Çanakkale’nin en güzel ilçelerinden biri olan Gökçeada, çok çeşitli olmasa da, birbirinden güzel otel ve apart otellere ev sahipliği yapıyor. Gökçeada’da otel fiyatları 130 TL’den başlayıp 400 TL’ye kadar çıkmakta. Bazı otellerde, erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak normal fiyatından çok daha uygun fiyata odalar da bulabilirsiniz. Gökçeada’da nerede kalınır ? adlı bu yazı ile, tercih edilebilecek en uygun ve en ideal 7 otel arasından, bütçenize ve zevkinize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Gökçeada’da Nerede Kalınır ? | En Uygun Gökçeada Otel Tavsiyeleri

1.Değirmen Konukevi

Gökçeada'da Nerede Kalınır ?
Değirmen Konukevi ; Agoda.com

Gökçeada’da nerede kalınır ? sorusuna en güzel cevaplardan biri olan Değirmen Konukevi, 7 odasıyla hizmet vermekte. Bir köy evini andıran bu konukevinde 310 TL’ye kadar çift kişilik veya üç kişilik odalar bulmak mümkün. Özellikle erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak çok daha uygun fiyatlara odaları bu otelde bulabilirsiniz.

Kaleköy limanına 3 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu konukevinin, 9.6 gibi olağanüstü bir puanı olması da, bu konukevini tereddütsüz tercih etmek için yeterli olacaktır.

  • Agoda.com aracılığıyla bu konukevini incelemek için tıklayın.

2.Gökçeada Sörf Eğitim Merkezi Oteli

Gökçeada'da Nerede Kalınır ?
Gökçeada Surf Eğitim Merkezi Oteli ; Agoda.com

Gökçeada’nın serin serin esen rüzgarında sörf deneyimi yaşamak istemez misiniz ? bu deneyim için en ideal otel, Surf Eğitim Merkezi adı verilen bu oteldir. Plaja 1 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otelin özel plajında, balıkçılık, dalış ve su sörfü mümkündür.

46 odası ile hizmet veren bu otel, Gökçeada’da nerede kalınır ? sorusuna en güzel cevaplardan. Otelin 100 müşteriden 7.6 gibi yüksek bir puanı olması da, rezervasyon yaparken dikkate almanız gereken özelliklerden.

Bu otelde, 2, 3, 4 veya 5 kişilik odalar bulabiliyorsunuz. Çift kişilik odaların ücreti ise, 315 TL’den başlıyor. Erken rezervasyonlarda ise, %15’e kadar indirimli odalar bulmak mümkün.

  • Agoda.com aracılığıyla bu oteli incelemek için tıklayın.

3.Anemos Hotel (Lüks)

Gökçeada'da Nerede Kalınır ?
Anemos Hotel ; Agoda.com

Plaja 4 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otel, bir taş binada faaliyet gösteriyor. Otel, Gökçeada’nın en huzurlu bölgesinde bulunuyor. Yemyeşil bahçesinde bulunan açık havuz ile popüler olan bu otelde, çift kişilik odaları 460 TL’ye kadar bulabiliyorsunuz.

Gökçeada havaalanına 4 km ve feribot iskelesine 7 km uzaklıkta bulunan bu otelin, 100 müşteriden 8.9 gibi süper yüksek bir puanı bulunuyor. Yani, sırf bu puana bakarak bile bu oteli gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Otelden Yıldız Koyu’na ise, yürüyerek 15 dakikada ulaşmak mümkün.

  • Agoda.com aracılığıyla bu oteli incelemek için tıklayın.

4.Masi Hotel

Gökçeada'da Nerede Kalınır
Masi Hotel ; Agoda.com

Plaja 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otel, Eski Bademli Köyü’nde bulunuyor. Yani, adanın merkezine 4 km uzaklıkta. Deniz ve Gökçeada’nın eşsiz manzarasına sahip terasıyla popüler olan bu otelde, 310 TL’ye kadar çift kişilik odalar bulmak mümkün.

Her gün açık büfe kahvaltı servis edilen bu otelin 200’e yakın müşteriden 7.8 gibi yüksek bir puanı bulunuyor. Ayrıca otelin, Gökçeada’daki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden olması da, bu oteli tercih etmek için yeterli olacaktır.

50 odasıyla faaliyet gösteren bu otel, Gökçeada’da nerede kalınır ? sorusuna en güzel cevaplardan.

  • Agoda.com aracılığıyla bu oteli incelemek için tıklayın.

5.Kuzey Park Hotel

Gökçeada'da Nerede Kalınır ?
Kuzey Park Hotel ; Agoda.com

Bir deniz kenarı oteli olan Kuzey Park Hotel, özel bir kumsalı ile popüler. 122 odası bulunan bu otelin, bazı odaların balkonları deniz manzaralıdır.

Bu otelde 310 TL’ye kadar çift kişilik odaları bulmak mümkün. Oda fiyatlarına, kahvaltı ve akşam yemeği de dahil. Bu otelin 50 müşteriden 7.9 gibi bir puanı bulunuyor. Yani, puana bakacak olursanız çok da iyi bir otel olduğu söylenemez. Fakat, müşteri yorumlarına bakacak olursanız, gayet uygun bir otel olduğunu görmek mümkün. Otelde, jet ski, deniz bisikleti ve dalış gibi su sporları yapmak da mümkün.

  • Agoda.com aracılığıyla bu oteli incelemek için tıklayın.

Gökçeada’da nerede kalınır ? sorusuna verilebilecek en uygun oteller bunlar diyebilirim. Zaten Gökçeada’da otel sayısı sınırlı olduğundan çok fazla seçeneğiniz de bulunmuyor. Bu yüzden, Gökçeada’da otel seçerken konumdan çok, kaç müşterinin tercih ettiğine ve müşteri puanına bakmanızı tavsiye ederim. Ayrıca, listede aradığınız oteli bulamadıysanız, tüm Gökçeada otellerine göz atmak için tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here