Odessa Otelleri | Odessa Otel Fiyatları

Odessa otelleri
Odessa otelleri

Odessa, Ukrayna’nın en turistik şehirlerinden biri. Eşsiz gece hayatı ve kültürel yapısı ile Ukrayna’da görülmesi gereken en önemli şehirlerden biri. bu şehirde konaklama ücretleri ise, oldukça uygun. Fakat her otel aynı olmadığından dolayı az da olsa Odessa Otelleri ve Odessa Otel Fiyatları hakkında araştırma yapmanızda yarar var.

Bu şehirde 20-30£’ya otelleri rahatlıkla bulabilirsiniz. En pahalı otel de 130£’yu geçmeyecektir. Bu yüzden rahat rahat 4-5 yıldızlı otellere de göz atabilirsiniz.

En İdeal ve En Uygun Odessa Otelleri

1.Frapolli 21 (4 Yıldız)

Odessa Opera ve Balo Tiyatrosu’na 1 km uzaklıkta bulunan bu şık ve lüks otel, şehirdeki birçok turistik noktaya yakın bir konumda bulunmaktadır. Ortalama gecelik konaklama ücretlerinin 35£’dan başladığı bu otelden, Odessa Arkeoloji Müzesi’ne, Richelieu Dükü Anıtı’na yürüyerek ortalama 15 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. Şehirdeki en iyi fiyat/fayda oranına da sahip olan bu otelin 9.4 gibi süper yüksek bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır. Sırf konuk yorumlarına bakarak bile bu oteli tercih etmek mümkün.

2.Londonskaya SPA Hotel (4 Yıldız)

Oldukça güzel bir Karadeniz manzarasına sahip bu otel, Deribasovskaya caddesi, Potemkin Merdivenleri ve Duke de Richelieu anıtına sadece 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Opera ve Bale Tiyatrosu ise sadece 5 dakika yürüme mesafesindedir. Havaalanı servisi, spa ve sağlık merkezi gibi birçok hizmeti olan bu otelin oda ücretleri 30£’dan başlamaktadır. Ayrıca otelin 8.6 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır.

3.Gagarinn (4 Yıldız)

Odessa Otelleri arasında oldukça popüler otellerden biri olan Gagarinn, Arcadia Plajı’na sadece 5 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Havaalanı servisi ve kahvaltısı meşhur olan bu otelin ortalama gecelik konaklama ücretleri de 30£’dan başlamaktadır. Tabi bu fiyat yüksek sezonlarda biraz daha artabilmektedir. Ayrıca otelin 3 bin konuktan 8.4 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır. Oldukça şık bir dizayna sahip, güzel konumda bulunan bu oteli de listenize ekleyin derim.

4.Ekaterina II Hotel 

Şehrin tarihi eski kent bölgesinde bulunan bu otel konum olarak birçok otelden daha iyi. Katerina Meydanı’nda yer alan bu otelden şehirdeki turistik noktaların hemen hemen hepsine çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Odessa sahil bulvarına, Potemkin Merdivenleri’ne ve Odessa Opera Binası’na 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunan bu otelin ortalama gecelik konaklama ücretleri 35£’dan başlamaktadır. Ayrıca bu otelin 8.8 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır.

5.Boomerang Boutique Hotel

Odessa otelleri arasında en uygun fiyatlı otellerden bir diğeri ise, eşsiz odalarıyla meşhur bu tesistir. Odessa Opera ve Bale Tiyatrosu’na 2 km uzaklıkta bulunan bu otel Privoz Pazarı (400 metre) ve Richelieu Dükü Anıtı’na da 2.5 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havaalanı servisi ve kahvaltısıyla meşhur olan bu otelin ortalama gecelik konaklama ücretleri 30£’dan başlamaktadır. Gerek misafir yorumlarına gerekse 9.2 gibi yüksek konuk değerlendirme puanına bakarak bile bu oteli tercih etmek pekala mümkün.

Göz At : Odessa’da nerede kalınır ?

Odessa Merkez Otelleri

Odessa’nın merkezinde bulunan otellerin büyük bir bölümü diğer otellere nazaran 1-2 tık daha pahalı. Fakat bu şehirde konakladığınız yer illa merkez olmasına gerek yok. Merkeze 1-2 km uzaklıkta bulunan oteller size fazlasıyla yetecektir.

Ucuz Odessa Otelleri

Odessa’daki otellerin büyük bir bölümü zaten oldukça uygun olduğundan dolayı da ayrıca böyle bir araştırma yapmanıza sanırım gerek yoktur.

Odessa Otelleri hakkında daha birçok bilgiyi veya otel tavsiyelerini paylaşmak pekala mümkün. Fakat Odessa Otel Fiyatları genel olarak uygun olduğundan dolayı, listedeki oteller ile araştırmanıza başlamanız sanırım yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here