ABD’nin en güzel şehirlerinden biri olan Miami, konaklama bakımından diğer şehirlere nazaran biraz pahalı. Bu yüzden bu şehirde konaklama için az da olsa araştırma yapmak gerekiyor. Bu şehirde konaklama için daha çok plajlara yakın olan oteller tercih ediliyor olsa da, plajlara biraz uzak olan oteller de oldukça popüler. Miami Otelleri ve Miami Otel Fiyatları sezona, bölgeye ve erken rezervasyon fırsatlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden, ortalama otel fiyatlarına göz atarak bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Miami Otel Fiyatları

Miami’de otel fiyatları genel olarak 50£’dan başlamakta ve 300£’ya kadar çıkabilmektedir. Şehir merkezindeki otel fiyatları havaalanı çevresinde bulunan otellere nazaran çok daha pahalı. Bunun yanında havaalanından şehir merkezine ulaşım oldukça kolay olduğundan dolayı, şehir merkezindeki pahalı otelleri tercih etmek zorunda değilsiniz.

Miami’de bölge seçimi yapmak veya bölge bölge otel tavsiyelerine göz atmak istiyorsanız, Miami’de nerede kalınır ? adlı yazımıza göz atarak şehirdeki en ideal konaklama bölgelerini ve bölgelere göre otel tavsiyelerini bulabilirsiniz.

En İdeal ve En Uygun Miami Otelleri

1.Regency Hotel Miami (3 Yıldız)

Eşsiz konforu ve hizmeti ile Miami’deki oteller arasında oldukça popüler olan bu tesisten şehirdeki turistik yerlere uzaklık 7 km’dir. Fakat toplu taşıma araçlarını kullanarak şehirdeki birçok turistik yere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Gerek konumu gerekse sunduğu hizmetlerle gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek otellerden. Ortalama gecelik konaklama ücretlerinin 75£’dan başladığı bu otelin en güzel yanı da şehrin birçok noktasına yürüme mesafesinde olması. Bunun yanında 4 bin kişiden 7.7 gibi güzel bir değerlendirme puanına sahip. Daha çok çift olarak seyahat edenlerin tercih edebileceği otellerden biri olması da bu oteli ünlü yapan etkenlerden.

2.Sheraton Miami Airport Hotel and Executive Meeting Center (4 Yıldız)

Gecelik ortalama konaklama ücretlerinin 120£’dan başladığı bu otelden şehirdeki turistik yerlere toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 6 bin konuktan 8.0 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanına sahip bu otelin en güzel yanı çiftlere hitap ediyor olmasıdır. Eğer havaalanına yakın bir yerde konaklamayı planlıyorsanız, hem fiyatıyla hem de hizmet ve konuk değerlendirmeleriyle gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz otellerden.

3.Red Roof In Plus Miami Airport (2 Yıldız)

Yine havaalanı yakınlarında konaklamak isteyenlerin tercih edebileceği otellerden biri olan bu tesisten şehir merkezine toplu taşıma araçları ile rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Ücretsiz havaalanı servisi de olan bu 2 yıldızlı otelde ücretsiz bir de kahvaltı bulunmaktadır. Gerek konumu gerekse sunduğu hizmetlerle 3-4 yıldızlı otelleri aratmayan bu tesis şehirdeki en iyi fiyat/fayda oranına sahip.

4.Hilton Miami Downtown (4 Yıldız)

Miami’nin göbeğinde merkezi bir konuma sahip bu otelin ortalama gecelik konaklama ücretleri 110£’dan başlamaktadır. Gerek konumu gerekse sunduğu hizmetlerle şehirdeki en popüler otellerden biri olarak bilinmektedir. Daha çok çiftlerin tercih ettiği otellerden biri olarak bilinen bu tesisin en güzel yanı şehirdeki birçok turistik yere yakın konumda bulunmaktadır. Uluslararası havaalanına sadece 12 km uzaklıkta bulunan bu otelin konuk değerlendirme puanlarına bakarak da bu oteli tercih etmek mümkün. Aile odalarıyla da ünlü olan bu oteli de Miami Otelleri arasındaki listenize mutlaka ekleyin derim.

5.Quality Inn Miami Airport (3 Yıldız )

Miami Uluslararası havaalanına 9 km uzaklıkta bulunan bu otelden şehirdeki birçok turistik yere toplu taşıma araçlarıyla rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Miami Beach’e 24 km uzaklıkta bulunan bu otel şehirdeki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden biri. 4 bin konuktan almış olduğu 7.0 gibi bir konuk değerlendirme puanına bakarak bu oteli tercih etmek bile mümkün. Fitness salonu ve kahvaltısı da olan bu otelin gecelik ortalama konaklama ücretleri ise, 65£’dan başlamaktadır.

Miami Merkez Otelleri

Şehrin merkezinde bulunan oteller genelde biraz pahalıdır. Bu yüzden, şehrin dış kısımlarında bulunan otelleri tercih etmenizde yarar var. Şehir merkezinde bulunan 3 yıldızlı bir otelde konaklamak yerine merkeze uzak olan 5 yıldızlı bir otelde rahatlıkla konaklayabilirsiniz. Bu yüzden merkezdeki oteller seçenek olarak en son tercihiniz olmalı diyebilirim.

Ucuz Miami Otelleri

Miami’de ucuz otel bulmak biraz zor olsa da imkansız değildir. Öncelikle hangi bölgede konaklayacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Bölge seçimini doğru bir şekilde yapabilirseniz ve erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirseniz, çok uygun fiyatları odaları bu şehirde bulabilirsiniz. Bu şehirdeki ucuz oteller 30-60£ arasında diyebilirim. Eğer uygun bir otel arıyorsanız bütçenizi çok düşürmeyin. Çünkü bazı oteller gerçekten çok kötü olabiliyor.

Miami Otelleri ve Miami otel fiyatları her ne kadar sezona, bölgeye ve erken rezervasyona göre değişiklik gösterse de yukarıda belirtilen ortalama fiyatlar genelde Miami’deki otel fiyat aralığıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here