Nice Otelleri | Nice Otel Fiyatları | En İyi Oteller

Nice Otelleri
Nice Otelleri

Fransa’nın en güzel şehirlerinden biri olan Nice’de konaklama ücretleri oldukça pahalı olabiliyor. Özellikle yüksek sezonda bu şehirde konaklamayı planlıyorsanız, Nice otelleri hakkında az da olsa araştırma yapmanızda yarar var. Nice’deki otellerin büyük bir bölümünde erken rezervasyon fırsat indirimleri bulunduğu gibi, son dakika fırsat indirimleri de bulunmaktadır. Bu yüzden hangi otelde ne zaman kalacağınız hakkında az da olsa bilgi sahibi olmanız da yarar var.

Nice’deki oteller fiyat konusunda oldukça faklılık göstermektedir. Özellikle şehir merkezi ve merkez dışındaki otelleri karşılaştıracak olursanız, fiyatlar akıl almaz bir şekilde değişmektedir. Bu yüzden otel rezervasyonunuzu yapmadan önce mutlaka oteller arasında karşılaştırma yapın derim.

Nice Otel Fiyatları

Nice’deki otel fiyatları genel olarak 35£’dan başlamakta ve 250£’ya kadar çıkmaktadır. Fakat ortalama 100£ civarındaki oteller sizin için yeterli olacaktır. Göz attığınız otel ortalama 150£ civarındaysa, erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak aynı oteli 110£’ya kadar rahatlıkla bulabilirsiniz.

Nice’de nerede otel seçimi yapacağınız hakkında pek fikriniz yoksa, Nice’de nerede kalınır ? adlı yazımıza göz atarak şehirdeki en ideal konaklama bölgelerine ve bölgelere göre otel tavsiyelerini bulabilirsiniz. Bu şekilde en uygun ve en ideal oteli aradığınız bölgede bulabilirsiniz. Bunun yanında, hangi bölgede konaklayacağınıza karar verirseniz, nerelere göz atacağınıza karar vermekte oldukça kolay olacaktır.

En İdeal ve En Uygun Nice Otelleri

1.Hotel 66

Masena Meydanı’na sadece 1 km uzaklıkta bulunan bu otelden şehirdeki turistik yerlerin birçoğuna yürüyerek rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Daha çok çiftler tarafından tercih edilen bu otelde gecelik ortalama konaklama ücretleri 125£’dan başlamaktadır. Nice’deki en iyi fiyat/fayda oranına sahip bu otelin en güzel yanı da 9.5 gibi süper yüksek bir konuk değerlendirme puanına sahip olmasıdır. Erken rezervasyon fırsatlarının da olduğu bu otelin havaalanı servisi de bulunmaktadır.

2.Hotel Ozz By Happyculture 

Plaja 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otel daha çok aile odalarıyla popüler olan otellerden. Şehirdeki birçok turistik noktaya oldukça kısa bir sürede toplu taşıma araçları ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Havaalanı servisi de olan bu otelin gecelik ortalama konaklama ücretleri 115£’dan başlamaktadır. Daha çok konumu ve hizmetleri için tercih edilen bu oteli de şehirdeki otel tavsiyesi listenize ekleyebilirsiniz.

3.Park Inn Bu Radisson Nice (4 Yıldız )

Şehirdeki en lüks otellerden biri olan bu tesiste ortalama konaklama ücretleri 120£’dan başlamaktadır. Şehirdeki en popüler ve en ideal 4 yıldızlı otellerden biri olan bu tesisin 1.500 konuktan almış olduğu 7.1 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanına bakarak da bu oteli tercih etmek mümkün. Havaalanının 1 numaralı terminaline sadece 10 dakika yürüme mesafesinde olan bu otelden şehirdeki birçok turistik yere yürüyerek rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Şehirdeki en çok tercih edilen otellerden biri olan bu tesise de mutlaka göz atın derim.

4.Hotel d’Ostende (2 Yıldız )

Nice Otelleri arasında en uygun tesislerden biri olan Hotel d’Ostende plaja 10 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Otele 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan birçok restoran, bar ve cafeleri de bulabilirsiniz. 1.200 konuktan 7.4 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanına sahip bu otel daha çok çiftler tarafından tercih edilmektedir. Ücretsiz kahvaltısı olan bu otel Nice’deki en iyi/fiyat fayda oranına sahip otellerdendir.

5.Hotel Amaryllis (3 Yıldız )

Nice’deki oteller arasında en ideal ve en uygun 3 yıldızlı otellerden biri olan bu tesisin gecelik ortalama konaklama ücretleri 100£’dan başlamaktadır. Plaja 10 dakika yürüme mesafesinde olan bu tesisten şehirdeki birçok turistik yere yürüyerek veya kısa bir metro yolculuğu ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 1.000 konuktan 8.1 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanına sahip bu oteli de Nice Otelleri arasındaki listenize ekleyebilirsiniz.

Nice Merkez Otelleri

1.Hotel Berlioz (2 Yıldız )

Nice-Ville tren istasyonuna 3 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan bu otelden plaja 10 dakikada yürüyerek ulaşabilirsiniz. Bu otelin gecelik konaklama ücretleri de 110£’dan başlamaktadır. Şehirdeki turistik yerlerin birçoğuna yürüme mesafesinde bulunan bu otelden birçok bara, cafeye ve restorana da yürüyerek rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Plaj yakınında ücretsiz kahvaltısıyla meşhur olan bu otelde merkeze 10 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

2.Hotel Du Midi (3 Yıldız )

Yine şehir merkezine yakın otellerden biri olan bu tesisten plaja 10 dakikada yürüyerek gitmek pekala mümkün. Gerek konumu gerekse 2 bin konuktan almış olduğu 8.1 gibi yüksek bir değerlendirme puanı ile gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz otellerden. Kahvaltısı ve Aile odalarıyla popüler olan bu otelin gecelik konaklama ücretleri 100£’dan başlamaktadır. Toplu taşıma araçlarına da yakın olan bu otele de mutlaka göz atın derim.

3.Trocadero (2 Yıldız )

Nice şehrinin kalbinde bulunan bu otel Nice-Ville tren istasyonuna sadece 2 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Otele 2 dakika yürüme mesafesinde bulunan otobüs durağını kullanarak havaalanına çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Çiftlerin de tercih ettiği bu oteli de Nice’de ki oteller listenize ekleyin derim.

4.Hotel Boreal Nice (3 Yıldız)

Nice’deki en iyi konuk değerlendirme puanına sahip otellerden olan bu tesisin en güzel yanı 3 yıldızlı bir otel olmasına rağmen 4 yıldızlı otelleri aratmıyor olmasıdır. Eşsiz bir konuma sahip bu otelden şehirdeki birçok turistik yere yürüyerek rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Otelin hemen önünde tren istasyonu olması da bu otelin en güzel özelliklerinden bir tanesi. Plaj yakınında bulunan bu otelin gecelik ortalama konaklama ücretleri 140£’dan başlamaktadır.

5.Hotel Paganini (3 Yıldız)

Rus Ortodoks Katedrali’nin hemen yanında bulunan bu otelden şehirdeki birçok turistik noktaya yürüyerek veya kısa bir toplu taşıma yolculuğu rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ortalama gecelik konaklama ücretlerinin 120£’dan başladığı bu otelin 8.4 gibi de güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır.

Ucuz Nice Otelleri

Nice’de konaklama konusunda bütçeli bir plan yapıyorsanız, 80£’nun altında otelleri çok rahatlıkla bulabilirsiniz. Özellikle hangi bölgede konaklayacağınıza doğru karar verirseniz, çok uygun fiyatlara odaları bu şehirde bulabilirsiniz. Eğer ucuz nice otellerine göz atayım diyorsanız, otel arama sitelerinden bütçenize filtreleme yapabilirsiniz.

Nice Otelleri veya Nice Otel Fiyatları her ne kadar bölgeye, erken rezervasyona ve diğer etkenlere göre farklılık gösteriyor olsa da, ortalama konaklama ücretleri bu şehirde bahsettiğim ücret aralığında değişmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here