Saraybosna Otelleri | Saraybosna Otel Fiyatları

Saraybosna Otelleri
Saraybosna Otelleri

Bosna-Hersek’in başkenti ve en büyük şehri olan Saraybosna’da konaklama ücretleri süper pahalı olmasa da oteller arasında büyük fiyat farklılıkları olduğundan dolayı hangi otelde veya hangi bölgede konaklayacağınız hakkında az çok bilgi sahibi olmakta yarar var.

Saraybosna Otel fiyatları genelde 20£’dan başlayıp 300£’ya kadar çıkabilmektedir. Birçok Avrupa ülkesine göre çok daha uygun fiyatlı otelleri ile ünlü olan bu şehirde aradığınız zevkte ve konforda oteli çok rahat bir şekilde uygun bir fiyata bulabiliyorsunuz.

Saraybosna’da hangi bölgede konaklayacağınız hakkında hiçbir fikriniz yoksa, Saraybosna’da nerede kalınır ? adlı yazımıza göz atarak şehirdeki en ideal konaklama bölgelerini ve bölgelere özel otel tavsiyelerini bulabilirsiniz.

En İdeal ve En Uygun Saraybosna Otelleri

1.Hotel Aziza (3 Yıldız)

Saraybosna’daki oteller arasında en popüler tesislerden biri olan Aziza Hotel, Başçarşı Caddesi’ne sadece 10 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Bunun yanında şehirdeki ünlü Latin Köprüsü’ne de yürüme mesafesinde bulunan bu otelin ortalama gecelik konaklama ücretleri 75£’dan başlamaktadır. Ayrıca otel havaalanına sadece 9 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Havaalanı servisi, kahvaltı ve bar gibi hizmetleri de olan bu otelin 1000 konuktan 9.5 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır. Eşsiz bir dekorasyona sahip bu oteli de Saraybosna’nın en iyi otelleri arasındaki listenize mutlaka ekleyin derim.

2.Hotel President Sarajevo (4 Yıldız)

Saraybosna Otelleri arasında en popüler 4 yıldızlı otellerden biri olan bu tesisin ortalama gecelik konaklama ücretleri 100£’dan başlamaktadır. Otelin konumunu ve sunduğu hizmetleri göz önüne alacak olursanız bu fiyat çok da abartılı bir ücret olmayacaktır. Saraybosna’da yer alan Hotel President Sarajevo, Latin Köprüsü’ne 2 dakika, Sebil Çeşmesi’ne de 3 dakika yürüme mesafededir. Tesis şehir manzarasına ve terasa sahiptir. Nehir manzaralarına sahip otelde güneşlenme terası bulunmaktadır. Konuklar lobi barda içkilerini yudumlayabilirler.

Havaalanı servisi, restoranı ve barı olan bu otelin en güzel yanı da 1.500 konuktan 9.1 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanına sahip olmasıdır. Saraybosna otelleri arasında en ideal ve en uygun seçenekli bu 4 yıldızlı otele de göz atmadan otelinizi tercih etmeyin derim.

3.Hotel Holiday (4 Yıldız)

Saraybosna’daki oteller arasında en çok satan 4 yıldızlı otellerden biri olan bu tesiste Fitness Merkezi, Bar, Havaalanı servisi, kahvaltı, spa ve sağlık merkezi gibi hizmetleri de bulunmaktadır. Ortalama gecelik konaklama ücretlerinin 85£’dan başladığı bu otelden şehirdeki birçok turistik noktaya çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Saraybosna’nın merkezinde yer alan Hotel Holiday, meşhur Başçarşı bölgesine sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde hizmet veren ünlü bir oteldir. Bunun yanında Saraybosna Havaalanı otele 10 km uzaklıktadır. Hotel Holiday, Jahorina Kayak Merkezi’ne arabayla 30 dakika uzaklıktadır. Tesis bünyesindeki kapalı otopark ücretsizdir.

Eşsiz bir dizayna sahip bu lüks otelin 1.500 konuktan 8.4 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır.

4.Hotel Sana (4 Yıldız)

Saraybosna’nın Eski Kent bölgesinde, Başçarşı ‘ya 100 metre uzaklıkta yer alan Hotel Sana, teraslı ve şehir manzaralıdır. Şehirdeki en popüler ve en iyi otellerden biri olan Hotel Sana, gerek sunduğu hizmetlerle ve konumuyla gerekse fiyatı ve eşsiz dizaynı ile gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek otellerdendir.

Hotel Sana, Sebil Çeşmesi’ne 1 dakika yürüme mesafesinde, Latin Köprüsü’ne ise 5 dakika yürüme mesafesindedir. En yakın havaalanı olan Saraybosna Uluslararası Havaalanı otele 9 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havaalanı servisi, kahvaltı ve bar gibi hizmetleri de olan bu otelin ortalama gecelik konaklama ücretleri 95£’dan başlamaktadır. Çift olarak seyahat edenler tarafından 9.5 gibi süper yüksek bir değerlendirme puanı almış olan bu otelin 700 konuktan 9.4 gibi süper yüksek bir değerlendirme puanı bulunmaktadır.

5.Hotel Europe (5 Yıldız)

Saraybosna Otelleri arasında süper merkezi bir konuma sahip otellerden biri olan Europe Hotel gerek sunduğu hizmetlerle gerekse eşsiz lüks havasıyla lüksüne düşkün olanların gönül rahatlığıyla tercih edebileceği otellerdendir. Europe Hotel, Osmanlı Eski Kent bölgesinin kalbi Başçarşı ile Avusturya-Macaristan döneminden kalma binalara ev sahipliği yapan Saraybosna’nın merkezi arasında seçkin bir konumda bulunmaktadır. Hotel Europe’un Saraybosna’daki katedraller, camiler ve sinagoglar gibi tüm önemli tarihi ve kültürel yerlere sadece 5 dakikada yürüyerek ulaşabiliyorsunuz.

Ortalama gecelik konaklama ücretlerinin 110£’dan başladığı bu otelin 1.500 konuktan 8.3 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır. Ayrıca bu otelde erken rezervasyon fırsat indirimleri bulunmaktadır. Yani erken rezervasyon yaparak aynı odayı çok daha uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Saraybosna Merkez Otelleri

Bu şehirdeki merkezi otellerin büyük bir bölümü turistik yerlere de yakın bir konumda bulunmaktadır. Ayrıca şehir dışına biraz daha uzak olan oteller ile şehrin tam merkezinde bulunan oteller arasında çok büyük bir fiyat farkı olmadığından dolayı, merkezdeki otellere gönül rahatlığıyla göz atabilirsiniz.

En Ucuz Saraybosna Otelleri

Saraybosna’da ucuz bir otel arıyorsanız, erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmanız gerekiyor. Bunun yanında doğru oteli ve bölgeyi de tercih ederek biraz daha uygun otelleri bulabiliyorsunuz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Saraybosna Otelleri veya Saraybosna Otel Fiyatları her ne kadar mevsime, bölgeye ve erken rezervasyon fırsat indirimlerine göre farklılık gösteriyor olsa da, ortalama fiyatlar bu aralıktadır diyebiliriz.

7 Senelik Profosyonel Yurt dışı otel ve hostel tecrübesinden sonra, part time olarak başladığım gezi bloguna, Full time devam. Özellikle Güneydoğu Asya'da geçirdiğim 5 seneden fazla süreyi, gezerek çalıştığım şehirleri ve çok daha fazlasını yazılarımda paylaşıyorum. -iyi bir Backpacker, -içerisinde çikolata olan her şeyi sever. -En iyi yaptığı şey ; ''Running a Hostel''

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here