Beyaz Rusya’nın başkenti olan Minsk’te konaklama ücretleri çok pahalı olmasa da, oteller arasında büyük fiyat farkı olduğundan dolayı bu şehirde nerede ? hangi bölgede veya tesiste konaklayacağınız oldukça önemli. Minsk Otelleri veya Minsk Otel Fiyatları sezona, bölgeye ve erken rezervasyon fırsatlarına göre az da olsa değişiklik gösterebilmektedir.

Minsk Otel Fiyatları

Bu şehirdeki otel fiyatları genel olarak 30£’dan başlamakta ve 150£’ya kadar çıkabilmektedir. Tabi 30£’nun altında birkaç oteli de bulabilirsiniz. Fakat bu şehirde ortalama 50-70£ arasındaki bir otelde aradığınız zevki ve konforu fazlasıyla bulabileceğinize de emin olabilirsiniz. Bu şehirde süper ucuz otel aramanıza da sanırım gerek yok. Zaten otellerin büyük bir bölümü oldukça uygun olduğundan dolayı sadece size hitap eden oteli tercih etmeniz yeterli olacaktır.

En İdeal ve En Uygun Minsk Otelleri

1.Belarus Hotel (3 Yıldız)

Saint Mariya Magdalena Kilisesi ve Svislach Nehri’ne sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan bu otel konum olarak ideal bir yerde bulunmaktadır. Bu otelden şehirdeki birçok turistik noktaya ve gece hayatı için canlı olan yerlere çok kısa sürede çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Havaalanı servisi, fitness merkezi, spa ve sağlık merkezi ile popüler olan bu otelin ortalama gecelik konaklama ücretleri 40£’dan başlamaktadır. Yani şehirdeki en ideal ve en uygun fiyatlı otellerden biri.

5 bin konuktan 8.6 gibi yüksek bir değerlendirme puanına sahip bu otelin sunduğu hizmetlere, fiyatına ve konuk yorumlarına bakarak gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

2.Pleneta Hotel (3 Yıldız )

Yüzme havuzunun yanı sıra Türk ve Fin hamamı ile oldukça popüler olan bu otelden şehirdeki birçok turistik noktaya çok rahat bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Gerek konumu ve fiyatı gerekse sunduğu hizmetleri ile oldukça elverişli olan bu otele de mutlaka göz atmakta yarar var.

Havaalanı servisi de olan bu otelin ortalama gecelik konaklama ücretleri 50£’dan başlamaktadır. Minsk Otelleri arasında oldukça popüler olan bu otel şehirdeki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden biri. Ayrıca otelin 3 bin konuktan 8.0 gibi güzel bir değerlendirme puanı bulunmaktadır.

3.Hotel Minsk (4 Yıldız)

Doğrudan Minsk’in tarihi ve kültürel merkezinde, Gorky Drama Tiyatrosu’nun yanında bulunan bu geleneksel otel, Belarus Ulusal Sanat Müzesi ve Dinamo Stadyumu’na 7 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Minsk Merkez Tren İstasyonuna yürüyerek sadece 10 dakika mesafede bulunan bu otelin ortalama gecelik konaklama ücretleri 80£’dan başlamaktadır. Konumuna göre oldukça uygun fiyatlı olan bu otelin 3 bin konuktan almış olduğu 8.7 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunuyor.

4.Hotel Yubileiny (3 Yıldız)

Kumarhanesi, güzellik salonu ve bovling salonu da bulunan bu otel, Minsk’te, Svisloch Nehri’ne sadece 3 dakika yürüme mesafesinde merkezi bir konumda bulunmaktadır. Konuklar, 24 saat açık resepsiyondan ve bölgesel yemeklerin servis edildiği restorandan yararlanabilirler. Çeşitli sergi merkezleri ve bisiklet yollarına kısa bir yürüyüşle ulaşabilirsiniz.

Havaalanı servisi de olan bu otelin ortalama gecelik konaklama ücretleri ise 50£’dan başlamaktadır. Yani şehirdeki en uygun 3 yıldızlı otellerden biri. Barı, restoranı ve kahvaltısı ile de popüler olan bu otelin 2 bin konuktan 8.2 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunuyor.

5.President Hotel (5 Yıldız)

Minsk Otelleri arasında en uygun ve en ideal 5 yıldızlı otellerden biri olan bu tesisin ortalama gecelik konaklama ücretleri 110£’dan başlamaktadır. Ayrıca erken rezervasyon fırsat indirimlerinden yararlanacak olursanız da, daha uygun fiyatlara odaları bu otelde rahatlıkla bulabilirsiniz. Otelin konumuna yıldızına ve fiyatına bakarak bile bu oteli gönül rahatlığıyla tercih etmek mümkün. 2.500 konuktan 9.1 gibi süper yüksek bir konuk değerlendirme puanına sahip bu oteli de Minsk’teki oteller listenize eklemeyi de unutmayın.

Minsk Merkez Otelleri

Bu şehirdeki merkezi otellerden korkmanıza gerek yok. Oldukça uygun fiyatlara 3-4 veya 5 yıldızlı merkezi otelleri bulabiliyorsunuz. Bunun yanında ucuz bir otel arıyorsanız da şehir merkezinin az biraz dışına çıkarak biraz daha uygun otelleri de bulabilirsiniz.

En Ucuz Minsk Otelleri

Bu şehirdeki otellerin büyük bir bölümü zaten oldukça uygun fiyatlı olduğundan dolayı süper ucuz otelleri aramanıza da sanırım gerek yok. Zaten çok ucuz bir otel bulacağım diye şehir merkezine çok uzak ne idiğü belirsiz otellerde konaklamanızı da pek tavsiye etmem. Bunun yanında eğer erken rezervasyon fırsat indirimlerini takip edecek olursanız, süper bütçeli otelleri bu şehirde çok rahat bir şekilde bulabileceğinize emin olabilirsiniz.

Minsk Otelleri veya Minsk Otel Fiyatları her ne kadar mevsime sezona veya bölgeye göre değişiklik gösteriyor olsa da, ortalama fiyatlar bu aralıkta diyebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here