Tekstil ürünleri ve yöreye has horozu ile meşhur olan Denizli, ülkemizin en güzel tatil bölgelerinden. Daha çok Pamukkale için ziyaret alan Denizli’de, erken rezervasyonlar ile çok uygun fiyatlara merkezde ve Pamukkale’de oteller bulmak mümkün. Denizli’de nerede kalınır ? adlı bu yazı ile, en iyi ve en yüksek müşteri puanına sahip 7 otel arasından bütçenize ve zevkinize uygun olan oteli rahatlıkla bulabilirsiniz.

Denizli merkezde 120 TL’ye kadar uygun oteller bulabiliyorsunuz. Özellikle 1-2 hafta öncesinden erken rezervasyon yapacak olursanız, %30’a varan erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak da mümkün.Booking.com

Denizli’de Nerede Kalınır ? | En İdeal 7 Deniz Otel Tavsiyesi

1.Dedeman Park Denizli (4 Yıldız) 

Denizli merkeze 3 km uzaklıkta bulunan Dedeman Park Hotel, lüks ve konforlu odalarıyla popüler olan otellerden. 4 yıldızlı bir otel olmasına rağmen Denizli’deki en uygun otellerden olması da bu oteli tercih etmek için yeterli oluyor. Bu otelde, tek kişilik odaları 125 TL’ye kadar bulabilirken, çift kişilik odaları 180 TL’ye kadar bulmak mümkün.

Denizli’nin en popüler oteli ünvanına da sahip olan bu otelin, 1400’e yakın müşteriden almış olduğu 8.0 gibi yüksek bir puan ise, bu otelin en güzel yanı.

Denizli’deki en iyi fiyata/fayda oranına sahip olması, 4 yıldızlı olup fiyatının uygun olması ve erken rezervasyon fırsatlarının olması bu oteli gönül rahatlığıyla tercih etmek için yeterli.

  • Booking.com aracılığıyla bu oteli incelemek veya rezervasyon yapmak için tıklayın.

2.İnci Class Hotel 

Denizli merkez otelleri arasında olan İnci Class Hotel, Denizli otobüs terminaline 4 km uzaklıkta bulunuyor. Süper modern ve lüks odalarıyla 4-5 yıldızlı otel konforu sunan bu otelde, tek kişilik odaları 150 TL’ye kadar bulabilirken, çift kişilik odaları 190 TL’ye kadar bulmak mümkün. Özellikle erken rezervasyonlarda birçok fırsatı olan bu otele, rezervasyon tarihinizden 1-2 hafta öncesinde mutlaka bakmakta yarar var.

Bu otelin 300’e yakın müşteriden almış olduğu 9.2 gibi yüksek bir puanı olması da bu oteli gönül rahatlığıyla tercih etmek için yeterli olacaktır.

  • Booking.com aracılığıyla bu oteli incelemek veya ücretsiz rezervasyon yapmak için tıklayın.

3.North Point Hotel (4 Yıldız)

Denizli’de nerede kalınır ? sorusuna en güzel cevaplardan biri olan North Point Hotel, Denizli şehir merkezinde yer alan en uygun fiyatlı 4 yıldızlı otellerden. Bu otelde tek kişilik odaları 150 TL’ye kadar bulabilirken, çift kişilik odaları 190 TL’ye kadar bulmak mümkün. Yani, yıldızına göre fiyatı oldukça uygun.

Bu otelin 500 müşteriden almış olduğu 8.4 gibi yüksek bir puanı olması da, bu oteli gönül rahatlığıyla tercih etmek için yeterli olacaktır. Daha çok yemekleri ve odalarının farklı dizaynı ile ön plana çıkan bu otelde, erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmakta mümkün. Eğer, 2-3 hafta öncesinden bu otelde rezervasyon yapacak olursanız, %30’a varan indirimlerden yararlanmak mümkün.

  • Booking.com aracılığıyla bu oteli incelemek veya ücretsiz rezervasyon yapmak için tıklayın.

4.Konakk Residence Hotel 

Denizli şehir merkezine 4 km uzaklıkta olan bu otel, lüks ve süper geniş odalarıyla popüler olan otellerden. 45 metrekare büyüklüğündeki odalarıyla bir hayli ünlü olan bu otelde, 190 TL’ye kadar tek kişilik odalar bulabilirken, 250 TL’ye kadar çift kişilik odalar bulmak mümkün. Otellerin çoğu daire tarzında olduğundan dolayı da, Denizli’de en rahat edebileceğiniz otellerden. Ayrıca, odalarda tam donanımlı mutfak ve çamaşır makinesi gibi ihtiyacınız olabilecek şeyleri de bulabiliyorsunuz.

Bu otelin 200 müşteriden almış olduğu 9.2 süper yüksek bir puanı olması da, bu geniş daireli oteli tercih etmek için yeterli olacaktır.

  • Booking.com aracılığıyla bu oteli incelemek veya ücretsiz rezervasyon yapmak için tıklayın.

5.Ada Residence VİP (Süper UCUZ)

Atatürk stadyumuna 2.5 km uzaklıkta olan bu tesis, henüz yeni olmasından dolayı, süper ucuz. Daire konseptinde olan odalarında ihtiyacınız olabilecek tüm araç ve gereçleri bulabiliyorsunuz. Bu tesiste 100 TL’ye kadar çift kişilik özel daireler bulabiliyorsunuz. Evet, gerçekten süper ucuz. Fakat, henüz yeni olduğundan dolayı bu kadar ucuz olsa gerek. Popülerliğini henüz kazanmamışken bu tesise mutlaka bir göz atın derim.

Ayrıca bu tesiste kredi kartı olmadan rezervasyon da yapabiliyorsunuz. Yani, hemen ücretsiz bir yer ayırtıp, daha iyi veya daha uygun bir otel bulduğunuzda rezervasyonunuzu ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.

  • Booking.com aracılığıyla bu tesisi incelemek veya ücretsiz rezervasyon yapmak için tıklayın.

6.Yıldırım Hotel

Denizli şehir merkezinde yer alan YIldırım Hotel, tren istasyonuna sadece 2 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Şehirdeki en uygun fiyatlı otellerden olan bu Yıldırım otelde, 85 TL’ye kadar tek kişilik odalar bulabilirken, 120 TL’ye kadar da çift kişilik odalar bulmak mümkün.

Denizli’deki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden olması, erken rezervasyon fırsatlarının olması ve 400 müşteriden 8.3 gibi yüksek bir puanı olması bu oteli gönül rahatlığıyla tercih etmek için yeterli olacaktır.

  • Booking.com aracılığıyla bu oteli incelemek veya ücretsiz rezervasyon yapmak için tıklayın.

7.Anemon Denizli (Lüks – 5 Yıldız)

Denizli’de nerede kalınır ? sorusuna lüks bir cevap olan Anemon hotel, Denizli merkezine araçla 15 dakika uzaklıkta olmasına rağmen, şehirdeki en popüler otellerden. Bu otelde tek kişilik odaları 235 TL’ye kadar bulabilirken, çift kişilik odaları 260 TL’ye kadar bulmak mümkün. Yani, bir 5 yıldızlı otele göre fiyatları oldukça uygun. Bunun yanında, erken rezervasyon fırsatlarına denk gelecek olursanız da, çok daha uygun fiyatlara bu otelde oda bulmak mümkün.

Otelin 500’e yakın müşteriden almış olduğu 8.0 puana bakarak bile bu oteli gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Booking.com aracılığıyla bu oteli incelemek veya ücretsiz rezervasyon yapmak için tıklayın.Booking.com

Denizli’de nerede kalınır ? sorunuza listedeki oteller arasında cevap bulamadınız mı ? Tüm Denizli otellerine göz atmak için buraya ve Tüm Pamukkale otellerine göz atmak için de buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here