New York Otelleri | New York Otel Fiyatları

New York Otelleri
New York Otelleri

ABD’nin en güzel ve en popüler şehirlerinden biri olan, uyumayan şehir olarak bilinen New York’ta konaklama ücretleri bir hayli pahalı. Bu yüzden, bu şehirde konaklama için iyi bir araştırma yapmak gerekiyor. Gerek bölge seçimi, gerekse erken rezervasyon fırsat indirimleri bu şehirde oldukça önemlidir. Eğer uygun ve istediğiniz bir oteli rahat bir şekilde bulmayı planlıyorsanız, oteller arasında mutlaka karşılaştırma yapın derim. New York Otelleri veya New York Otel Fiyatları her ne kadar bölgeye, erken rezervasyona ve yıldıza göre değişiklik gösterse de ortalama fiyatlar genelde aynıdır.

New York Otel Fiyatları

Bu şehirde otel fiyatları 75-90£’dan başlamakta ve 500£’ya kadar çıkabilmektedir. Bu şehirdeki en lüks oteller ise, şehir merkezinde yer almaktadır. Eğer 150-200£’nun altında bir otel arıyorsanız, şehir merkezinin biraz dışına çıkmanızda yarar var. Merkez bulunan otellerin büyük bir bölümü 150£’dan fazladır.

NOT : New York’ta nerede, hangi bölgede konaklayacağınız hakkında pek fikriniz yoksa, New York’ta nerede kalınır ? adlı yazımıza göz atarak şehirdeki en ideal konaklama bölgelerini, bölgelere göre detaylı otel tavsiyelerini bulabilirsiniz. Bu yazıda ayrıca hangi bölgelerin kime hitap ettiğini, gece hayatı veya turistik yerlere yakın olan bölgeleri inceleyebilirsiniz.

En İdeal ve En Uygun New York Otelleri

1.Hotel Edison Times Square (4 Yıldız)

1930 yılından beri hizmet veren bu otel, şehirdeki en popüler ve en çok tercih edilen otellerden biri. Empire State Binası’na 1.5 km uzaklıkta bulunan bu otelden şehirdeki birçok yere yürüyerek ulaşmak mümkün. Bunun yanında otel çevresinde metroları ve diğer toplu taşıma araçlarını da fazlasıyla bulabileceğinize emin olabilirsiniz. Çift olarak seyahat edenlerden 9.1 gibi yüksek bir değerlendirme puanına sahip olan bu otelin gecelik konaklama ücretleri 230£’dan başlamaktadır. Tabi bu fiyat erken rezervasyon fırsat indirimlerine ve sezona göre de değişiklik gösterebilmektedir.

2.The Gem Hotel (Chelsea – 4 Yıldız )

Gecelik ortalama konaklama ücretlerinin 175£’dan başladığı bu otelin 7.7 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır. Güzel bir konuma sahip olan bu otelden şehirdeki birçok yere çok kısa bir sürede ulaşabilirsiniz. Şehirdeki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden biri olan bu tesiste aradığınız bir çok hizmeti bulabilirsiniz. Bunun yanında erken rezervasyon fırsat indirimlerinden yararlanarak da çok uygun odaları bu otelde bulabilirsiniz.

3.Radisson Martinique On Broadway (4 Yıldız )

Times Meydanı’na 10 dakika yürüme mesafesinde olan bu lüks otelde 2 adet restoran bulunmaktadır. Şık ve lüks odalarıyla oldukça popüler olan bu otelden şehirdeki birçok yere yürüyerek gitmek de mümkün. Gerek konumu gerekse erken rezervasyon fırsatlarıyla gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek otellerden. Otel Empire State Binası’nın hemen 2 dakika uzaklığında yer almaktadır. Otel şehirdeki en lüks ve en iyi konuma sahip birkaç otelden biri. Bu yüzden de bu otelde gecelik ortalama konaklama ücretleri 275£’dan başlamaktadır. 8 bin konuktan 8.2 gibi yüksek bir değerlendirme puanına sahip bu oteli de New York Otelleri listenize mutlaka ekleyin derim.

4.Hotel Pennsylvania (2 Yıldız )

Birçok olumsuz yorum almasına rağmen süper popüler olan bu otelin gecelik ortalama ücretleri 150£’dan başlamaktadır. Empire State Binası’na sadece 10 dakika uzaklıkta olan bu otel şehirdeki en eski otellerden. 30 bin konuktan 5.6 gibi düşük bir puanı olması da biraz düşündürücü olsa da, uygun fiyatı ve süper konumu sayesinde şehrin en popüler ve en gözde otellerinden biri olmayı başarmış.

5.POD 51 (3 Yıldız )

New York’taki en ideal ve en uygun otellerden biri olan bu tesis 3 yıldızlı bir otel olmasına rağmen 4-5 yıldızlı otelleri aratmayan konforu konumu ve hizmetleri ile tercih edilebilecek ideal otellerden. Daha çok çiftlerin tercih ettiği otellerden biri olarak bilinse de aile odalarıyla da tercih edilebilecek otellerden. Eşsiz bir manzarası olan terasıyla dikkat çeken bu otelin gecelik ortalama konaklama ücretleri 120£’dan başlamaktadır. Son dakika fırsat indirimleri de olan bu otele de mutlaka göz atın derim.

6.Hudson New York, Central Park (4 Yıldız)

Eşsiz terasıyla popüler otellerden biri olan bu tesiste gecelik ortalama konaklama ücretleri 190£’dan başlamaktadır. Süper merkezi konumuyla şehirdeki birçok yere yürüme mesafesinde olan bu otelin en güzel yanı, New York’ta gezilecek yerlere oldukça yakın bir konumda bulunmasıdır. 10 bin konuktan 7.2 gibi güzel bir değerlendirme puanına sahip bu otelde otopark, fitness merkezi, restoran ve barı da bulabiliyorsunuz. Şehirdeki en samimi ve sıcak atmosfere sahip bu oteli de New York’taki oteller listenize mutlaka ekleyin derim.

New York Merkez Otelleri

New York’taki merkezi otellerde konaklamayı planlıyorsanız, Times Meydanı’na ve Empire State Binası’na yakın olan otellere göz atmanız gerekiyor. Çünkü merkez otelleri bu turistik yapılar çevresinde bulunmaktadır. Fakat bu turistik yapılar çevresinde bulunan birçok otelin oldukça pahalı olabileceğini de unutmayın.

1.The Hotel At Times Square : 3 yıldız, 7.9 konuk değerlendirme puanı. Ortalama gecelik konaklama ücretleri 180£’dan başlamaktadır. Gerek konumu gerekse sunduğu hizmetleri ile tercih edilebilecek güzel otellerden.

2.Hotel Edison Times Square : Daha çok çiftlere hitap eden otellerden biri olan bu tesiste gecelik konaklama ücretleri 240£’dan başlamaktadır. 4 yıldızlı bir otel olmasına, şık ve lüks odalarıyla 5 yıldızlı otelleri aratmıyor. 14 bin konuktan 7.1 gibi bir değerlendirme puanına sahip.

3.Row NYC at Times Square : 4 yıldızlı bir otel olan bu tesiste fitness merkezi, bar ve restoranı bulabilirsiniz. Şehirdeki turistik yerlerin birçoğuna oldukça yakın bir konumda bulunan bu otel de New York Otelleri arasında düşünülebilecek seçeneklerden.

4.Pod 39 (3 Yıldız ) : Şehirdeki en popüler ve en çok tercih edilen otellerden biri olan Pod 39, yüksek konuk değerlendirme puanı ile popüler. Daha çok çiftlerin tercih ettiği otellerden biri olarak bilinse de, ailece veya grup olarak seyahat edenlerin de tercih edebileceği bir otel. Otelin 8 bin konuktan 8.2 gibi yüksek bir değerlendirme puanı bulunmaktadır.

5.The Watson Hotel (3 Yıldız ) : Ortalama gecelik ücretlerin 210£’dan başladığı bu otelden şehirdeki birçok turistik yere yürüyerek rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 7 bin konuktan 7.8 gibi güzel bir puana sahip. Gayet şık ve lüks odaları bulunmaktadır.

Ucuz New York Otelleri

Bu şehirdeki ucuz otellerin büyük bir bölümü şehir merkezinin bir hayli dışında bulunmaktadır. Fakat, 3 yıldızlı bir otele şehir merkezinde ödediğiniz ücret ile 4 hatta 5 yıldızlı bir şehir merkezindeki otelde rahatlıkla konaklayabilirsiniz. New York’taki ucuz oteller genel olarak merkeze 4-9 km uzaklıkta bulunmaktadır. Bu yüzden toplu taşıma araçlarını kullanmayı dert etmiyorsanız, merkez dışında bulunan otellere de göz atabilirsiniz.

New York Otelleri veya New York Otel Fiyatları her ne kadar sezona, bölgeye ve erken rezervasyona göre değişiklik gösteriyor olsa da, ortalama fiyatlar genel olarak bu düzeydedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here