız, Cunda Kıvrak Hotel’e bir göz atın derim. Bu otelin, erken rezervasyon imkanlarından yararlanarak, yaz aylarında 250 TL’ye kadar çift kişilik odalar bulmak mümkün. Hem de Cunda Adası’nın en şık ve en popüler otelinde.

Bu otelde konaklamış ziyaretçilere göre, otel gayet güzel. Zaten 8.3 gibi yüksek bir puanı da bunun kanıtı. Bu otel deniz kenarında yer alıyor. Yani, odaların büyük bir bölümü deniz manzaralı. Bunun yanında, Ayvalık merkeze 6 km uzaklıkta olması da otelin en güzel özelliklerinden.

Göz At : Ayvalık’ta nerede kalınır ?

Bu otel tam olarak orta bütçede otel arayanların tercih edebileceği bir konaklama birimi. Yani, süper lüks veya süper ucuz bir otel arıyorsanız, bu otelde aradığınızı bulamazsınız. Oteli İncele & Fiyatlara Göz At

3.Cunda Labris Hotel

Cunda Adası'nda Nerede Kalınır ?
Cunda Labris Hotel ; Agoda.com

Şöyle farklı bir mimariye sahip otelde konaklamak istemez misiniz ? Fiyatlar da orta bütçeli olsun, güzel puanı olsun, manzarası olsun, müşteriler güzel yorumlar yazmış olsun diyebileceğiniz bir otel arıyorsanız, Cunda Labris Hotel’de aradığınızı bulabileceğinize emin olabilirsiniz.

Otelin bulunduğu çevrede balıkçılık ve doğa yürüyüşü etkinliklerine katılmak bile mümkün. Otelin en güzel özelliği ise, 5 yıldızlı otelleri aratmıyor olması. Şık ve modern odalarıyla, eşsiz manzaralı verandasıyla ve merkezi konumuyla bu oteli seveceğinize emin olabilirsiniz.

Göz At : Burhaniye’de nerede kalınır ?

Cunda Adası’nda nerede kalınır ? sorusuna güzel bir cevap olan Labris Hotel’de, yaz aylarında 330 TL’ye kadar çift kişilik odalar bulmak mümkün. Yani, Cunda Adası’ndaki otellerin geneline baktığınızda orta bütçeli bir otel.  Ayrıca otelde konaklamış olan müşterilerin vermiş olduğu 8.6 gibi yüksek bir puanı ile de bu oteli gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Oteli İncele & Fiyatlara Göz At

4.Ziyabey Konağı (Konukevi)

Cunda Adası'nda Nerede Kalınır ?
Ziyabey Konağı ; Agoda.com

Otellerden sıkıldım artık, farklı bir konaklama birimi olsun, lüks olsun süper pahalı değil de, sadece pahalı olsun diyorsanız, Ziyabey Konağı, Cunda Adası’nda nerede kalınır ? sorunuza en güzel cevaplardan biri diyebilirim.

Konak olarak, Cunda’daki en popüler ve en iyi reytinge sahip olan, Ziyabey Konağı diyebiliriz. Sırf almış olduğu 9.3 gibi süper çılgın bir puanı ile, bu konukevini tereddütsüz tercih edebilirsiniz.

Bu konakta yaz aylarında, 400 TL’ye kadar çift kişilik odalar bulmak mümkün. Yani, diğer Cunda Adası konaklama birimlerine göre 1 tık pahalı. Fakat Cunda’daki en iyi fiyat/fayda oranına sahip olması, ödediğiniz ücrete alacağınız hizmete değeceğinin kanıtı. Oteli İncele & Fiyatlara Göz At

5.Cunda Battalos Küçük Hotel

Cunda Adası'nda Nerede Kalınır ?
Cunda Battalos Hotel ; Agoda.com

Cunda Adası’nın merkezine 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otel,  Adadaki en şık otellerden biri. Bu otelde, yaz aylarında 450 TL’ye kadar çift kişilik odalar bulabiliyorsunuz. Yani, diğer Cunda otellerine göre 1-2 tık pahalı. Fakat, ödediğiniz ücrete değer bir otel olup olmadığını, otelin almış olduğu 8.8 gibi süper yüksek bir puana bakarak görebilirsiniz.

Sahile 250 metre uzaklıkta bulunan otelin sabah kahvaltısı, tamamen ev yapımı ürünlerle servis ediliyor. Ayrıca, akşam yemeği de konukların isteğine göre hazırlanmakta. Sadece 10 tane odası olduğundan, bu durum çok da sıkıntı olmasa gerek. Oteli İncele & Fiyatlara Göz At

6.Cunda Deniz Hotel 

Cunda Adası'nda Nerede Kalınır
Cunda Deniz Hotel ; Agoda.com

Deniz kıyısında bulunan bu otelin, kendi özel plaj alanı bulunuyor. Ayrıca, Ayvalık’a araçla 10 dakikada ulaşmak da mümkün. Daha çok düşük bütçeli otel arayanlara tavsiye edebileceğim bu otelde, yaz aylarında 250 TL’ye kadar çift kişilik odalar bulmak mümkün. Özellikle, 1-2 ay öncesinden rezervasyon yapacak olursanız, çok daha uygun fiyatlara odalar bulmak da mümkün.

Cunda merkeze 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otelin 8.3 gibi yüksek bir puanı bulunuyor. Yani fiyatını beğendiyseniz, sırf bu puana bakarak bile bu oteli gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Oteli İncele & Fiyatlara Göz At

Cunda Adası’nda nerede kalınır ? adlı bu yazıdaki otellerde aradığınızı bulamadıysanız, tüm Cunda Adası otellerine, pansiyonlarına ve konukevlerine göz atmak için tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here