Halkidiki’de Nerede Kalınır? | Bölgelere Özel Otel Tavsiyeleri

Yunanistan’ın kuzeyinde bir yarımada olan Halkidiki, çok az nüfusu olmasına rağmen yaz aylarında çevre şehirlerden yerel halkın ve turistlerin denize girmek, güzel bir tatil planı  için tercih ettiği popüler destinasyonlardan.

Halkidiki’de konaklama ise, diğer Yunan adalarına ve şehirlerine nazaran az da olsa uygun. Bu yüzden, çok düşük bütçeli bir tatil planı yapmıyorsanız, ilk olarak adadaki popüler bölgelere göz atın deriz.

Halkidiki’de nerede kalınır ? sorunuza, aşağıdaki en popüler ve en güzel bölgeler arasından, zevkinize ve bütçenize uygun cevabı bulabilirsiniz.

Halkidiki’de Nerede Kalınır ? En Güzel Konaklama Bölgeleri

Halkidiki'de Nerede Kalınır
Halkidiki Haritası

Öncelikle Halkidiki’yi bir 3 kol gibi düşünün. Bunlardan en baştaki kol Kassandra, orta kol Sitonya ve son kol Athos’dur. Fakat siz Halkidiki’ye gidiyorsanız, Athos ile işiniz yok demektir.

Athos, Yunanlıların kutsal yeri olarak bilinmekte ve burada daha çok rahipler yaşamakta. Yani her isteyen Athos’a giremiyor. Adada konaklama için geriye iki seçeneğiniz kalıyor, Kassandra ve Sithonia (Sitonya).

Biz Halkidiki’ye gece hayatı için gittiğimizden dolayı, Halkidiki’nin en hareketli, en canlı ve en popüler yeri olarak bilinen Kassandra’yı tercih etmiştik. Fakat biraz daha sakinlikten ve doğadan yana tercih yapacak olursanız da Sitonya’yı  düşünebilirsiniz.

—Sithonia’da bulunan tüm konaklama birimlerine göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

—Kassandra’da bulunan tüm konaklama birimlerine göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

İyi de, Sitonya ve Kassandra’da kendi içerisinde bir çok konaklama bölgesi sunuyor, bunlar içerisinde hangi bölgelerde konaklamalı diye soracak olursanız ? yazının devamında sorunuza cevap bulabilirsiniz.

1.KASSANDRA

Kassandra
Kassandra Bölgeleri

Kassandra kolu, Kallithea, Kriopigi, Hanioti (Chaniotis), Afitos, Pefkohori, Paliori, Polykhrono ve Siviri gibi birçok tatil beldesine ayrılmaktadır. Tabi bu köyler, Kassandra’nın en popüler ve en bilindik olanlarıdır.

Not : Kassandreia ile Kassandra aynı şey değildir. Kassandreia tatil beldesidir ve 10 konaklama birimine ev sahipliği yapmaktadır. Kassandra ise, bir koldur ve yukarıdaki tatil köylerinin hepsini kapsamaktadır.

Eğer canlı ve hareketli bir Halkidiki tatili planlıyorsanız Kassandra’nın dışına çıkmayın derim. Zaten bu bölgedeki otellerin hemen hemen hepsi plaja yürüme mesafesinde. Fakat bazı bölgeler daha az popüler olduğundan, kendinizi yalnız hissedebilir, bölgenin heyecanına uzak kalabilirsiniz.

Kassandra’nın hemen hemen tüm bölgesinden memnun ayrılabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Kassandra’nın merkezine ne kadar yakın olmak istediğinize ve konaklama birimleri için ne kadar bütçe ayırmak istediğinize karar vermek olacaktır.

KASSANDRA BÖLGELERİ

 • Kallithea ; Ortalama 25-30 konaklama birimine ev sahipliği yapıyor. Daha çok ucuz konaklama birimleri için tercih edilen bir bölgedir. Yaz aylarında, Halkidiki’nin en kalabalık tatil beldesidir ve konum bakımından doğu ve batı Halkidiki tatil köylerinin ortasında bulunur. Göz At : Kallithea Otelleri
 • Pefkohori ; Kapsohora olarak da bilinen Pefkohori, Kassandra’nın en sevilen tatil köylerinden. Kallithea’dan sonra Halkidiki’deki en kozmopolit ikinci bölgedir ve 150’ye yakın konaklama birimine ev sahipliği yapmasıyla ünlüdür. Göz At : Pefkohori Otelleri
Pefkohori Otel Önerileri
Pefkohori
 • Kriopigi ; 2 lüks oteliyle ünlü olan Kriopigi, Toronaio körfezi manzarasıyla ve birbirinden kaliteli lüks otelleriyle ünlüdür. Çamla kaplı bir tepenin üzerine kurulmuş olan bu bölgede bütçeli butik otellerde bulabilirsiniz. Eğer 4 veya 5 yıldızlı bir otelde konaklamayı planlıyorsanız, ilk olarak bu bölgeye göz atın deriz. Kriopigi Otelleri için tıklayın.
 • Afitos ; Bütçe dostu bir tatil beldesi. Daha çok çiftlerin tercih ettiği bir bölge olarak bilinse de, her yaştan turistin sevebileceği bir yer. Manzarası, kaldırımlı sokakları ve güzel meydanlarıyla geleneksel bir atmosfere sahip olan Afitos da, konaklama için popüler olan köylerden. Ancak burası, biraz daha geleneksel Yunan köy havasındadır. Afitos Otelleri‘ne göz atmak için tıklayın.
Afitos Otelleri
Afitos Plajı
 • Hanioti (Chaniotis) ; 100’e yakın tesisiyle eşsiz bir Halkidiki Tatili sunan Hanioti, daha çok çocuklu aileler için tercih edilebilecek bölgelerden. Burası büyük sahili ve çocuklarınızla oynayabileceğiniz çok sayıda yeşil alanlı parkları ile, güzel bir tatil deneyimi sunuyor. Hanioti Otelleri‘ne Göz atmak için tıklayın.
Hanioti - Halkidiki
Hanioti
 • Paliori ; Otel arıyorsanız burayı es geçin. Fakat, dairelerde veya villalarda romantik bir tatil deneyimi arıyorsanız, Paliori bölgesine de mutlaka göz atın. Yakınlardaki Hrouso sahili ile ünlü olan bu bölge, çok sayıda beach barı ile biraz daha parti sevenlerin de tercih edebileceği bir yer. Paliori Konaklama birimlerine göz atmak için tıklayın.
 • Polykhrono ; Hanioti’nin hemen yanında yer alan Polykhrono, Kriopigi’yi geçtikten hemen sonra, Pefkohori güzergahında yer almaktadır. Yani, konum olarak adanın en iyileri arasındadır. Polykhrono Otelleri
 • Siviri ; Batı Kassandra’nın güzel bir köyü olan Siviri Kallithea’ya 8 km uzaklıkta bulunmaktadır. Temmuz ve ağustos aylarında buradaki festival önemlidir. Kassandra Festivali ile ünlü olan bu tatil beldesi de, adada konaklama için gönül rahatlığıyla göz atabileceğiniz yerlerden. Siviri Otelleri
Siviri - Halkidiki de Kalınacak Yerler
Siviri

Az çok nerede konaklayacağınız şekillendi mi ? yine de karar vermeden Sitonya bölgesine de göz atmanızda yarar var.

2.SİTONYA (SİTHONİA) 

Sitonya Halkidiki
Sitonya (Sithonia) bölgeleri ve sahilleri

Sitonya, Halkidiki’nin ikinci koludur ve tıpkı Kassandra gibi birçok tatil beldesine ve sahile ev sahipliği yapmaktadır. Sitonya ile Kassandra’daki tatil beldeleri arasında fiyat bakımından çok büyük fark olmasa da, Sitonya’da biraz daha uygun fiyatlı, düşük bütçede otelleri bulabiliyorsunuz.

Sitonya’da 10’dan fazla bölge var. Fakat bunlar arasında en popüler, en güzel konuma sahip ve en iyi olan bölgeler ise ; Yeni Marmara (Neos Marmaras), Nikiti, Vourvourou ve Porto Koufo’dur. Bu bölgelerin dışındaki diğer tatil beldeleri de güzel ve tercih edilebilir. Fakat, turistlerin en çok tercih ettiği bölgeler, bu 4 bölgedir.

SİTONYA BÖLGELERİ

 • Neos Marmaras (Yeni Marmara) ; Sitonya’nın en büyük ve en popüler sahil kasabası olan Yeni Marmara, Sitonya Kolu’nda ilk olarak düşünebileceğiniz bölgelerden. 100’den fazla konaklama birimine ev sahipliği yaptığı gibi, ikinci koldaki en iyi konuma sahip kasabalardan birisidir. Biraz daha hareketli ve turistik bir bölge arıyorsanız, Neos Marmaras’ta aradığınızı bulabilirsiniz. Neos Marmaras Otelleri‘ne göz atmak için tıklayın.
Neos marmaras - Halkidiki de Kalınacak Yerler
Neos Marmaras
 • Vourvourou ; Sitonya’nın kuzey ucunda bulunan bu turistik belde, yaz aylarında Sitonya’nın en çok tercih edilenleri arasındadır. Burada otel rezervasyonları, şubat-mart dedi mi başlar. Temmuz ve Ağustos aşırı kalabalık olsa da, plajlarda herkese yetecek kadar yer bulunur. Vourvourou’daki konaklama birimlerine göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.
Vourvourou - Halkidiki Kalınacak Yerler
Vourvourou
 • Nikiti ; Doğal güzellikleri ve uzun sahil şeridiyle bir kent havasında olan Nikiti de, Sitonya’nın favorilerindendir. Daha çok Yunan ve Yabancı turistlerin favorisi olsa da, Türk turistlerin de son zamanlarda en çok tercih ettiği yerlerden. Nikiti’deki konaklama birimlerine göz atmak için tıklayın.
 • Porto Koufo : Açıkçası buraya daha öncee gitmedik. Fakat, adını çok fazla duyuyoruz. Burası, küçük ve oldukça sakin olan bir balıkçı köyüdür. Burası, Halkidiki’de en taze balıkları yiyebileceğiniz yerdir. Ayrıca çocuklar için güvenli bir suyu (Çok derin olmayan) vardır. Yukarıdaki 3 bölgeye nazaran biraz daha sakindir. Ancak konaklama birimi konusunda biraz fakirdir. Yine de kesinlikle göz atmaya değer. Porto Koufo Konaklama birimlerine göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.
Porto Koufo
Porto Koufo Plajı

Şimdi gelelim bölgelere özel otel önerilerine ;

HALKİDİKİ KASSANDRA OTELLERİ  

1.Pefkohori ve Otelleri

Pefkohori (Pefkochori), Kassandra’da tercih edilmesi gereken en hareketli ve en popüler bölgelerden. Bu bölge Kassandra’nın merkezi. Yani konaklama ücretleri biraz daha pahalı olabiliyor.

Pefkohori Bölgesi, hem süper popüler hem de konum bakımından Kassandra’nın en iyi bölgesidir. Süper bütçeli bir Halkidiki tatili planlamıyorsanız bu bölgeden başka bir yere bakmanıza bile gerek yok.

Kassandra’da Pefkohori bölgesinde bulunan tüm konaklama birimlerine göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Pefkohori Otel Tavsiyeleri

 • Hotel Aeollos (3 yıldız ) : Pefkohori bölgesinde hareketli plaja sadece birkaç adım uzaklıkta bulunan bu otel, uygun fiyatlı odaları ve güzel konumu ile meşhur. Havalanı servisi, açık yüzme havuzu ve aile odaları da olan bu otelin en güzel yanı, adadaki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden biri olması.
 • Alia Palace Luxury Hotel and Villas (5 Yıldız) : Pefkohori bölgesinde biraz daha lüks otel arayanların tercih edebileceği bu 5 yıldızlı otel, Pefkohori bölgesinin en canlı bölgelerine, restoranlarına, kafelerine ve eşsiz bir gece hayatına sahip olan yere sadece 7 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Yani konum olarak Pefkohori’nin en güzel ve en iyi otellerinden biri.

2.Kallithea ve Otelleri

Kassandra bölgesinin en güzel yerlerinden olan Kallithea Halkidis, uygun fiyatlı konaklama birimleriyle popüler olan yerlerden. Eğer bu bölgede konaklamayı planlıyorsanız 4-5 yıldızlı otellere göz atın derim. Burada bulunan 2 ve 3 yıldızlı oteller pek tatmin edici olmuyor. Zaten konaklama fiyatları bu bölgede biraz daha uygun olduğundan düşük bütçeli otellere de gerek kalmıyor.

Kassandra’da Kallithea Halkidis bölgesinde bulunan tüm konaklama birimlerine göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kallithea Otel Tavsiyeleri

 • Aegean Melathron Thalasso Spa Hotel (5 Yıldız) : Bu tatil köyü, özellikle çocuklu ailelere eşsiz bir tatil deneyimi sunuyor. Birbirinden güzel ve olumlu konuk yorumlarına sahip bu tesis Kallithea Halkidis bölgesinin merkezine yakın bir konumda yer almakta. Fırsat indirimleri ve 8+ konuk değerlendirme puanıyla düşünülebilecek otellerden biri.
 • Centrum Hotel (Orta Bütçeli) : Biraz daha bütçeli bir otelde ama Kallithea Halkidis bölgesinin merkezinde konaklamak istiyorsanız, bölgenin tam kalbinde güzel bir konuma sahip bu otele göz atabilirsiniz. Bir apart otel olarak hizmet veren Centrum Hotel’in 8+ konuk değerlendirme puanı bulunuyor.

3.Hanioti ve Otelleri 

Kassandra’da Hanioti bölgesinde bulunan tüm konaklama birimlerine göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu bölgede konaklama tavsiyesi olarak da ;

Naias (3 Yıldız)

Naias
Naias

Hanioti bölgesinin en gözde ve en ideal otellerinden biri olan Naias, gözünüz kapalı tercih edebileceğiniz güzel otellerden. Hanioti bölgesinin sahilinde bulunan bu otelde 2 tane yüzme havuzu bulunuyor. Otelin bir plaj barı-restoranı da bulunuyor. Ayrıca çocuklar için oyun alanlarını da bu tesis içerisinde bulabiliyorsunuz.

Hanioti, gece hayatı ile de nam yapmış bölgelerden biri. Ve Hanioti’nin merkezine ve canlı gece hayatının olduğu yere bu otelden yürüyerek 3-5 dakika içerisinde gidebilirsiniz. Güzel bir de deniz manzarası sunan bu otelin en güzel yanı da Halkidiki’deki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden biri olması.

Renaissance Hanioti Resort (4 Yıldız) 

Halkidiki'de Nerede Kalınır
Renaissance Hanioti Resort

Hanioti bölgesinde biraz daha lüks bir otel arıyorsanız bu 4 yıldızlı tesise de göz atabilirsiniz. Oldukça büyük ve geniş bir açık yüzme havuzu olan bu otel, Haniotis Plajı’na sadece 2 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Hem konum bakımından hem de fiyat ve konfor bakımından gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek otellerden olan bu tesisin 8+ konuk değerlendirme puanı bulunuyor.

HALKİDİKİ SİTHONİA OTELLERİ

Sithonia Bölgesi, daha çok aile için en ideal bölgelerden. Eşsiz doğal güzellikleri, plajları ve sakin atmosferiyle bu bölge de Halkidiki’de konaklama için tercih edilebilir en güzel yer.

Bu bölgede şüphesiz en popüler bölge Neos Marmaras, sonra Vourvourou’dur. Neos Marmaras ve Vourvourou adlı bölgelerde aradığınız zevkte ve bütçede tesisi rahatlıkla bulabileceğinize de emin olabilirsiniz.

1.Neos Marmaras (Yeni Marmara) ve Otelleri

Daha çok ailelerin ve sessiz sakin bir tatil planı yapan tatilcilerin tercih ettiği bir yer olarak bilinen Neos Marmaras’ta birbirinden güzel resort otelleri bulabilirsiniz. Otel seçeneği bu bölgede çok fazla olmasa da, konaklama ücretleri ideal.

Neos Marmaras bölgesinde bulunan tüm konaklama birimlerine göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Neos Marmaras Otel Tavsiyeleri

Meliton Inn Hotel & Suites (3 Yıldız)

Meliton Inn Hotel & Suites
Meliton Inn Hotel & Suites – Plajı

Neos Marmaras bölgesinin tam kalbine 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otel, Paradisos’un Mavi Bayraklı plajı üzerinde yer alıyor. Daha çok çiftlere ve çocuklu ailelere hitap eden bu mütevazi otelin en güzel yanı da, oda ücretlerinin diğer 3 yıldızlı birçok otele nazaran uygun olması. Havaalanı servisi de olan bu otelin 8+ konuk değerlendirme puanı bulunuyor.

Porto Carras Sithonia (5 Yıldız – Tatil Köyü)

Porto Carras Sithonia
Porto Carras Sithonia

Bölgenin en lüks oteli olarak bilinen bu tesis, Neos Marmaras bölgesinin merkezine 1 km uzaklıkta bulunuyor. Oda ücretlerinin çok da pahalı olmadığı bu otelden merkezdeki tüm olanaklara sahip olabileceğiniz bölgelere yürüyerek rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sahilde bulunan bu otelin de güzel bir deniz manzarası var. Fakat, konuk değerlendirme puanı biraz düşük. Sadece ucuz bir 5 yıldızlı otel olduğu için tercih edilebilecek tesislerden.

Halkidiki'de Nerede Kalınır

2.Vourvourou Otelleri

Vourvourou bölgesinde bulunan tüm konaklama birimlerine göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu bölgede otel tavsiyesi olarak da;

Vergos Hotel (2 Yıldız)

Vergos Hotel
Vergos Hotel

Vourvourou bölgesinin en uygun fiyatlı otellerinden biri olan Vergos Hotel, Halkidiki’nin en ucuz otellerinden. Süper bütçeli bir Halkidiki tatili planlayanların tercih edebileceği bu mütevazi otel, sahilde bulunuyor. Açık yüzme havuzu da olan bu otelin 8+ konuk değerlendirme puanı bulunmakta.

Ekies All Senses Resort (4 Yıldız)

Ekies All Senses Resort
Ekies All Senses Resort

Bu bölgede biraz daha lüks bir otel arıyorsanız, oldukça güzel konuma sahip bu 4 yıldızlı otele de göz atabilirsiniz. Plaja nazır bir yerde bulunan bu otelin oda ücretleri adadaki birçok 4 yıldızlı otelden uygun.


Booking.com

Daha çok ailelerin ve çiftlerin tercih ettiği bu otelin en güzel yanı da erken rezervasyon fırsat indirimlerinin olmasıdır. Bu fırsatlardan yararlanacak olursanız, %30 gibi bir orandan daha ucuza odaları bu otelde bulabilirsiniz. Ayrıca bu otel, Halkidiki’deki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden biri. Otelin 8+ konuk değerlendirme puanı bulunuyor.

Halkidiki Otel Fiyatları ve Rezervasyon

Halkidiki Otel Tavsiyesi
Kalınacak En Güzel Yerler

Halkidiki’de otel fiyatları, ortalama 30£’dan başlıyor ve 150£’ya kadar çıkıyor. Ortalama 60-95£ arasında bir ücrete adadaki hemen hemen tüm otellerde oda bulabiliyorsunuz. Fakat, 4-5 yıldızlı bazı oteller bu fiyatların biraz daha üzerinde olabiliyor.

30£’nun altında birkaç pansiyon tarzı tesisleri bulmak da mümkün. Ancak ucuz bir otel için en azından 30-40£’yu gözden çıkarmanız gerekiyor.

Halkidiki otel rezervasyonu için de, en azından 2-3 ay öncesinden yerinizi ayırtmaya çalışın. Eğer son dakika rezervasyon yapacak olursanız, fiyatların biraz daha yukarıdan seyredebileceğini de unutmayın.


Booking.com

Hangi Bölgede Konaklayacağınıza Henüz Karar Veremediniz mi ?

Halkidiki de Kalınacak yerler
Vourvourou Karydi Plajı

Eğer Halkidiki hakkında az çok bilgi sahibi değilseniz, Sithonia ve Kassandra’nın nerede olduğu bilmiyorsanız, konaklama birimi veya bölgeyi seçerken tereddüt edebilirsiniz. Bu yüzden, Google Map’te Kassandra yazın ve bu bölgenin kendi içerisindeki diğer bölgelerine tek tek göz atın.

Kassandra’nın en iyi, en ideal ve en popüler bölgesinin Pefkohori olduğunu göreceksiniz. Biz 2 kez Kassandra’da konakladık. Bu yüzden de bu bölgeyi gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebiliriz. Fakat Sithonia da en az Kassandra kadar popüler ve güzel. Bu yüzden iki bölgenin konaklama birimlerine de göz atın. Hangisi bütçenize ve zevkinize uygunsa tercih edin. Çok fazla düşünmenize de gerek yok. İnanın 2 bölgede size eşsiz bir Halkidiki tatili için yeterli olacaktır.

Halkidiki’de tam olarak nerede konaklayacağınıza yüzde yüz karar vermek biraz zor. Bunun yanında bölgeler biraz karışık gibi gelebilir. Fakat tüm bölgeleri detaylı bir şekilde inceleyecek olursanız öyle olmadığını görebilirsiniz. Aklınızı hiç bulandırmak istemiyorsanız direkt olarak Kassandra’da bulunan Pefkori bölgesinde zevkinize ve bütçenize uygun olan konaklama birimini tercih edebilirsiniz. Bu bölgede pişman olmayacağınıza da emin olabilirsiniz.

Halkidiki’de konaklama ciddi anlamda araştırma istiyor. Özellikle bu adayı tam olarak ne amaçla ve kiminle ziyaret edeceğiniz de oldukça önemli. Bu yüzden, konaklama için acele etmeyin. Önce bölgelere göz atın, daha sonra konaklama birimlerine. Keyfinize ve bütçenize uygun konaklama birimlerini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Booking.com aracılığıyla bu bölgedeki otellerin hemen hemen hepsinde erken rezervasyon fırsatları bulunuyor. Yani 1-2 ay öncesinden rezervasyon yapacak olursanız %30’a varan fırsat indirimlerinden yararlanabileceğinizi de unutmayın. Ayrıca çoğu konaklama biriminde ücretsiz rezervasyon iptali bulunmakta. Bu yüzden rezervasyon yaparken kendinizi de çok bunaltmayın derim.


Booking.com

Halkidiki’de konaklama için çok fazla bölge bulunmuyor. Sadece iki bölgede, Sithonia ve Kassandra’da gözünüz kapalı tercih yapabilirsiniz. İki bölgede her tipten ve yaştan tatilcinin tercih edebileceği yerlerden.

Yukarıdaki harita gördüğünüz gibi Halkidiki kollara ayrılıyor. Kassandra’da konaklama için birçok bölge var. Bunlar arasında,  Pefkohori, Kallithea Halkidis ve Hanioti bölgeleri, Kassandra’nın en tercih edilesi bölgeleridir.

Athos, konaklama için tercih edilebilecek bir bölge değil. Yani Athos’da konaklama için hiçbir şey bulamazsınız. Fakat daha önceden konaklayabileceğiniz birkaç tesis vardı. Sonradan kapatıldı.

Kassandra için ilk olarak tavsiye edeceğim bölge ; lüks otellere, dairelere ve villalara ev sahipliği yapan Pefkohori Bölgesi‘dir. İkinci olarak önerebileceğim bölge ise, Kallithea Halkidis‘tir. Bu bölge daha çok uygun fiyatlı konaklama birimleriyle popüler. Aradığınız zevkte ve bütçede bir konaklama birimini bu bölgede rahatlıkla bulabilirsiniz. Ve son olarak Kassandra’nın en popüler bölgelerinden biri olan Hanioti de konaklama için muhteşem seçimlerden olacaktır.

Adada konaklamak için daha birçok otel ve diğer konaklama birimlerini listeye eklemek mümkün. Fakat otel arayışınıza Kassandra’da ve Sithonia’da bulunan bu bölgelerden başlayacak olursanız, çok daha rahat ve hızlı bir şekilde aradığınız tesisi bulabilirsiniz.

Göz At : Santorini’de nerede kalınır ?Booking.com

TAVSİYELER

KONAKLAMA

Hostel rezervasyonu için en popüler sitelerden biri olan Hostelworld, otel için de Booking veya Tripadvisor'a göz atabilirsiniz. Ayrıca Nerede Kalınır Oteller adlı sitede de konaklama konusunda bilgileri ve önerileri bulabilirsiniz.

UÇAK BİLETİ

Uçak bileti için en uygun ve en popüler uçuşları gösteren Skyscanner'a göz atabilirsiniz.

İSTANBUL

İstanbul'daki tarihi ve turistik cazibe merkezleri için detaylı bilgileri Gezilecek Yerler Listesi adlı sitede bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BENZER İÇERİKLER

Konak Gezilecek Yerler

Konak Gezilecek Yerler & Konak’ta Görülecek Yerler

İzmir'in en güzel ve en canlı ilçelerinden biri olan Konak, şehrin önde gelen turistik yerlerine sahip olmasıyla ünlü. Tarihi dokusu, Kemeraltı Çarşısı, camileri ve...