Kasanızı Koruyacak Kurumsal Araç Kiralama Şirketi: Enterprise

Bir veya daha fazla arabaya ihtiyacınız olan bir şirketiniz var ve ne yapacağınızı bilemiyor musunuz? Arabaları satın almak yerine kurumsal araç kiralama şirketlerinden kiralama yapabilir, size sunulan özel hizmet ve kampanyalar ile kendinizi ve şirketinizi birçok masraf ve personel yükünden kurtarabilirsiniz. Kurumsal araç kiralama şirketleri arasında global boyutta hizmet veren Enterprise geniş model seçenekleri ve filo imkanları ile sizlere çeşitli imkanlar sunmaktadır. 1957’den bugüne 85 ülkede yerini alan Enterprise, hizmet kalitesi ile dünyanın en büyük araç kiralama şirketidir. Forbes Top 500 Özel Şirketler Listesi’nde 16. sırada yerini alan Enterprise tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de sorunsuz, güvenli araç kiralamak isteyen şirketlerin öncelikli tercihidir. Siz de araç kiralamak için Enterprise’ın olanaklarından yararlanabilirsiniz. Peki neden Enterprise’dan araç kiralamalısınız? Kurumsal araç kiralama avantajlarına bakalım.

Neden Kurumsal Araç Kiralama Yapmalısınız?

Kurumsal araç kiralama şirketleri arasında öne çıkan Enterprise’dan araç kiraladığınızda, satın alımdaki gibi bir peşinat ödemesi ya da krediler ile uğraşmak gibi durumlar söz konusu olmadığından kasanızdan yüklü bir para çıkarmak zorunda kalmazsınız. Kiraladığınız şirketten tarafınıza kesilen faturayı gider olarak gösterebilirsiniz. Bu da size vergi avantajı sağlayacaktır. Eğer araç satın alacak olsanız vergiler bir maliyet olarak üzerinize sorumluluk yükleyecektir ama gördüğünüz gibi kiralamada böyle bir durum yoktur.

Şirketiniz için sıklıkla araç yenilemeyi düşünüyor ve bunun maliyetinin çok fazla olacağının farkındaysanız araç kiralayarak değişik modellerde araçları kullanabilir ve bunun için boyunuzu aşan paralarla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Aracınızda bir arıza olduğunda işleriniz verilecek olan ikame araçlar sayesinde kesintiye uğramaz ve sıkıntı yaşamazsınız. Birden fazla arabaya ihtiyacınız varsa ve bu ihtiyacınızı filo kiralama şeklinde karşılamayı tercih ederseniz, fabrika çıkışı olarak size teslim edilen araçların kira süreci boyunca hiçbir teknik bakım, onarım ve sigorta işlemleri ile uğraşmaz ve buna bir bütçe ayırmak zorunda kalmazsınız. Satın alma vergilerini de kurumsal araç kiralama şirketleri karşıladığı için tüm bu araç maliyetinden kurtulursunuz.

Aynı zamanda bu size zaman ve nakit tasarrufu sağlar. Birçok araştırma, ihtiyacı olan bir aracı kiralarsanız alacağınızda harcayacağınız para üzerinden en az %15 tasarruf edeceğinizi gösteriyor. Bu hesaplamada yıllık bakım ücretleri, vergiler, tescil ve plaka giderleri gibi eklentiler de bulunmaktadır. Tüm bu süreç içinde fabrika çıkışlı araçlar ile hem kendinizi hem personelinizi memnun ederken zamanınızın ve bütçenizin de bir kısmını kurumunuza saklamış olacaksınız. Eğer zarara uğramak istemiyorsanız ve gerçekten kurumunuz için araçlara ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız kurumsal oto kiralama fırsatlarını kaçırmamalısınız.

Kurumsal Oto Kiralama Şirketleri Arasında Enterprise Öne Çıkıyor

Enterprise, dünyanın en büyük araba kiralama şirketi olarak sadece güven aşılamakla kalmıyor aynı zamanda birçok modeli ve eşsiz kampanyaları ile başka bir yerde bulamayacağınız bir hizmet garanti ediyor. Kurumsal müşterilerine özel olarak sunduğu kampanya ve indirimler dışında, firmaların birbirinden farklı ihtiyaçları için geniş kapsamlı avantajlara imza atmaktadır. Siz de özel fiyatlarından yararlanabilir, GSM üzerinden tanımlı araçlarınızda yaşadığınız her sıkıntıda Enterprise’a ulaşabilirsiniz.

Şirketinizin ihtiyacına göre tüm otomobil markalarında binek ya da ticari araç tercihinde bulunabilirsiniz. Kolay şekilde ulaşabileceğiniz ve online olarak da iletişim kurabileceğiniz Enterprise, tüm prestijli kurumlar gibi sizin de öncelikli tercihiniz olmalıdır. Eğer hala şirketiniz için bir araca ihtiyacınız varsa ve bütçeniz için en uygun aracı seçmek istiyorsanız Enterprise’a uğramalısınız. Enterprise, size tüm bilgileri şeffaf bir şekilde sunarak en iyi hizmeti almanızı sağlar.

TAVSİYELER

KONAKLAMA

Hostel rezervasyonu için en popüler sitelerden biri olan Hostelworld, otel için de Booking veya Tripadvisor'a göz atabilirsiniz. Ayrıca Nerede Kalınır Oteller adlı sitede de konaklama konusunda bilgileri ve önerileri bulabilirsiniz.

UÇAK BİLETİ

Uçak bileti için en uygun ve en popüler uçuşları gösteren Skyscanner'a göz atabilirsiniz.

AVRUPA

Avrupa'nın en güzel şehirlerini, gezilecek yerlerini ve konaklama hakkında bilgileri Gezilecek Yerler Listesi adlı sitede bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

BENZER İÇERİKLER

Konak Gezilecek Yerler

Konak Gezilecek Yerler & Konak’ta Görülecek Yerler

İzmir'in en güzel ve en canlı ilçelerinden biri olan Konak, şehrin önde gelen turistik yerlerine sahip olmasıyla ünlü. Tarihi dokusu, Kemeraltı Çarşısı, camileri ve...