Oslo Otelleri | Oslo Otel Fiyatları

Oslo Otelleri
Oslo Otelleri

Dünyanın en pahalı Ülkelerinden biri olan Norveç’in başkenti olan Oslo, konaklama konusunda da oldukça pahalı. Özellikle yüksek sezonlarda akıl almaz bir pahalılıkta olan bu şehirde bütçeye uygun konaklama birimini bulmak oldukça zor. Bu yüzden Oslo Otelleri veya Oslo Otel Fiyatları hakkında az da olsa bilgi sahibi olmanızda yarar var.

Oslo Otel Ücretleri genel olarak 100£’dan başlamaktadır. Tabi 100£’nun altında birkaç tesisi de bulmak pekala mümkün. Fakat ortalama 150-220£ arası bir ücreti ideal bir otel için harcayabiliyorsunuz.

En İdeal ve En Uygun Oslo Otelleri

1.Best Western Karl Johan Hotell (3 Yıldız)

Oslo’daki süper merkezi bir yerde bulunan bu otel, şehrin ana caddesi olarak bilinen Karl Johan’s Kapısı’nda, Kraliyet Sarayı’na sadece 5 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. 19. yüzyıldan kalma bir binada hizmet veren bu otelin bazı odaları Parlamento Binası’na bakmaktadır. Ortalama gecelik konaklama ücretlerinin 175£’dan başladığı bu otel gerek konum bakımından gerekse müşteri yorumları bakımından oldukça iyi. Bu yüzden 3 bin konuktan 8.2 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanına sahip bu oteli gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

2.Park Inn by Radisson Oslo (3 Yıldız)

Oslo Otelleri arasında en iyi fiyat/fayda oranına sahip 3 yıldızlı otellerden biri olan bu tesis, şehirdeki ana alışveriş caddesine ve Karl Johan’s  Kapısı’na sadece 3 dakika yürüme mesafesine bulunmaktadır. Yani şehirdeki en iyi konuma sahip otellerden biri.

Otel Oslo Merkez İstasyonu’na 7 dakika yürüme mesafesinde olduğu gibi, Parlamento Binası’na da sadece 250 metre uzaklıkta bulunmaktadır. Ortalama gecelik konaklama ücretlerinin 210£’dan başladığı bu otelin 2.500 konuktan 8.4 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı bulunuyor.

3.Smarthotel Oslo (3 yıldız)

Oslo’da nerede kalınır ? sorusuna en ideal ve en uygun cevaplardan biri olan bu otel, şehirdeki ana alışveriş caddesine sadece 5 dakika yürüme mesafesine bulunmaktadır. Ortalama gecelik konaklama ücretlerinin 115£’dan başladığı bu otelin 7.9 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır. Şehirdeki 3 yıldızlı oteller arasında en uygun fiyatlı olan bu otele de mutlaka göz atın derim.

4.First Hotel Millennium (3 Yıldız)

Oslo Opera Binası’na sadece 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otel, Oslo Merkez İstasyonu’na sadece 600 metre uzaklıkta bulunmaktadır. Şehirdeki turistik noktaların birçoğuna oldukça yakın bir konumda bulunan bu otelden şehirdeki birçok yere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ortalama gecelik konaklama ücretlerinin 185£’dan başladığı bu otelin 3 bine yakına konuktan 8.2 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır.

5.Radisson Blu Plaza Hotel, Oslo (4 Yıldız)

37 katlı bir otel bu tesis, şehirdeki en popüler ve en çok satan lüks otellerden biri. Eşsiz konumu sayesinde oldukça popüler olan bu otelden şehirdeki birçok noktaya çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Çok farklı tarzda odalarıyla mutlaka size göre bir odayı bu otelde bulabilirsiniz. Bu otelin ortalama gecelik konaklama ücretleri ise, 300£’dan başlamaktadır. Yani şehirdeki en lüks ve en pahalı 4 yıldızlı otellerden biri. Ayrıca otelin 6 bin konuktan 8.2 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır.

Oslo Merkez Otelleri

Bu şehirdeki merkezi oteller en son düşüneceğiniz seçenekler olsun. Çünkü bu şehirdeki otellerin hemen hemen hepsi süper pahalı olduğundan dolayı, merkezdeki otellere pek güç yetmeyebiliyor.

Ucuz Oslo Otelleri

Bu şehirde ucuz otel olduğunu pek sanmıyorum. Fakat şehir merkezine uzak noktalardaki otellere veya hostellere göz atacak olursanız, biraz daha uygun fiyatlara tesisleri bulabilirsiniz.

Oslo Otelleri veya Oslo Otel Fiyatları her ne kadar sezona bölgeye veya erken rezervasyon fırsat indirimlerine göre değişiklik gösteriyor olsa da, ortalama fiyatlar bu aralıktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here