Malaga Otelleri | Malaga Otel Fiyatları

Malaga Otelleri
Malaga Otelleri

İspanya’nın en güzel ve en popüler şehirlerinden biri olan Malaga’da konaklama ücretleri  diğer İspanya şehirlerine nazaran 1 tık daha uygun olsa da, yine de nerede hangi otelde konaklayacağınız önemli. Malaga Otelleri veya Malaga Otel Fiyatları sezona bölgeye ve erken rezervasyon fırsatlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden bu şehri ne zaman ziyaret edeceğiniz de önemli.

Malaga Otel Fiyatları genel olarak 40£’dan başlayıp 300£’ya kadar çıkabilmekte. Fakat ortalama 80-130£ arasındaki bir otelde aradığınız zevki ve konforu da rahatlıkla bulabilirsiniz.

En İdeal ve En Uygun Malaga Otelleri

1.Ibis Budget Málaga Aeropuerto Avenida de Velazquez (2 Yıldız)

Malaga’daki en uygun fiyatlı otellerden biri olan Ibis otel, şehirdeki en popüler ve en çok satan otellerden biri. Eşsiz odaları ve fiyatıyla ön planda olan bu otel şehir merkezine 5 km uzaklıkta bulunmaktadır. Fakat toplu taşıma araçlarını kullanarak merkeze ve turistik yerlere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Şehirdeki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden biri olan bu tesisin ortalama gecelik konaklama ücretleri 40£’dan başlamaktadır. Ayrıca otelin 5 bin konuktan 8.1 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır.

2.Hotel Sur Malaga (2 Yıldız)

Malaga’daki en ideal ve en popüler otellerden bir diğeri ise Hotel Sur Malaga’dır. Malaga’nın tam merkezinde güzel bir konuma sahip bu otelden Picasso Müzesi ve Atarazanas Pazarı’na yürüyerek çok kısa bir sürede ulaşabilirsiniz. Bunun yanında otel Alcazaba’ya ve Málaga Katedrali’ne yürüyerek 10 dakikada uzaklıkta bulunmakta. Calle Larios üzerinde yer alan mağazalar ise otele sadece 5 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

2 yıldızlı bir otel olmasına rağmen konforu ve modernliği ile 3-4 yıldızlı otelleri aratmayan bu tesiste ortalama gecelik konaklama ücretleri 70£’dan başlamaktadır. Tabi fırsat indirimlerinden yararlanacak olursanız biraz daha uygun fiyatlara odaları bu otelde bulabilirsiniz. Ayrıca otelin 5 bin konuktan 8.3 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır.

3.Ibis Malaga Centro Ciudad (2 Yıldız)

İkinci en ideal ve en uygun İbis otellerden biri olan bu tesis, şehir merkezinde bulunmaktadır. Malaga Katedrali’nin hemen yanında yer alan bu otel Picasso Müzesi’ne sadece 5 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Daha çok kahvaltısı ve aile odalarıyla popüler olan bu otelden şehirdeki birçok yere çok rahat bir şekilde yürüyerek ulaşabilirsiniz. Malaga Otelleri arasında bütçeli otel kategorisine giren bu tesisin ortalama gecelik konaklama ücretleri 50£’dan başlamaktadır. Yani şehirdeki en uygun ve en güzel konuma sahip otellerden biri. Ayrıca otelin 4 bin konuktan 8.5 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır.

4.Holiday Inn Express Málaga Airport (3 Yıldız)

Malaga’da havaalanına yakın bir yerde konaklamayı planlıyorsanız, şehirdeki en güzel otellerden biri Holiday Inn diyebiliriz. Havaalanına yakın olmasına rağmen şehir merkezine tren ile 10 dakikada ulaşabiliyorsunuz. Bunun yanında toplu taşıma araçlarını otel etrafında sıklıkla bulabiliyorsunuz. Eğer 1-2 günlüğüne Malaga’ya gelmiş ve havaalanına yakın bir otelde konaklamak istiyorsanız, bu otelin dışındaki otellere göz atmanıza bile gerek yok.

Ortalama gecelik konaklama ücretlerinin 55£’dan başladığı bu otelin 12 bin konuktan 7.3 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır.

5.Hotel Don Paco (3 Yıldız)

Yine Malaga Otelleri arasında merkezi bir otel olan bu 3 yıldızlı otelin ortalama gecelik konaklama ücretleri 70£’dan başlamaktadır. Eşsiz bir konuma sahip bu otelden Picasso Müzesi gibi şehrin önde gelen turistik noktalarına yürüyerek rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca otelin 2 bin konuktan 8.4 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır.

Malaga Merkez Otelleri

Eğer Malaga merkezi bir otel arıyorsanız, aradığınızı bulmak kolay. Fakat merkezi ucuz bir otel arıyorsanız, bu çok da kolay olmayacaktır. Merkezde bulunan otellerin büyük bir bölümü süper pahalı olduğundan dolayı, 2-3 yıldızlı otellerin üzerindeki otelleri es geçin derim.

En Ucuz Malaga Otelleri

Eğer Malaga’da ucuz bir otel arıyorsanız, şehir merkezinin biraz dışına çıkmanız gerekiyor. Yani merkeze 3-4 veya daha uzak olan otelleri tercih edecek olursanız, fiyatların süper bir şekilde düştüğünü görebilirsiniz.

Malaga Otelleri veya Malaga Otel Fiyatları her ne kadar sezona bölgeye ve erken rezervasyon fırsatlarına göre değişiklik gösteriyor olsa da, ortalama fiyatlar bu aralıkta diyebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here