Kaş’ta Nerede Kalınır ? | En İdeal 7 Kaş Otel Tavsiyesi

Antalya’nın gözde turizm beldelerinden biri olan Kaş’ta konaklama özellikle yaz mevsiminde süper zor ve pahalı oluyor.
Dünyanın en ünlü plajlarıyla ve süper canlı gece hayatıyla tatil için Antalya’da tercih edilebilecek en ideal tatil bölgelerinden olan Kaş, birbirinden güzel ve modern otelleriyle turistlere çok farklı seçenekler sunuyor. Seçeneklerin çok olması sonucunda da Kaş’ta nerede kalınır ? hangi otel tercih edilmeli diye, derin bir araştırmaya giriliyor.

Otel veya diğer konaklama birimlerini tercih ederken otelin konumu, özellikleri, hizmeti, fiyatı ve konuk değerlendirme puanı da oldukça önemli.

Kaş’ta bulunan otellerin fiyatları yaz boyunca 150 TL’den 1000 TL’ye kadar çıkıyor. Fakat, 250-600 TL arası bir otel, size gereken konforu ve hizmeti sağlayacağından dolayı Kaş için çok yüksek bütçeli otelleri es geçmenizi tavsiye ederim.

Kaş’ta Nerede Kalınır ? | Merkezde Bulunan En Uygun 7 Otel Tavsiyesi

Kaş’ta bulunan birçok konaklama birimi merkezde toplanıyor olsa da, merkezinde dışında bulunan birkaç tesisi de bulabilirsiniz. Fakat hem konum hem de fiyat ve hizmet bakımından en ideal oteller merkezde diyebiliriz.

1.Lantana Aparts (Apart Otel – Süper Uygun Fiyatlı)

Kaş'ta Nerede Kalınır ?
Lantana Aparts ; Agoda.com

Mavi bayraklı küçük çakıl plajına sadece 1 dakika yürüyüş mesafesinde bulunan bu apart otelin bazı odaları, Kaş körfezi ve Yunan adası Meis’in manzarasına sahip.

Yüksek sezonlarda uygun fiyatlı çift kişilik odaları ile oldukça popüler olan bu otelin 9.0 gibi süper yüksek bir puanı bulunması, Kaş otobüs terminaline 10 dakika yürüyüş mesafesinde bulunması ve eşsiz manzaralı terasıyla Kaş’ta tercih edilebilecek en ideal otellerden.

En iyi fiyat/fayda oranına da sahip olan Lantana apart otelin, ücretsiz rezervasyon iptali olduğu gibi, ücretsiz rezervasyon seçeneği de bulunuyor. Oteli İncele & Fiyatlara Göz At

2.Erdem City Hotel 

Kaş'ta Nerede Kalınır ?
Erdem City Hotel ; Agoda.com

Kaş’ta nerede kalınır ? sorusuna en güzel cevaplardan biri olan Erdem City Hotel, süper yüksek bir booking.com puanına sahip. Plaja ve aslanlı mezara 1 dakika yürüyüş mesafesinde bulunan bu otel daha çok konumu ile popüler olan otellerden.

Deniz, dağ ve şehir manzaralı odalarıyla eşsiz bir deneyim sunan Erdem City hotelin 9.2 gibi süper yüksek bir puanı olması, simge yapılara süper yakın bir konumda bulunması ve uygun fiyatıyla, Kaş’ta tercih edilebilecek en ideal otellerden. Oteli İncele & Fiyatlara Göz At

3.Hotel Sonne (Sadece Yetişkin)

Kaş'ta Nerede Kalınır ?
Hotel Sonne ; Agoda.com

Güzel bir doğa ile çevrili olan bu otel, plaja 1 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunuyor. Bu otelin en güzel özelliği ise, otel küçük ölçekli olduğundan konuklara özel ilgi gösterilebiliyor.

Bu sayede de bu oteli tercih eden 10 müşterinin 9’u mutlu olarak ayrılıyor. Zaten otelin almış olduğu 9.5 gibi süper yüksek puanı ile tereddütsüz tercih edilebilecek aile otellerinden olduğunu gösteriyor.

Eşsiz şehir manzarasına karşı yapacağınız kahvaltı ve küçük balıkçı kasabasının o güzel atmosferinde yapacağınız yürüyüşler için bile düşünülebilecek otellerden. Oteli İncele & Fiyatlara Göz At

Not ; Otel çocuklu aileler için uygun değildir.

4.Hotel Kayahan

Kaş'ta Nerede Kalınır ?
Hotel Kayahan ; Agoda.com

Plaja 1 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu aile oteli, süper manzaralı restoranıyla popüler. Ayrıca, Kaş merkeze 3 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Yani, konum olarak tercih edilebilecek en ideal otellerden.

Göz At : Adrasan’da nerede kalınır ? 

Almış olduğu 8.8 gibi yüksek bir puanı ile, deniz manzaralı odalarıyla, uygun fiyatlarıyla Kaş’ta nerede kalınır ? sorusuna en güzel cevaplardan.

Daha çok samimi atmosferi ekonomik çift kişilik odaları için tercih edilen hotel kayahan, süper temiz odalarıyla ön plana çıkıyor. Oteli İncele & Fiyatlara Göz At

5.UpperHouse Hotel 

Kaş'ta Nerede Kalınır ?
Upperhouse ; Agoda.com

Plaja 4 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunan bu oteli diğer otellerden ayıran özellik, ek ücret karşılığında doğa yürüyüşü, dalış ve kano etkinlikleri düzenlenebiliyor olması.

Kaş’taki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden olması,  8.8 gibi oldukça yüksek bir puanı olması ve açık büfe kahvaltısıyla tereddütsüz tercih edilebilecek otellerden.

Göz At : Patara’da nerede kalınır ?

Booking.com’da bu otel için hemen hemen her gün fırsat günleri bulunuyor. Bu fırsatları yakalayarak %40’a varan indirimleri çok rahatlıkla yakalayabiliyorsunuz.

Bu yüzden, eğer 1 ay öncesinden bu otele göz atacak olursanız, hemen ücretsiz bir rezervasyon yapın derim. Bu otel için rezervasyon yaptıktan sonra, kafanız rahat bir şekilde diğer otellere bakabilirsiniz. Daha uygun ve daha iyi bir oteli bulursanız da bu otel rezervasyonunuzu ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz. Oteli İncele & Fiyatlara Göz At

6.Çınar Hotel (Favori)

Kaş'ta Nerede Kalınır ?
Çınar Hotel ; Agoda.com

Kaş’ta nerede kalınır ? sorusuna en güzel cevaplardan bir diğeri de Çınar Hotel’dir. Kaş’taki en popüler 5 otelden biri olan Çınar otelin 8.7 gibi süper yüksek bir puanı var. Yani, sırf bu puana bakarak bile tereddütsüz bu oteli tercih edebilirsiniz.

Göz At : Alanya’da nerede kalınır ? 

Kaş merkezde yer alan bu otel plaja 2 dakika ve tarihi Likya Lahti’ne ise sadece 3 dakika yürüyüş mesafesinde bulunuyor. Yürüyüş ve dağ tırmanışı etkinlikleri ile popüler olan bu otelde ek ücret karşılığında dalış ve su kayağı da yapılabiliyor.

Eğer, Kaş’a otobüs ile geliyorsanız da, bu otele rahatlıkla ulaşabileceğinizi unutmayın. Kaş otobüs terminali bu otele sadece 5 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Oteli İncele & Fiyatlara Göz At

7.Leamira Boutique Hotel (Çukurbağ Yarımadası)

Kaş'ta Nerede Kalınır ?
Leamira Hotel ; Agoda.com

Kaş merkeze 3-4 km uzaklıkta bulunan bu otel, Çukurbağ Yarımadası’nda bulunan en güzel otellerden. Eğer, kaş merkezde konaklamayı düşünmüyor ve daha farklı bir otel arıyorsanız, Leamira otelde aradığınızı bulabilirsiniz.

Göz At : Antalya’da nerede kalınır ? 

Panoramik Çukurbağ yarımadası manzarasına sahip bu otelin 8.9 gibi süper yüksek bir puanı bulunuyor. Yani, sırf bu puana bakılarak bile tereddütsüz tercih edilebilecek otellerden. Oteli İncele & Fiyatlara Göz At

Kaş’ta nerede kalınır ? sorusuna en güzel cevabı Kaş merkezde bulabilirsiniz. Çukurbağ yarımadası da oldukça popüler olmasına rağmen, birçok simge yapıya oldukça uzaktır. Bu yüzden, tatiliniz arasında turistik yapılara da göz atmayı planlıyorsanız, şehir merkezinde bulunan otelleri tercih edin derim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here