Dünyanın En İlginç 25 Yeri

Kelimelerin yeterli olmadığı birbirinden ilginç yerler için bazen fotoğraflar çok daha açıklayıcı olabiliyor. Aşağıdaki Dünyanın En İlginç 25 Yeri de, daha çok fotoğraflar ile ifade edilebilecek yerlerden oluşuyor. Her ne kadar ilginç ve garip yerler olsa da, şaşırtıcı güzelliği ile de dikkatleri çekmeyi başarıyor.

Hem güzelliği hem de enteresan yapılarıyla Dünyanın en iyi 25 yerini bir araya getirdik. Bu yerlerin çoğuna kolay bir şekilde ulaşabilirken, bazıları ise ulaşımın oldukça sıkıntılı olduğu yerlerdir.

23Aşk Tüneli

Aşk Tüneli
Aşk Tüneli

Ukrayna‘daki endüstriyel demiryolunun bir bölümü olan bu yeşil yapraklı tünel, peri masallarını andırmasıyla ünlü. Daha çok çiftlerin sabah ve akşam yürüyüşleri yaptığı bu tünel, romantik ambiyansı sayesinde Ukrayna’yı ziyaret eden çiftlerin ilk görmek istediği yerlerden biri oluyor.

Sevgililer günü hediyesi olabilecek bir yer olduğu da söylenir. Ukrayna’da bu güzel tünel gibi daha birçok yeri görmek mümkün.

  • Nerede ; Ukrayna
  • Ne Zaman Gidilir ? ; Mayıs
  • Nasıl Gidilir ? ; Otobüs veya trenle Rivne’ye gidin. Daha sonra tüneli görmek için Rivne tren istasyonuna gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here