Frankfurt Otelleri | Frakfurt Otel Fiyatları

Frankfurt Otelleri
Frankfurt Otelleri

Daha çok iş seyahati veya ucuz uçak bileti sebebiyle ziyaret edilen güzel şehirlerden biri olan Frankfurt’ta konaklama ücretleri genel olarak diğer Almanya şehirlerine göre uygun denebilir. Fakat birçok otel ve diğer konaklama birimi seçeneği olduğundan dolayı da Frankfurt Otelleri ve Frankfurt Otel Fiyatları hakkında az çok bilgi sahibi olmanız gerekiyor.

Frankfurt Otel Ücretleri genel olarak 80£’dan başlamakta ve 400£’ya kadar çıkabilmektedir. Fakat ortalama 120-180£ arasındaki bir otel sizi yeterince tatmin edecektir.

En İdeal ve En Uygun Frankfurt Otelleri

1.Jumeirah Frankfurt (5 Yıldız)

Frankfurt’ta lüks bir otel arıyorsanız, bu tesis tam size göre. Eşsiz konumu ve süper lüks odalarıyla popüler olan bu otel, Zeil olarak bilinen büyük alışveriş caddesine sadece birkaç adım uzaklıkta bulunmaktadır. Römer Meydanı’na sadece 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otel çevresinde birçok toplu taşıma araçlarını da rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Ortalama gecelik konaklama ücretlerinin 280£’dan başladığı bu otelin 3 bin konuktan 9.2 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır. Şehirdeki en pahalı otellerden olduğundan dolayı da aşağıdaki diğer 5 yıldızlı otele de göz atabilirsiniz.

2.Sheraton Frankfurt Airport Hotel & Conference Center (5 Yıldız)

Frankfurt Otelleri arasında en lüks ve en şık otellerden biri olan bu tesis şehir merkezine arabayla 15 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Yani merkezi bir konumda yer almamaktadır. Bu yüzden de oda ücretleri şehirdeki diğer 5 yıldızlı otellere nazaran çok daha uygun diyebiliriz. Ortalama gecelik konaklama ücretlerinin 150£’dan başladığı bu otelin 7 bin konuktan 8.3 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı bulunuyor.

3.Leonardo Royal Hotel Frankfurt (4 Yıldız)

Frankfurt’ta nerede kalınır ? sorusuna en güzel cevaplardan biri olan bu otel, şehir merkezine ortalama 2 km uzaklıkta bulunuyor. Şehirdeki fuar alanlarına veya alışveriş bölgelerine toplu taşıma araçlarını kullanarak çok kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Ortalama gecelik konaklama ücretlerinin 90£’dan başladığı bu otelin 4 bin konuktan 8.0 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır. Sırf bu değerlendirme puanına ve konuk yorumlarına bakarak bile bu tesisi tercih etmek pekala mümkün.

4.Grand Hotel Empire (4 Yıldız)

Frankfurt’un ana tren istasyonun hemen yanında yer alan bu 4 yıldızlı tesisin ortalama gecelik konaklama ücretleri 100£’dan başlamaktadır. Şehirdeki en popüler caddelere, restoranlara ve turistik yerlere oldukça yakın bir konumda bulunan bu otelin 4 bin konuktan 8.0 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı bulunuyor. Bunun yanında şehirdeki en iyi fiyat/fayda oranına sahip olması da bu oteli Frankfurt Otelleri listenize eklemek için sanırım yeterli olacaktır.

5.Hotel Europa Life (3 Yıldız)

Frankfurt’taki oteller arasında en uygun ve en ideal otellerden biri olan Europa Hotel, Frankfurt Merkez İstasyonu’na sadece 2 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Oldukça güzel bir konumda bulunan bu otelin ortalama gecelik konaklama ücretleri 90£’dan başlamaktadır. Gerek konumunu gerekse misafir yorumlarını göz önüne alarak gönül rahatlığıyla bu oteli tercih edebilirsiniz. Ayrıca otelin 3 bin konuktan 8.8 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır.

6.Moxy Frankfurt City Center (3 yıldız)

Frankfurt’taki bir diğer önemli otellerden biri de eşsiz konumu ve fiyatıyla bu tesistir. Zeil alışveriş caddesi ve finans bölgesinin arasında yer alan bu otel, Frankfurt’un kalbi olarak bilinen bir yerde bulunmaktadır. Yani şehirdeki en iyi konuma sahip birkaç otelden biri. 3 yıldızlı bir otel olmasına rağmen gayet şık ve lüks dizayna sahip bu otelin ortalama gecelik konaklama ücretleri 80£’dan başlamaktadır. Ayrıca otelin güzel bir de konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır.

Frankfurt Merkez Otelleri

Frankfurt’ta merkezi bir otel arıyorsanız, 3 yıldızlı otellerin üzerine çıkmayın derim. Bu bölgede oteller ciddi anlamda pahalı olabiliyor. Fakat 3 yıldızlı otellere göz atacak olursanız, fiyatların o kadar abartılı olmadığını da görebilirsiniz.

En Ucuz Frankfurt Otelleri

Frankfurt’ta ucuz bir otel arıyorsanız, şehir merkezinin dışına çıkmanız gerekiyor. Merkeze uzak bölgelerde yer alan otellerin büyük bir bölümü diğer otellere nazaran çok daha uygun.

Frankfurt Otelleri veya Frankfurt Otel Fiyatları her ne kadar sezona, bölgeye veya fırsat indirimlerine göre değişiklik gösterebiliyor olsa ortalama fiyatlar bu aralıktadır diyebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here