Mükemmel Bir Rent A Car Deneyimi İçin Enterprise İle Tanışma Vakti!

Mükemmel Bir Rent A Car Deneyimi İçin Enterprise İle Tanışma Vakti!
Mükemmel Bir Rent A Car Deneyimi İçin Enterprise İle Tanışma Vakti!

Yaşam gittikçe zorlaşıyor, şartlar daha da ağırlaşıyor. Modern yaşamın zorlaşan şartları içerisinde bir yerden başka bir yere ulaşmaya gayret ediyorsunuz ve bunu yaparken hem zahmet çekiyorsunuz hem de oldukça fazla efor sarf ediyorsunuz. Tatile gitmek, yeni bir yer keşfetmek, iş yerine ulaşmak, çocuğunuzu okuldan almak, şirketin ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak için bir araca sahip olmalısınız. Bu noktada araç kiralama hizmeti veren, beklenti ve ihtiyaçlarınızı maksimum noktada, pratik ve verimli bir biçimde karşılayacak bir yardımcıya ihtiyacınız var. Sizin araç ihtiyacınızı istediğiniz şartlarda karşılayan, geniş yelpazede seçenekler sunan, aracı zamanında teslim eden, temizliğe ve bütçe olanaklarına hitap eden, kısacası size oto kiralama konusunda sorun yaşatmayan ve farklı alternatifler sunabilen bir araba kiralama firması seçmek durumundasınız. İşte Enterprise bu noktada, hayatınızdaki tüm ulaşım zorluklarının üstesinden kolayca ve oldukça ekonomik bir biçimde gelmenizi sağlıyor. Rent a car hizmeti veren Enterprise sizi araç sahibi olmanın tüm zahmetlerinden, toplu taşıma araçlarının ulaşım konusundaki kısıtlamalarından kurtarıyor. 1957 yılında kurulan, başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere dünyanın 85 ülkesinde rent a car hizmeti sunan araç kiralama şirketi Enterprise, zengin filosuyla müşteri memnuniyetini her şeyden daha fazla önemsiyor. Yüksek hizmet standartlarıyla piyasanın başat aktörü olan ve müşterilerine pek çok ayrıcalıklar sunan rent a car şirketi Enterprise, Türkiye’de 27 ilde, 50 ofisle günlük ve haftalık araç kiralama, binek otomobil ve SUV ihtiyaçlarınızı farklı konseptlerle sunan prensipli bir oto kiralama şirketidir.

Araç Kiralama Konusunda En İyi Seçenek: Enterprise

Sedan, hatchback, MPV, SUV, ticari araç gibi farklı türlerde araçlar sunan rent a car şirketi Enterprise,  geniş bir marka skalasına sahiptir. Farklı boyut ve kapasitelere sahip olan araçların tümünü rent a car şirketinde bulmanız mümkün. Manuel, otomatik vites, benzinli, dizel seçenekleri ile Enterprise, geniş bir araç filosuyla hizmet sunmaktadır. 20’den fazla araç grubundan istediğiniz herhangi birini avantajlı kampanyalar yoluyla kiralayabilirsiniz. Global bir rent a car şirketi olan Enterprise, dünya standartlarında sunduğu hizmetleriyle sizin memnun olmanızı istiyor. Bunun için de yerel ve yabancı firmalarla yaptığı anlaşmalar aracılığıyla kiralık araç süresini uzatabilmekte, indirimli ve cazip fiyatlar sunabilmekte, böylece araba kiralamayı kolay ve çekici bir hale getirmektedir.

Kolay ve Avantajlı Araç Kiralama Hizmeti

Yurt içindeki pek çok şirketle yaptığı anlaşmalarla rent a car konusunda müşterilerine dönem dönem %35’ten %50’ye kadar avantajlı indirim fırsatları sunan Enterprise, farklı noktalardaki ofisleri aracılığıyla verdiği hizmetlerin yanı sıra web sitesi üzerinden online rezervasyon ve rezervasyon iptali imkanları da sunuyor. Türkiye çapındaki 50 ofisinin yanında dünyanın 85 ülkesindeki ofisleriyle yurt içi ve yurt dışı oto kiralama işini kolay ve avantajlı bir duruma getiriyor. Müşterileriyle güler yüzle ilgilenen Enterprise rent a car temsilcileri, size arzu ettiğiniz nitelikteki araçları sunmak için elinden geleni yapıyor.

Enterprise’ın Müşterileri Hizmet Politikası

Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarken misafirlerini rahat ettirmeyi amaçlayan rent a car firması Enterprise, şehir içindeki ofislerinin yanında hava alanlarındaki ofisleriyle de yüksek kalitede hizmet sunmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde, uçaktan indiğinizde hava alanında ihtiyaçlarınız ve arzunuz doğrultusunda ekonomik veya lüks araç seçenekleri ile ulaşmak istediğiniz yere zamandan tasarruf ederek ulaşmanız mümkün. Böylece ulaşımı rent a car aracılığıyla daha özgür, ekonomik ve avantajlı bir hale getirebirsiniz.

İyi bir rent a car hizmeti almak istiyorsanız https://www.enterprise.com.tr/ ‘a gelin, sorunsuz bir araba kiralama deneyimi ile bütçenize en uygun aracı seçin…

7 Senelik Profosyonel Yurt dışı otel ve hostel tecrübesinden sonra, part time olarak başladığım gezi bloguna, Full time devam. Özellikle Güneydoğu Asya'da geçirdiğim 5 seneden fazla süreyi, gezerek çalıştığım şehirleri ve çok daha fazlasını yazılarımda paylaşıyorum. -iyi bir Backpacker, -içerisinde çikolata olan her şeyi sever. -En iyi yaptığı şey ; ''Running a Hostel''

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here