Napoli Otelleri | Napoli Otel Fiyatları

Napoli Otelleri
Napoli Otelleri

İtalya’nın diğer şehirlerine nazaran daha az turiste sahip bu eşsiz şehir. Son günlerdeki popülerliği ile ülkenin en çok rağbet gören şehirlerinden biri olmaya hak kazanıyor. Tarihi ve UNESCO yapıları ile eşsiz bir deneyim sunan bu şehirde konaklama ücretleri genel olarak pahalı. Bu yüzdne Napoli Otelleri ve Napoli Otel Fiyatları hakkında genel bir bilgiye sahip olmakta yarar var.

Napoli otel fiyatları genel olarak 60£’dan başlamakta ve 350£’ya kadar çıkabilmektedir. Tabi 60£’nun altında birkaç oteli bulmak da pekala mümkün. Ortalama 80-130£ arasındaki birçok otelde aradığınız zevki ve konforu rahatlıkla bulabilirsiniz.

En İdeal ve En Uygun Napoli Otelleri

1.Eurostars Hotel Excelsior (4 Yıldız)

Napoli’deki en ideal ve en güzel otellerden biri olan bu tesis Napoli Körfezi’nde yer almaktadır. Konum olarak güzel bir yerde bulunan bu otel Castel dell’Ovo’ya sadece 5 dakika yürüme mesafesine bulunuyor. Bunun yanında tesis, Piazza del Plebiscito’ya yürüyerek 10 dakika, Maschio Angioino’ya ise 1 km uzaklıkta bulunmaktadır. Ortalama gecelik konaklama ücretlerinin 165£’dan başladığı bu otelin 3 bin konuktan 8.8 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır.

2.Decumani Hotel De Charme (4 Yıldız)

Napoli Tarihi Merkezi’nin tam kalbinde bulunan bu otel, süper merkezi konumuyla oldukça popüler. Otel, Santa Chiara Kilisesi’ne 3 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Hem Napoli Centrale Tren İstasyonu hem de Sicilya, Ischia ve Capri’ye feribot seferlerinin düzenlendiği limana ise yürüyerek 12 dakikada ulaşabilirsiniz. Ortalama gecelik konaklama ücretlerinin 120£’dan başladığı bu otel, daha çok grup veya aile olarak seyahat edenlerin tercih edebileceği tesislerden. Ayrıca otelin 2 bin konuktan 8.1 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır.

3.Hotel Royal Continental (4 Yıldız)

Napoli Otelleri arasında lüks ve şıklığı ile dikkat çeken otellerden biri olan Royal Hotel, şehirdeki en ideal ve en iyi 4 yıldızlı otellerden biri. Napoli sahilindeki gezi yolunda bulunan bu otelden plaja yürüyerek 15 dakikada ulaşabiliyorsunuz. Bunun yanında Napoli’nin ünlü alışveriş bölgesine ve şehirdeki popüler kültürel yapıların yer aldığı bölgeye ise 8 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Capri ve Ischia’ya giden feribotların kalktığı liman sadece 15 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmakta.

Ortalama gecelik konaklama ücretlerinin 180£’dan başladığı bu otelin 4 bin konuktan 8.1 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı bulunuyor.

4.Hotel Vergilius Billia (4 Yıldız)

Napoli Merkez İstasyonuna sadece 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu şık ve lüks otelin ortalama gecelik konaklama ücretleri 50£’dan başlamaktadır. Yani şehirdeki en uygun fiyatlı 4 yıldızlı otellerden biri. Bu otelin diğer 4 yıldızlı otellere nazaran çok daha uygun olmasının sebebi ise, şehirdeki hemen hemen her yer uzak olmasıdır. Fakat merkeze, limana veya şehirdeki kültürel yapıların bulunduğu bölgeye bu otelden toplu taşıma araçlarını kullanarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca otelin 7.6 gibi bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır.

5.Exe Majestic (4 Yıldız)

Napoli’deki en iyi konaklama bölgelerinden biri olan Chiaia bölgesinde bulunan bu otel, şehirdeki hemen hemen her yere oldukça yakın bir konumda bulunmaktadır. Eşsiz konumu ve lüks odalarıyla popüler olan bu otelin ortalama gecelik konaklama ücretleri 175£’dan başlamaktadır. Ayrıca otelin 3 bin konuktan 8.4 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunuyor.

Göz At : Napoli’de nerede kalınır ?

Napoli Merkez Otelleri

Bu şehirdeki merkezi oteller süper pahalı olabiliyor. Eğer şehrin tam kalbinde bir otelde konaklamayı planlıyorsanız 150£’nun altında bir otel bulamayacağınızı unutmayın. Ama yine şehir merkezi olarak kabul edilen fakat şehrin kalbine 1-2 km uzaklıkta bulunan otelleri tercih edecek olursanız, çok daha uygun fiyatlara otelleri bulabilirsiniz.

En Ucuz Napoli Otelleri

Napoli’de ucuz bir otel arıyorsanız, şehir merkezinin oldukça dışına çıkmanız gerekiyor. Şehre 3-4 km uzaklıkta bulunan lüks otellerde bile çok uygun fiyatlara konaklayabilirsiniz.

Napoli Otelleri veya Napoli Otel Fiyatları her ne kadar sezona, bölgeye veya rezervasyon fırsatlarına göre değişiklik gösteriyor olsa da ortalama fiyatlar bu aralıkta diyebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here