Oslo’da Nerede Kalınır ? | Bölgeler ve Otel Tavsiyeleri

Şehrin bulunduğu eyaletin de adı olan Oslo, Norveç’in başkenti olmakla birlikte, en güzel ve en büyük şehri. Tabi Norveç dünyanın en pahalı ülkelerinden biri olduğu için bu şehir de süper pahalı. Bu yüzden otel veya diğer konaklama birimi seçerken kriterlerinizi biraz daha düşürmeniz gerekiyor. Oslo’da nerede kalınır ? adlı bu yazı ile şehirdeki en ideal konaklama bölgelerini ve bu bölgelere özel otel ve diğer konaklama tavsiyelerini bulabilirsiniz.

Oslo’da Nerede Kalınır ? – En İdeal Konaklama Bölgeleri

Oslo’da konaklama için birçok bölge bulunmakta. Bunlar arasında, şehir merkezinden merkezin dışına kadar olan bölgeleri aşağıdaki bölgeler arasında bulabilirsiniz.

Oslo’da konaklama için en merkezi, en iyi ve en popüler bölge, Sentrum Bölgesi’dir. Fakat bu bölgenin dışında, batı ve doğu bölgelerde çok daha farklı ve uygun konaklama bölgeleri de bulunuyor.

1.SENTRUM BÖLGESİ – Bölge Puanı 95/100

Oslo'da Nerede Kalınır ?
Sentrum Oslo

Oslo’daki tarihi merkeze ev sahipliği yapan Sentrum Bölgesi, bütçe problemi olmayan hemen hemen tüm turistlerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bölgelerden biri.

Akershus Kalesi ve birbirinden güzel restoranların, kafelerin ve alışveriş dükkanlarıyla dolu olan Karl Johan Caddesi’ne ev sahipliği yapmakta.

Burada Kalın, EĞER ;

 • Şehrin tam merkezinde konaklayayım diyorsanız
 • Birçok alışveriş merkezine yakın olayım diyorsanız
 • Oslo gezilecek yerler bakımından popüler olan yerlere yakın olmak istiyorsanız
 • Çok fazla otel seçeneğim olsun diyorsanız
 • Pahalı restoranlara ve kafelere alışkınsanız
 • Youngstorget’e gidip güzel bir gece hayatı deneyimi yaşamak istiyorsanız

Burada Kalmayın, EĞER ;

 • Yeteri kadar bütçeniz yoksa
 • Şehirdeki en ucuz konaklama birimlerini arıyorsanız
 • Her şeyi ucuza bulmak istiyorsanız
 • Şehirdeki turistik noktalara bu kadar yakın olup, otellere çok fazla ücret ödememe gerek yok diyorsanız
 • Turist kalabalığına katlanamıyorsanız

Sentrum Bölgesi’nde bulunan konaklama birimlerine Booking.com aracılığıyla göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu bölgede konaklama tavsiyesi olarak da ;

 • Anker Hotel 3 Yıldız ; Şehir merkezinin kalbinde bulunan bu otel, Oslo’daki en çok tercih edilen otellerden biri olduğu gibi şehirdeki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden. Şehirdeki turistik noktaların büyük bir bölümüne yürüme mesafesinde bulunan bu otelin 8.0 gibi de güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunuyor. Ayrıca Karl Johan’s Kapısı’na da bu otelden yürüyerek 15 dakika içerisinde ulaşabiliyorsunuz. Booking.com aracılığıyla Oteli İncele & Fiyatlara Göz At
 • Smarthotel Oslo  3 Yıldız ; Biraz daha samimi bir 3 yıldızlı otel olan Smarthotel, Karl Johan Alışveriş Caddesi’ne sadece 5 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Yani şehirdeki en iyi konuma sahip otellerden biri. Ulusal Galeri, Kraliyet Sarayı ve Saray Parkı ise otele sadece birkaç adım uzaklıkta bulunmaktadır. Aile odaları, terası ve barı da olan bu otelin 8.1 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunuyor. Booking.com aracılığıyla Oteli İncele & Fiyatlara Göz At 
 • Clarion Hotel The Hub 4 Yıldız ; Oslo’da nerede kalınır ? sorusuna oldukça güzel bir cevap olan bu 4 yıldızlı otel, şehirdeki en çok tercih edilen otellerden biridir. Oslo Merkez İstasyonu, Oslo Katedrali ve Karl Johans Alışveriş Caddesi’ne sadece 3-5 dakika uzaklıkta bulunan bu otelin konumu, merkezdeki tüm turistik noktalara, alışveriş bölgelerine ve gece hayatı için ünlü olan yerlere kolay bir ulaşım sağlıyor. 9.0 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanına sahip olan bu otelin en güzel yanı da erken rezervasyon fırsat indirimlerinin olmasıdır. Booking.com aracılığıyla Oteli İncele & Fiyatlara Göz At

2.GRÜNERLOKKA & TORSHOV BÖLGESi – Bölge Puanı 90/100

Oslo'da Nerede Kalınır ?
Grünerlokka – Flickr.com

Yerel halk tarafından Lokka olarak adlandırılan bu bölge de, Oslo’da nerede kalmalı ? sorunuza en güzel ve merkezi cevaplardan biridir.

Yıkılan işçi sınıfı bir alan olan Løkka, son on yılda, popüler kafeler, eski mağazalar, müzik mekanları ve eski endüstriyel binalar ile çatı katı tarzındaki dairelere dönüşen modaya uygun ve canlı bir bölge haline gelmiş. Günümüzde turistlerin favori yerlerinden biri olarak bilinen bu bölgede de bütçenize uygun konaklama birimlerini bulabilirsiniz.

Not : Bu bölgenin bazı bölümleri teknik olarak şehir merkezi sınırları içerisinde yer almakta ve bu bölgede konaklama birimlerinin büyük bir çoğunluğu dairelerden oluşmaktadır. Yani illa otelde konaklayacağım diyorsanız, bu bölgede çok az otel seçeneğinizin olduğunu unutmayın.

Burada Kalın, EĞER ;

 • Ailece Oslo’yu ziyaret ediyorsanız
 • Şehir merkezine göre 1 tık daha uygun konaklama birimlerini arıyorsanız
 • Daha çok dairelerde konaklamayı planlıyorsanız
 • Turistik noktalara yakın ama çok da yakın olup konaklama birimleri için yüksek meblağlar ödemek istemiyorsanız

Burada Kalmayın, EĞER ;

 • Otellerden başka konaklama birimlerini tercih edemezseniz
 • Otelimden çıkıp bi koşu turistik yerleri göreyim diyorsanız
 • Şehir merkezinin kalbinde olayım diyorsanız

Grünerlokka Bölgesi’nde bulunan konaklama birimlerine Booking.com aracılığıyla göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu bölgede konaklama tavsiyesi olarak da ; 

 • Comfort Hotel Xpress Youngstorget 3 Yıldız ; Öncelikle bölgedeki 3-5 otelden biri olan Comfort Hotel’e göz atın. Bu otel, şehirdeki en bütçeli otellerden biri olduğu gibi bulunduğu bölgenin de en merkezi tesislerinden biridir. Kraliyet Sarayı’na 20 dakika ve Oslo Katedrali’ne sadece 7 dakika yürüme mesafesinde olan bu otel de şehir merkezine yakın tesislerden. Bu otelden şehirdeki turistik noktaların büyük bir bölümüne yürüyerek gidebilirsiniz. Tabi 15-25 dakika yürüme mesafesinde olacağınızı da unutmayın. Booking.com aracılığıyla Oteli İncele & Fiyatlara Göz At
 • Anker Apartment ; Eğer bir apart otelde konaklamak isterseniz de, bölgedeki en modern ve en şık tesislerden biri olan Anker Apartment’e göz atabilirsiniz. Daha çok aile odalarıyla tercih edilebilecek tesislerden. Eğer ailece veya grup olarak Oslo’ya seyahat ediyorsanız göz atabileceğiniz tesislerden. Booking.com aracılığıyla Tesisi İncele & Fiyatlara Göz At
 • Forenom Serviced Apartments Oslo Rosenhoff 3 Yıldız – Daire ; Bölgedeki en ideal ve en şık dairelerden biri olan Forenom adlı bu tesis, 6-7 kişilik ailelere ve kalabalık gruplara seslenen güzel ve modern bir tesis. Bölgedeki diğer dairelerden biraz daha uygun olduğu için göz atılabilecek tesislerden. Booking.com aracılığıyla Tesisi İncele & Fiyatlara Göz At

3.GAMLE OSLO (SORENGA) BÖLGESi – Bölge Puanı 90/100

Gamle Oslo
Gamle Oslo

Nerede Kalınır ? sorusu için tercih edilebilecek güzel bölgelerden bir diğeri ise Gamle Oslo Bölgesinin parçası olan Sorenga Bölgesi’dir. Bu ultra modern bölge Oslo’nun en yeni mahallesi.

Tüm binalar yeni olduğundan dolayı da dairede konaklama için en güzel seçeneklerden biri Sorenga Bölgesi olacaktır. Tabi dilerseniz otelleri de bu bölgede bulabilirsiniz.

Burada Kalın, EĞER ; 

 • Şehir merkezine ve turistik noktalara yakın olmak, fakat çok da yakın olmak istemiyorsanız
 • Şehrin tam kalbine nazaran biraz daha uygun fiyatlı konaklama birimleri arıyorsanız
 • Modern bir bölgede konaklamak istiyorsanız
 • Şehir merkezine 1-2 km uzaklıkta olmayı dert etmiyorsanız

Burada Kalmayın, EĞER ; 

Gamle Oslo Bölgesi’nde Sorenga’ya yakın konumda bulunan konaklama birimlerine Booking.com aracılığıyla göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu bölgede konaklama tavsiyesi olarak da ; 

 • Central City Apartments 3 Yıldız ; Bölgedeki en bütçeli apart otellerden biri olan bu tesis, geniş aile odalarıyla ünlü. 6-9 kişilik daire tarzındaki odalarıyla ailece veya grup olarak seyahat edenlere hitap eden bu otelde 2 kişilik süper bütçeli odaları da bulabilirsiniz. Şehirdeki turistik noktalara 1-2 km uzaklıkta bulunan bu oteli, düşük bütçeli bir Oslo gezisi için düşünebilirsiniz. Booking.com aracılığıyla Oteli İncele & Fiyatlara Göz At
 • BJØRVIKA APARTMENTS, Teaterplassen, Oslo city center ; Adlı tesis ise, şehirdeki en çok tercih edilen apart otellerden biri. Biraz daha lüks olmasına rağmen fiyatları da bölgedeki birçok 3-4 yıldızlı tesise nazaran daha uygundur. Şehirdeki turistik noktaların bazılarına bu tesisten yürüyerek gitmek de mümkün. Ayrıca otelin 8.3 gibi de güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunuyor. Booking.com aracılığıyla Oteli İncele & Fiyatlara Göz At
 • Norwegian Hotel 4 Yıldız ; Oslo’da nerede kalınır ? sorusuna en şık ve lüks cevaplardan biri olan Norwegian Hotel, Munch Müzesi’ne sadece 5 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Aile odaları da olan bu tesisin en güzel yanı da erken rezervasyon fırsat indirimlerinin olması. Yani bu otelde 1-2 ay öncesinden erken rezervasyon yapacak olursanız biraz daha uygun fiyatlara odaları bulabilirsiniz. Booking.com aracılığıyla Oteli İncele & Fiyatlara Göz At

4.FROGNER BÖLGESİ – Bölge Puanı 85/100

Oslo'da Nerede Kalınır ?
Oslo’da Nerede Kalınır ?

Vigeland Heykel Parkı’na ev sahipliği yapan bu bölge, Oslo’nun en büyük yeşil alanına ev sahipliği yapıyor. Yani ailece veya çift olarak Oslo’da konaklayabileceğiniz en güzel bölgelerden biri.

Bakımlı caddeleri ve birbirinden güzel restoranları, kafeleri ve dükkanlarıyla da turistlerin ilgisini çeken bu bölgeden şehirdeki turistik noktalara da kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Burada Kalın, EĞER ; 

 • Otelimden çıkıp bi koşu Kraliyet Sarayı’na oradan da Vigeland Heykel Parkı’na göz atayım diyorsanız
 • Şehrin tam merkezine göre biraz daha uygun konaklama birimleri arıyorsanız
 • Turist olarak değil de yerli halk gibi gezeyim, yiyeyim veya içeyim diyorsanız
 • Turistik yerlere yürüme mesafesinde olayım diyorsanız

Burada Kalmayın, EĞER ; 

 • Şehrin tam merkezinde konaklayabilecek bütçeniz varsa
 • Biraz daha turistler ile iç içe olmak istiyorsanız
 • Gece hayatı için güzel planlarınız varsa (Bu bölgede de birkaç bar ve gece kulübü bulunmakta. Fakat favorilerden değil)

Frogner Bölgesi’nde bulunan konaklama birimlerine Booking.com aracılığıyla göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu bölgede otel tavsiyesi olarak da ;

 • Thon Hotel Gyldenløve 3 Yıldız ; Trend butikler, kafeler ve restoranlar ile çevrili bu otel, bölgedeki en iyi konuma ve en uygun fiyata sahip birkaç otelden biri. Oslo’dayken mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye edebileceğim Bogstadsveien adlı alışveriş caddesi bu otele ev sahipliği yapmakta. Restoranı, aile odaları, barı ve fitness merkezi olan bu otelin 8.1 gibi de güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunuyor. Booking.com aracılığıyla Oteli İncele & Fiyatlara Göz At
 • Scandic Solli 3 Yıldız ; Bir diğer bütçeli otel tavsiyesi olarak da Scandic Solli adlı tesise göz atabilirsiniz. Bu otel, Oslo Kraliyet Sarayı’na sadece 5 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Yani konum olarak bölgedeki en güzel yerde. Bu otel şehirdeki turistik noktaların en uzağına 1.5 km uzaklıkta bulunmaktadır. Yani biraz zorlayarak şehirdeki tüm turistik noktaları yürüyerek keşfedebilirsiniz. Ayrıca otelin 8.0 gibi de güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunuyor. Booking.com aracılığıyla Oteli İncele & Fiyatlara Göz At
 • The Sweet Apartmentshotel – By The Apartments Company 4 Yıldız ; Bu bölgede biraz daha lüks bir tesiste konaklamak isterseniz de 4 yıldızlı bu apart otele göz atabilirsiniz. Geniş aile odaları ile ünlü bu tesis, bölgedeki en merkezi konuma sahip otellerden. Ayrıca otelin erken rezervasyon fırsat indirimleri de bulunuyor. 4 yıldızlı olmasına rağmen gayet uygun fiyatlı olan bu otelin 8.9 gibi de yüksek bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır. Booking.com aracılığıyla Oteli İncele & Fiyatlara Göz At

5.GRONLAND BÖLGESİ – Bölge Puanı 75/100

Oslo'da Nerede Kalınır ?
Gronland Bölgesi

Oslo’da nerede kalınır ? sorusuna cevap olarak son bölge ise, Gronland Bölgesi’dir. Oslo’nun çok kültürlü bir bölgesi olan Gronland’ı açıkçası biz pek sevmedik. Fakat konaklama için tercih eden çok turist olduğundan hatta gayet memnun ayrıldığından dolayı da listemize ekledik.

Türk kebaplarını en fazla bulabileceğiniz bölge burasıdır. Yani birçok Türk Oslo’luyu da burada görebilirsiniz.

Oslo’da gezebileceğiniz birkaç yere ev sahipliği yapan bu bölgede de birçok konaklama birimini bulabilirsiniz. Fakat bu bölgenin şehirdeki en az tercih edilen bölge olduğunu ve herkesin mutlu ayrılamayacağı bir bölge olduğunu da unutmayın.

İlla bu bölgede konaklamak isterseniz de buraya tıklayarak bu bölgede konaklama birimlerine göz atabilirsiniz.


Booking.com

Oslo’da Nerede Kalınır ? – En İdeal 5 Otel Tavsiyesi

Oslo’da birçok otel tavsiyesi vermek mümkün. Fakat şehir zaten süper pahalı olduğu için bu şehirde biraz daha düşük bütçeli otellere göz atmanızda yarar var. Birçok otelde erken rezervasyon fırsat indirimleri olsa da yine de maalesef bu şehirdeki 4-5 yıldızlı otellerde konaklamak pek mümkün olmuyor. Aşağıdaki otellerin büyük bir bölümü bütçeli olsa da size hitap edecek otelleri de bu listede bulabilirsiniz.

1.Smarthotel Oslo (3 Yıldız – Uygun)

Oslo'da Nerede Kalınır
Smarthotel Oslo – Oslo’da hangi bölgede kalınır ?

Oslo’daki en popüler otellerden biri olan Smarthotel, şehirdeki en uygun 3 yıldızlı otellerden biri. Şehrin tam merkezinde yer alan bu otelden turistik yerlere, alışveriş bölgelerine ve şehrin en hareketli yerlerine kısa yürüyüşler sonunda ulaşabiliyorsunuz. Kraliyet Sarayı, Saray Parkı ve Oslo Ulusal Galerisi bu otele sadece 3 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Yani konum olarak tereddütsüz tercih edebileceğiniz otellerden biri.

Muhteşem bir terası ve açık büfe kahvaltısı olan bu otelin 8.0 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı almış olması da bu otelin en büyük artılarından. Konuk yorumlarına bakarak, gayet temiz ve kaliteli olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu otelin en güzel özelliklerinden biri de erken rezervasyon fırsatlarının olmasıdır. Bu fırsatlardan yararlanacak olursanız, %20’ye varan indirimlerle rezervasyon yapabilirsiniz. Booking.com aracılığıyla Oteli incelemek veya rezervasyon yapmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

2.Anker Hotel (3 Yıldız – Uygun)

Oslo'da Nerede Kalınır ?
Anker Hotel – Oslo otel tavsiyeleri

Oslo’da nerede kalınır ? sorusuna en uygun cevaplardan biri olan Anker Hotel, modern ve şık odalarıyla hizmet veriyor. Lüks severler için de az da olsa tatmin edici olan bu otel, şehirdeki en popüler caddelerden biri olan Karl Johans’a sadece 15 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Oldukça merkezi bir otel olan Anker Hotel’de ücretsiz kahvaltı ve ücretsiz rezervasyon iptali gibi imkanlarda bulunuyor.

Almış olduğu 7.9 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanına sahip olan bu otelin en büyük artılarından biri de erken rezervasyonlarda fiyatlarının çok daha düşük olmasıdır. 2-3 ay öncesinden rezervasyon yapacak olursanız, çok daha uygun fiyatlara odalar bulabilirsiniz. Booking.com aracılığıyla oteli incelemek veya rezervasyon yapmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

3.Park Inn By Radisson Oslo (3 Yıldız – Lüks)

Oslo'da Nerede Kalınır ?
Park İnn by Radisson – Oslo Otel Tavsiyesi

Oslo’daki en lüks 3 yıldızlı otellerden biri olan Park Inn, Karl Johan’s Kapısı’na sadece 200 metre uzaklıkta bulunuyor. Süper merkezi konumu ve lüks odalarıyla oldukça popüler olan bu otel Oslo Merkez İstasyonu’na ve Norveç Parlementosu’na yürüme mesafesinde bulunmakta. Şehri çok daha kolay bir şekilde keşfetmek istiyorsanız turistik yapılara yürüme mesafesinde olan bu otele mutlaka göz atın derim.

8.3 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı almış bu otelin, yakınlarında restoranlar, cafeler ve barları da bulabiliyorsunuz. Bunun yanında ulaşım ağı da oldukça iyi. Yani bu otelden dilediğiniz hemen hemen her yere çok rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Eğer, Oslo’ya 1 veya 2 gecelik konaklama için gidiyorsanız bu oteli gönül rahatlığıyla deneyebilirsiniz. Oteli incelemek veya rezervasyon yapmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

4.Citybox Oslo (3 Yıldız – Orta Bütçeli)

Oslo'da Nerede Kalınır
Citybox Oslo – Oslo’da hangi bölgede kalınır ?

Oslo’da nerede kalınır ? sorusuna en ideal cevaplardan bir diğeri de Citybox Hotel’dir. Şehirdeki en popüler 3 yıldızlı otellerden biri olan Citybox, uygun fiyatlı odalarıyla tercih edilebilecek en ideal otellerden. Oslo merkez istasyonuna sadece 3 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otel şehirdeki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden.

8.3 gibi yüksek bir değerlendirme puanına sahip bu otel, Karl Johans alışveriş caddesine 2, şehrin en popüler ve en iyi gece hayatı olan Aker Brygge’ye 10 ve Oslo Opera Binası’na sadece 5 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Yani konum olarak tereddütsüz tercih edilebilecek otellerden. Otelin konuk yorumlarına bakarak, tesisin gayet kaliteli ve temiz olduğunu da söyleyebiliriz. Oteli incelemek veya rezervasyon yapmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

5.Oslo’da nerede kalınır ? – Radisson Blu Scandinavia Hotel (4 Yıldız – Lüks)

Oslo'da Nerede Kalınır
Radisson blu Hotel – Oslo Otel Tavsiyeleri

Oslo’daki en uygun ve en popüler 4 yıldızlı otellerden biri olan Radisson Blu, Kraliyet Sarayı’na ve Ulusal Galeri’ye sadece 300 metre uzaklıkta bulunmaktadır. Süper merkezi konumu ve fiyatlarıyla popüler olan bu lüks ve modern otelin erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak çok daha uygun fiyatlara odaları da bulabiliyorsunuz. Yüzme havuzu, sağlıklı yaşam merkezi ve sauna gibi olanakları olan bu otelin 21. katında muhteşem bir manzaraya sahip bir bar da bulunuyor. Sırf bu bar için bile tercih edebileceğiniz otele mutlaka bir göz atın.

8.0 gibi yüksek bir değerlendirme puanına sahip Radisson Blu, Karl Johan’s Kapısı’na ve tren istasyonuna da yürüme mesafesinde bulunuyor. Bu otelden birçok turistik yapıya yürüyerek ulaşabileceğiniz gibi, şehirdeki en canlı alışveriş bölgelerine ve gece hayatı için ideal mekanlara da yürüyerek gitmek mümkün. Oteli incelemek veya rezervasyon yapmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Oslo’da Nerede Kalınır ? Sorunuza Hala Cevap Bulamadınız mı ?

Oslo'da Nerede Kalınır ?
Oslo Konaklama Rehberi

Eğer hala hangi bölgede konaklayacağınız hakkında tereddütleriniz varsa, bütçeniz de yeterliyle hiç düşünmeden Setnrum Bölgesi’ni, yani şehir merkezi bölgesini tercih edebilirsiniz. Bu bölge diğer bölgelere nazaran biraz pahalı fakat şehirdeki hemen hemen her yere bu bölgeden çok rahat bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca birkaç bütçeli tesisi de bu bölgede bulabilirsiniz.

Ayrıca Oslo’da konaklama bölgesi için Grönland Bölgesi hariç diğer tüm bölgeleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Çünkü Oslo’nun bu diğer bölgeleri de şehir merkezine ve birbirine komşudur. Yani, 4 bölge de şehir merkezine yürüme mesafesinde. Bazıları uzun bazıları kısa mesafede. Fakat yine de yürüme mesafesinde.

Grönland’ı tercih etmenizi pek tavsiye etmiyoruz. Çünkü burada bazı yankesicilik olaylarında yaşandığını düşünürseniz, çok da güvenli bir yer değil. Ayrıca Oslo’ya kadar gidip de Türkler ile aynı bölgede kalmak ne kadar güzel bir şey olsa da, biraz Türkleri özleyin. Onların olduğu yerlerden uzak yerlerde konaklamaya çalışın deriz.

Oslo’da nerede kalınır ? sorusuna cevap olarak birkaç otel daha eklemek pekala mümkün. Fakat seçimin kolay olmasına araştırmanıza listedeki otellerden başlayabilirsiniz. Ayrıca bu şehirde 5 yıldızlı ve 4 yıldızlı otellerin süper pahalı olabileceğini unutmayın. Bu yüzden 3 yıldızlı ve daha düşük kalitede olan otellere ve hostellere göz atmanızı tavsiye ederim. Oslo’daki hostelleri incelemek için de buraya tıklayabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir Booking.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here