Santiago de Compostela Gezilecek Yerler | Gezi Rehberi

İspanya'nın en yürünebilir şehirlerinden biri olan Santiago de Compostela, taş döşeli dar sokaklara sahip eski kent bölgesiyle ünlü olsa da, bu şehirde bu bölgeden çok daha fazlasını bulabiliyorsunuz.

Atmosferini öğrencilerin oluşturduğu bu şehir, dost canlısı insanları ve kültürüyle, sıkılmadan dolu dolu 1 gününüzü geçirebileceğiniz, İspanya'nın en güzel destinasyonlarından.

Orta Çağ boyunca bu kutsal şehir, bir Hac hedefi olarak Kudüs'e ve Roma'ya eşitmiş ve ziyaretçilerin geldiği yol ise, St James Yolu olarak bilinir. Santiago de Compostela Hristiyanların en saygı duyduğu mabedlerin biri olsa da, turistler için de İspanya'nın sevilen destinasyonlarından biridir.

POPÜLER SANTİAGO DE COMPOSTELA OTELLERİ

Nest Style Santiago

Nest Style Santiago

Eurostars San Lazaro

Eurostars San Lazaro

TAVSİYELER

KONAKLAMA

Hostel rezervasyonu için en popüler sitelerden biri olan Hostelworld, otel için de Booking veya Tripadvisor'a göz atabilirsiniz. Ayrıca Nerede Kalınır Oteller adlı sitede de konaklama konusunda bilgileri ve önerileri bulabilirsiniz.

UÇAK BİLETİ

Uçak bileti için en uygun ve en popüler uçuşları gösteren Skyscanner'a göz atabilirsiniz.

İSTANBUL

İstanbul'daki tarihi ve turistik cazibe merkezleri için detaylı bilgileri Gezilecek Yerler Listesi adlı sitede bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BENZER İÇERİKLER

Konak Gezilecek Yerler

Konak Gezilecek Yerler & Konak’ta Görülecek Yerler

İzmir'in en güzel ve en canlı ilçelerinden biri olan Konak, şehrin önde gelen turistik yerlerine sahip olmasıyla ünlü. Tarihi dokusu, Kemeraltı Çarşısı, camileri ve...