İbiza’da sonra İspanya’nın en güzel tatil adalarından biri olan Palma de Mallorca, İspanya’nın en büyük adası olarak biliniyor. Eşsiz denizi ve farklı güzellikteki plajlarıyla turistlerin özellikle Almanların bayıldığı bu adada konaklama ücretleri biraz pahalı olabiliyor. Özellikle yüksek sezonlarda bu adada otel bulmak oldukça zor. Palma de Mallorca Otelleri veya Palma de Mallorca Otel Fiyatları bölgeye, sezona ve fırsat indirimlerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Palma de Mallorca Otel Fiyatları genel olarak 100£’dan başlamakta. Fakat ortalama 150-220£ arasındaki bir otelde konaklayarak aradığınız Mallorca Tatilini yakalayabilirsiniz.

En İdeal ve En Uygun Palma de Mallorca Otelleri

1.Hotel Amic Horizonte (3 Yıldız)

Mallorca’daki en ideal ve en uygun otellerden biri olan bu tesis eşsiz deniz manzarasıyla adanın en güzel otellerinden biri. Palma’nın eski kent bölgesine otobüsle 20 dakikada ulaşabiliyorsunuz. Otele en yakın plaj ise 2 km uzaklıkta bulunmaktadır. Açık yüzme havuzu da olan bu otel ayrıca adanın en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerinden biri. Ortalama gecelik konaklama ücretlerinin 70£’dan başladığı bu otelin 2 bin konuktan 7.3 gibi idare eder bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır.

2.Hotel Almudaina (4 Yıldız)

Palma de Mallorca Otelleri arasında en popüler ve en lüks otellerden biri olan Almudaina Hotel, Mallorca’nın tarihi merkezinde güzel bir konuma sahiptir. Bu otelden plaja da 15 dakika yürüyerek rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz.  Otel, La Seu Katedrali’ne 500 metre mesafededir. Es Baluard Sanat Müzesi 200 metreden kısa uzaklıktadır ve otel, Mallorca’nın en iyi alışveriş caddelerinden bazılarına sadece 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Ortalama gecelik konaklama ücretlerinin 145£’dan başladığı bu otelin 4 bine yakın konuktan 8.8 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır.

3.Hotel Costa Azul (4 Yıldız)

Otelin havuzu Palma limanının eşsiz manzarasına ev sahipliği yapmaktadır. Adadaki turistik ve tarihi yerlerin birçoğuna oldukça yakın bir konumda bulunan bu otelin ortalama gecelik konaklama ücretleri 110£’dan başlamaktadır. Ayrıca otelin 2.500 konuktan 8.5 gibi yüksek bir değerlendirme puanı bulunuyor. Konuk yorumlarına ve otelin oda ücretlerine bile bakarak bu oteli gönül rahatlığıyla tercih etmek mümkün.

4.Catalonia Majórica (4 Yıldız)

Adadaki en ideal ve şık otellerden biri olan bu tesisin ortalama gecelik konaklama ücretleri 70£’dan başlamaktadır. Yani adadaki en uygun fiyatlı otellerden biri. Bunun yanında otelin 4 bin konuktan 8.1 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır. Spa ve sağlık merkezi ve açık yüzme havuzu da olan bu otel plaja 12 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Ayrıca Palma’nın merkezine sadece 2 km uzaklıkta bulunmaktadır.

5.Gran Melia Victoria (5 Yıldız)

Palma’nın merkezinde güzel bir konuma sahip olan bu otel Adanın yat limanına sadece 1 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Ortalama gecelik konaklama ücretlerinin 150£’dan başladığı bu otelin 8.9 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı bulunuyor. Açık yüzme havuzu da olan bu oteli Mallorca Otelleri listenize mutlaka ekleyin derim.

Göz At : Palma de Mallorca’da nerede kalınır ?

Palma de Mallorca Merkez Otelleri

Adadaki merkezi oteller hem süper pahalı hem de gereksiz diyebiliriz. Çünkü adada konaklayabileceğiniz alanlar oldukça fazla. Bunun yanında otel ücretleri merkezi otellere göre çok daha uygun denebilir.

Ucuz Palma de Mallorca Otelleri

Eğer bu adada ucuz bir otelde konaklamayı planlıyorsanız, adanın merkezine 2-3 km uzaklıkta olan otellere göz atın derim.

Palma de Mallorca Otelleri veya Palma de Mallorca Otel Fiyatları her ne kadar sezona, bölgeye veya rezervasyon fırsatlarına göre değişiklik gösterebiliyor olsa da ortalama fiyatlar bu aralıkta diyebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here