Paris Otelleri | Paris Otel Fiyatları

Paris Otelleri Paris Otel Fiyatları
Paris Otelleri Paris Otel Fiyatları

Fransa‘nın en popüler destinasyonlarından biri olan Paris, gerek turistik yapılarıyla, gerekse tarihi sarayları ve müzeleri ile her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yapan şehirlerden biri. Oldukça ünlü olan bu şehirde konaklama ücretleri ise biraz pahalıdır. Bu yüzden Paris’te nerede konaklayacağınız hakkında az çok bilgi sahibi olmakta yarar var. Paris otelleri ve Paris otel fiyatları yıldıza ve konfora değişiklik göstermektedir. Şehirde yüzlerce otel bulunmakta. Özellikle romantik bir Paris gezisi planlıyorsanız şehirde aradığınız zevkte otelleri çok rahat bir şekilde bulabiliyorsunuz. Paris’te nerede kalınır ? adlı yazımıza göz atarak şehirdeki en ideal konaklama bölgelerine göz atabilir, bölgelere özel otelleri bulabilirsiniz.

Paris otelleri arasında Ucuz Paris Otelleri, Paris Merkez Otelleri ve Paris Lüks Oteller olarak 3 başlığa ayırabiliriz. Aşağıda şehirdeki en iyi, en ideal ve en popüler oteller arasından zevkinize ve bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Paris Otel Fiyatları

Paris’te otel ücretleri oldukça farlılık göstermektedir. Özellikle tercih ettiğiniz bölgeye ve yıldıza göre fiyatlar çok fazla değişmektedir. Paris’te otel ücretleri genelde 80£’dan başlamakta ve 800£’ya kadar çıkmaktadır. Fakat 200-300£ arası bir otel size fazlasıyla yetecektir. Şehir merkezinde 3 yıldızlı bir otelde kalmak yerine şehir merkezine 20 dakika yürüme mesafesinde bulunan 4 yıldızlı otellerde konaklayarak aynı ücreti ödeyebilirsiniz. Bu yüzden otelin yıldızını seçmeden önce hangi bölgede konaklayacağınıza karar verin derim. Bu şekilde çok uygun bölgeleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Paris Otel Tavsiyeleri

1.Nouvel Hotel Eiffel : 3 yıldızlı bir otel olmasına rağmen gayet şık ve lüks bir dizayna sahip Nouvel Hotel, Eyfel Kulesi’ne 20 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Daha çok konumu ile ön plana çıkan bu otelde erken rezervasyon fırsat indirimleri de bulunmaktadır. Orta bütçeli çiftlerin daha çok tercih ettiği bu otelde konaklama ücretleri ise ortalama 169£’dan başlamaktadır. Tabi bu fiyat sezona ve erken rezervasyona göre az da olsa farklılık gösterecektir. Şehirdeki diğer turistik yapılara ulaşım için de otel yakınında bulunan metroyu kullanabilir, rahatlıkla dilediğiniz yere gidebilirsiniz.

Oteli incelemek veya fiyatlara göz atmak için tıklayın.

2.Un Hotel A Bastille : Paris otelleri arasında en popüler otellerden biri olan un hotel a bastille, şehirdeki en çok tercih edilen otellerden biri. Gerek konumu gerekse fiyatları ile turistleri cezbeden bu 3 yıldızlı otelde aradığınız konforu rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Ortalama fiyatların 199£’dan başladığı bu otelden şehirdeki turistik yerlere metrolar veya diğer toplu taşıma araçları ile rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz.

Oteli incelemek veya fiyatlara göz atmak buraya tıklayın.

3.İbis Paris Montmartre : Paris’teki 3 yıldızlı oteller arasında en popüler otellerden biri olan İbis otel, gerek konforu ve konumu gerekse şık ve lüks dizaynı ile şehirdeki en popüler otellerden biri diyebilirim. Gayet güzel bir konuk değerlendime puanına sahip bu otelde gecelik konaklama ücretleri 129£’dan başlamaktadır. Şehrin sezonuna ve erken rezervasyonlara göre bu fiyatta az da olsa değişiklik görülebilmektedir. Daha çok çiftlere hitap eden otellerden biri olan İbis otel, Paris gezilecek yerler bakımından önemli olan turistik yerlere yürüme mesafesinde bulunuyor diyebilirim.

Oteli incelemek veya fiyatlara göz atmak için tıklayın.

4.Campanile Paris 19 La Villette : Paris otelleri arasında bir hayli popüler olan Campanile Paris adlı otel şehirdeki en çok tercih edilen otellerden biri. 3 yıldızlı bir otel olmasına rağmen 4 yıldızlı otellerin konforunu aratmayan bu otelde ortalama gecelik ücretler 175£’dan başlamaktadır. Tabi bu fiyattan daha ucuza veya daha pahalı bir ücrete bu otelde konaklayabiliyorsunuz. Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanacak olursanız %40’a varan fırsat indirimlerinden yararlanabilirsiniz. Otel yakınında metro istasyonunu bulabileceğiniz gibi şehirdeki diğer birçok turistik yere yürüyerek veya toplu taşıma araçlarını kullanarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Oteli incelemek veya fiyatlara göz atmak için buraya tıklayın.

5.Holiday Inn Paris Gare de I’Est : Paris’teki süper lüks otellerden biri olan Holiday Inn, muhteşem konumu ve konforu ile ön plana çıkan lüks otellerden. 4 yıldızlı bir otel olmasına rağmen 5 yıldızlı otelleri aratmayan bu oteli gönül rahatlığıyla tercih edebileceğinize emin olabilirsiniz. Eşsiz bir balkon manzarasına sahip bu otelin gecelik ücretleri ise 450£’dan başlamaktadır. Tabi erken rezervasyon fırsatları ile çok daha uygun fiyata otelleri bulmak mümkün.

Oteli incelemek veya fiyatlara göz atmak için buraya tıklayın.

Paris Merkez Otelleri

Paris otelleri arasında şehir merkezinde bulunan oteller biraz pahalı olsa da, 4-5 yıldızlı oteller yerine 3 yıldızlı veya bütçeli otelleri de şehir merkezinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Şehir merkezinde bulunan en uygun oteller genelde gecelik 149£’dan başlamaktadır.

1.Europe Saint Severin Paris Notre Dame 3  Yıldız  : Paris’te şehir merkezinde bulunan en uygun otellerden biri olan Saint Severin otel şehirdeki en güzel konuma sahip otellerden biridir. Notre Dame Katedrali‘ne sadece 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otel metro istasyonuna da oldukça yakın bir konumda bulunmaktadır. Daha çok çiftlere hitap eden bu otelde gecelik ortalama konaklama ücretleri 189£-279£ arasında değişmektedir. 3 bine yakın konuktan güzel bir konuk değerlendirme puanına sahip bu otele mutlaka göz atın derim.

Oteli incelemek veya fiyatlara göz atmak için tıklayın.

2.Pratic Hotel 2 Yıldız : Paris’teki oteller arasında bütçeli bir otel arıyor ve aradığınızı bulamıyorsanız bu uygun fiyatlı otele mutlaka göz atın derim. Paris’teki turistik yerlerin hemen hemen hepsine yürüme mesafesinde bulunan bu otelin gecelik konaklama ücretleri ise 149£’dan başlamaktadır. 2 yıldızlı bir otel olmasına rağmen gayet şık ve modern olan bu oteli de listenize ekleyin derim.

Oteli incelemek veya fiyatlara göz atmak için tıklayın.

3.Familia Hotel 2 Yıldız : Paris’in en uygun fiyatlı otellerinden biri olan Familia Hotel, Notre Dame Katedrali’ne sadece 7 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Eşsiz konumu ve uygun fiyatlı odalarıyla popüler olan bu otelde aradığınız konforu bulabiliyorsunuz. Daha çok çiftlere hitap eden bu otelin gecelik konaklama ücretleri ise 189£’dan başlamaktadır.

Oteli incelemek veya fiyatlara göz atmak için tıklayın.

Ucuz Paris Otelleri

Paris’teki en ucuz ama en ideal otelleri mi arıyorsunuz ? aradığınızı aşağıdaki otellerden birinde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Hipotel Paris Gare du Nord Merryl : 2 yıldızlı olan bu otelde konaklama ücretleri 109£’dan başlamaktadır. konum olarak harika bir yerde bulunuyor olmasa da otelden toplu taşıma araçlarını kullanarak hemen hemen her yere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Oteli İncele

İbis Budget Paris Nord 19eme : Yine 2 yıldızlı otellerden biri olan İbis otelde şehirdeki en uygun otellerden biri. Oldukça popüler olan bu otel şehirdeki turistik yerlere toplu taşıma araçları ile 10 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Bu otelin gecelik ücretleri ise 99£’dan başlamaktadır. Oteli İncele

Beautiful Belleville Hotel : Ortalama gecelik ücretin 80£’dan başladığı bu otel de Paris’teki ucuz otellerden biri. Konumu ise pek fena sayılmaz. Oteli incele

Paris Otelleri ve Paris Otel Fiyatları her ne kadar sezona ve erken rezervasyona göre değişiklik gösterse de ortalama genel ücretler değişmemektedir. Tabi bazı otellerde erken rezervasyon fırsat indirimleri olduğundan %40’a kadar varan fırsat indirimlerinden yararlanmak da pekala mümkün.


Booking.com

7 Senelik Profosyonel Yurt dışı otel ve hostel tecrübesinden sonra, part time olarak başladığım gezi bloguna, Full time devam. Özellikle Güneydoğu Asya'da geçirdiğim 5 seneden fazla süreyi, gezerek çalıştığım şehirleri ve çok daha fazlasını yazılarımda paylaşıyorum. -iyi bir Backpacker, -içerisinde çikolata olan her şeyi sever. -En iyi yaptığı şey ; ''Running a Hostel''

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here