Münih’te Nerede Kalınır ? | En İdeal 11 Münih Otel Tavsiyesi

Oktoberfest (Ekim Festivali) ile popüler olan Münih’te, konaklama bakımından uygun otel bulmak çok da kolay olmuyor. Özellikle festivale yakın tarihlerde Münih’te konaklamayı planlıyorsanız, kesenin ağzını baya açmak gerekiyor. Münih’te nerede kalınır ? adlı bu yazı ile, bütçeli, orta bütçeli ve birkaç tane de lüks oteller arasından bütçenize ve zevkinize uygun olan tesisi rahatlıkla bulabilirsiniz.

Listede yer alan otellerin hepsi, şehirdeki en iyi fiyat/fayda oranına sahip, en popüler ve en iyi konuk değerlendirmelerine sahip konaklama birimleridir. Bu yüzden, bütçenize uygun olanı bulabilirseniz o otelin konumu ve diğer hizmetleri bakımından endişeniz olmasın derim.

Münih’te Nerede Kalınır ? En İdeal Münih Otel ve Hostel Tavsiyeleri

Münih’teki otel fiyatları çift kişilik odalar 200 TL’den başlıyor. Yani, 200 TL’nin altında bir konaklama birimi arıyorsanız, hostellere göz atmanız gerekiyor.

BÜTÇELİ – UCUZ

1.H2 Hotel München Messe (5 Bin Konuk 8.4 Puan)

Münih'te Nerede Kalınır

H2 Hotel – Münih’te otel tavsiyesi

Münih Uluslararası Ticaret Fuarı’nın tam karşısında yer alan bu otel, Münih’teki en popüler otellerden. Süper şık ve modern odalarıyla hizmet veren bu otel, metro istasyonuna sadece 250 metre uzaklıkta bulunuyor. Bu metroyu kullanarak da şehir merkezine ve turistik yapılara oldukça hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

Bu otelde erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak 290 TL’ye kadar çift kişilik odaları yüksek sezonda bulabilirsiniz. Oktoberfest’te fiyatlar biraz daha artıyor olsa da, bu festivale katılmayı planlıyorsanız şehirde bulabileceği en uygun, en ideal ve en modern otellerden diyebilirim. Otelin fiyat bakımından uygun olmasının en önemli nedeni şehir merkezine yürüyerek gidemiyor olmanız, tabi dilediğiniz gibi metroları kullanarak 10-15 dakikada merkeze ulaşabileceğinizi de unutmayın.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At

Booking.com

2.LetoMotel München City Ost (8 Bin Konuk 8.3 Puan)

Münih'te Nerede Kalınır

LetoMotel Ost – Münih Otel Tavsiyeleri

Münih’te nerede kalınır ? sorusuna en güzel otel tavsiyesi olan LetoMotel, Englischer Garten (İngiliz Bahçesi) ve Frauenkirche gibi Münih’te mutlaka görülmesi gereken yerlere 6 km uzaklıkta bulunuyor. Tabi Trudering metro istasyonun tam karşısında yer aldığı için de bu turistik yapılara 5-10 dakikada metrolar ile kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Münih’te en çok tercih edilen otelden biri olan LetoMotel, fiyat bakımından şehirdeki en uygun otellerden. Bu otelde çift kişilik odaları erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak 300 TL’ye kadar bulmak mümkün. Yani şehirdeki en ucuz ama en iyi otellerden. Oktoberfest için Münih’e gidiyorsanız, 1-2 ay öncesinde bu otelde rezervasyon yaparak süper uygun fiyatlı odaları bulabilirsiniz.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At

Booking.com

3.Super 8 Munich City West 3 Yıldız (3 Bin Konuk 8.5 Puan)

Münih'te Nerede Kalınır

Super 8 Hotel

Münih otel tavsiyesi olarak ilk dikkate almanız gereken otellerden biri olan Super 8 Hotel, şehirdeki en uygun otellerden. Laim S-Bahn metro istasyonuna sadece 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otelden şehir merkezine ve turistik yapılara metroları kullanarak 5-8 dakika içerisinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bu otelde erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak 300 TL’ye kadar çift kişilik odaları bulabiliyorsunuz. Daha çok lüks ve modern odaları, lezzetli yemekleri ve eşsiz kahvaltısıyla popüler olan bu otel Münih’te bütçeli bir seyahat planlayanların tercih edebileceği ideal otellerden.

Bu şehre Oktoberfest için gidiyorsanız, bu otel festivalin yapıldığı alana sadece 3.5 km uzaklıkta bulunuyor. Ayrıca, festival döneminde bu otelde konaklamayı planlıyorsanız, en az 1 ay önceden rezervasyonunuzu yapın derim.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At

Booking.com

4.LetoMotel München City Nord 3 Yıldız (2 Bin Konuk 8.4 Puan)

Münih'te Nerede Kalınır ?

LetoMotel Nord – Münih otel tavsiyesi

Münih’te nerede kalınır ? sorusuna uygun fiyatlı bir otel arıyorsanız, LetoMotel Hotel zincirine ait herhangi bir oteli gönül rahatlığıyla göz atabilirsiniz. Tıpkı diğer LetoMotel Ost’ta olduğu gibi bu otel de, şehirdeki en uygun fiyatlı otellerden. Süper modern ve lüks odalarıyla hizmet veren bu otelde 310 TL’ye kadar çift kişilik odaları erken rezervasyonlar ile bulmak pekala mümkün.

Olimpiyat Parkı’na 2, BMW World’e 2.5 ve turistik yapılara da 4-5 km uzaklıkta bulunan bu otel, konum bakımından oldukça güzel bir yerde bulunuyor. Sırf konumu ve fiyatı için tercih edilebilecek bu otele de göz atmayı unutmayın derim.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At

Booking.com

5.Art Hotel Munich 3 Yıldız – Tam Merkezde (8 Bin Konuk 8.5 Puan)

Münih'te Nerede Kalınır

ArtHotel | Münih’te Nerede Kalınır

Münih Merkez İstasyonu’na ve Oktoberfest alanına sadece 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otel, süper merkezi konumuyla her şeye yakın olup, fazla para ödemek istemeyenlerin tercih edebileceği en ideal otellerden. Süper modern ve sıcak havası ile turistlerin gönlünde taht kuran samimi otellerden biri.

Bu otelde erken rezervasyonlar ile çift kişilik odaları 450 TL’ye kadar bulmak mümkün. Ayrıca, fırsat indirimleri olan bu otelde, fırsat indirimlerine denk gelirseniz çok daha uygun fiyatlara odalar bulabilirsiniz.

Metro ve tramvay durağına 5 dakika yürüme mesafesinde bulunması da otelin en güzel yanı. Ulaşım araçlarını kullanarak şehirde dilediğiniz yere kolay bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At

Booking.com

6.LetoMotel München Moosach (5 Bin Konuk 8.5 Puan)

Münih'te Nerede Kalınır

LetoMotel Moosach | Münih’te Nerede Kalmalı ?

Münih’te nerede kalınır ? sorusuna en ideal cevap olan LetoMotel zincirinden bir diğer tavsiye edebileceğim otel ise Moosach’ta bulunan bu oteldir. Süper samimi atmosferi ile dikkat çeken bu otelin en güzel yanı, şehirdeki en uygun fiyatlı otellerden olması. Bu otelde, erken rezervasyonlar ile 400 TL’ye kadar çift kişilik odaları rahatlıkla bulabilirsiniz.

Otobüs ve tramvay duraklarını bu otelin hemen karşısında bulabiliyor olmanız, otelin şehirdeki en çok tercih edilen otellerden olması, fiyatının gayet uygun olması ve süper olumlu konuk değerlendirmesinin olması bu oteli gönül rahatlığıyla tercih etmek için yeterli olacaktır.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At

Booking.com

ORTA BÜTÇELİ – UYGUN

1.H+ Hotel München City Center, Tam Merkezde (3.500 Konuk 8.2 Puan)

Münih'te Nerede Kalınır

H+ Hotel | Münih’te Nerede Kalınmalı ?

Berlin’deki en çok fırsat indirimi olan otellerden biri olan H+ Hotel, şehirdeki en merkezi konuma sahip otellerden. Daha çok konumu için tercih edilen modern bir otel. Münih Merkes İstasyonu’na ve Stachus alışveriş bölgesine sadece 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otelde erken rezervasyonlar ile 5000 TL’ye kadar çift kişilik odalar bulmak mümkün. Tabi festivale yakın tarihlerde bu otelde konaklamayı planlıyorsanız, fiyatlar 200-300 TL daha artacaktır.

Turistik yapılara 2-4 km uzaklıkta bulunan bu otel, daha çok açık büfe kahvaltısı ve merkezi konumuyla konukların favori yerlerinden olmuş.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At

Booking.com

2.H4 Hotel München Messe 4 Yıldız (4 Bin Konuk 8.4 Puan)

Münih'te Nerede Kalınır

H4 Hotel| Münih’te nerede kalınır ?

Berlin’deki en uygun fiyatlı 4 yıldızlı otellerden biri olan H4 Hotel, ayrıca şehirdeki en popüler otellerden biri. Spa merkezi ve lüks odalarıyla popüler olan bu otelde 500 TL’ye kadar çift kişilik odaları rahatlıkla bulabiliyorsunuz.

Riem alışveriş merkezine 4 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otel, turistik yapılara 7-9 km uzaklıkta bulunuyor. Tabi Messestadht metro istasyonu otele 500 metre uzaklıkta bulunduğundan bu turistik yapılara gitmek çok da zor olmuyor. Oktoberfest için en ideal otellerden H4 Hotel’e de mutlaka göz atın derim.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At

Booking.com

3.Eurostars Grand Central 4 Yıldız (4 Bin Konuk 8.6 Puan)

Münih'te Nerede Kalınır ?

Eurostars Grand Central

Spa merkezi ile popüler olan bu otel Münih Merkez İstasyonu’na 10 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Farklı tasarıma sahip bu lüks otel de, Berlin’de nerede kalınır ? sorusuna orta bütçeli bir cevaptır. Bu otelde, erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak 650 TL’ye kadar çift kişilik odaları bulabilirsiniz.

Süper olumlu konuk değerlendirmesine sahip bu otelden Marienplatz Meydanı’na metroyla 3 dakikada ulaşabilirsiniz. Metro istasyonuna da 10 dakika yürüme mesafesinde bulunduğundan turistik yapılara ulaşım da oldukça kolaydır.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At

Booking.com

LÜKS

1.Hilton Munich Park (4 Bin Konuk 8.1 Puan)

Münih'te Nerede Kalınır

Hilton Munich Park

5 yıldızlı otellerden bir farkı olmayan Hilton Park Hotel, şehirdeki en çok tercih edilen lüks otellerden. Süper geniş ve modern odalarıyla hizmet veren bu otelde, erken rezervasyon fırsat indirimlerinden yararlanarak 750 TL’ye kadar çift kişilik odalar bulmak mümkün. Bu ekonomik odanın yanında, süper lüks bir oda isterseniz de aradığınızı bu otelin suit odalarında bulabilirsiniz.

Metro istasyonuna 1 km uzaklıkta bulunan bu otel, turistik yapılara 2-4 km uzaklıkta bulunuyor. Englischer Garten (İngiliz Bahçesi)’nin hemen yanında yer alan bu otel, turistik yapılara yakınlığı ile oldukça popüler.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At

Booking.com

2.Eurostars Book Hotel 4 Yıldız (4 Bin Konuk 8.5 Puan)

Münih'te Nerede Kalınır

Eurostar Book Hotel

Berlin’de nerede kalınır ? sorusuna biraz pahalı cevap olan Book Hotel’de, 800 TL’ye kadar ekonomik çift kişilik odalar bulabilirsiniz. Süper lüks odalarda konaklamayı düşünüyorsanız da bu otelin suit odalarına mutlaka göz atın derim. 4 yıldızlı bir otel olmasına 5 yıldızlı otellerin konforunu aratmamasıyla bilinen bu otelin, süper olumlu konuk değerlendirmelerinin olması, güzel konuma sahip olması ve süper popüler olması bu oteli tercih etmek için yeterli olacaktır.

Metro istasyonuna 4 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otel, turistik yapılara 1-3 km uzaklıkta bulunuyor. Yani şehirdeki turistik yapılara en yakın olan otellerden. Münih Merkez İstasyonuna 650 metre uzaklıkta bulunan bu merkezi otele de göz atabilirsiniz.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At

Booking.com

Bunlar da İlginiz Çekebilir

 

Münih’te nerede kalınır ? sorunuza listede cevap bulamadınız mı ? tüm Münih konaklama birimlerine göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

By |2018-11-12T11:37:39+00:00Kasım 12th, 2018|Avrupa, Münih|
Bir de henüz yeni olan Facebook Sayfamı Beğensen ? Çok mu şey istemiş olurum ? :)