Seul Otelleri | Seul Otel Fiyatları

Seul Otelleri
Seul Otelleri

Güney Kore’nin en popüler ve en güzel şehirlerinden biri olarak bilinen Seul’de konaklama ücretleri genel olarak orta düzeydedir. Fakat, biraz daha lüks otellerde konaklamayı planlıyorsanız, biraz daha sıkı bir araştırma yapmanız gerekiyor. Seul Otelleri veya Seul Otel Fiyatları sezona, bölgeye ve erken rezervasyon fırsatlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden, bu şehirde nerede ve ne zaman konaklayacağınız oldukça önemli.

Seul Otel Fiyatları

Seul’de otel fiyatları 30£’dan başlayıp 350£’ya çıkabilmektedir. Uygun fiyatlı otellerin büyük bir çoğunluğu şehir merkezinin dışında bulunmaktadır. Bu yüzden şehir merkezinde bulunan birçok otelin pahalı olabileceğini unutmayın. Ortalama 75-125£ arasındaki oteller sizin için sanırım yeterli olacaktır.

En İdeal ve En Uygun Seul Otelleri

1.Kimchee Gangnam Guest House (2 Yıldız)

Popüler Gangnam caddesinin tam göbeğinde bulunan bu guest house tam olarak bir otel olarak anılmasa da, oldukça temiz ve konforlu bir konaklama sunan bu tesisin gecelik konaklama ücretleri 35£’dan başlamaktadır. Konum olarak güzel bir yerde bulunan bu tesisten şehirdeki birçok turistik noktaya rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu tesisin en güzel yanı da ortak mutfakta kendi yemeklerinizi yapabiliyor olmanızdır.

1.200 konuktan 7.6 gibi bir ortalama konuk değerlendirme puanına sahip bu tesisi de Seul’deki konaklama tavsiyesi listenize ekleyebilirsiniz.

2.Shilla Stay Gwanghwamun (4 Yıldız)

Seul’un merkezinde bulunan bu otel, şehirdeki birçok turistik noktaya oldukça yakın bir konumda bulunmaktadır. Daha çok çiftlere hitap eden otellerden biri olan bu tesisin ortalama gecelik konaklama ücretleri 100£’dan başlamaktadır. Şehir merkezindeki bir otele göre bu fiyat oldukça uygun denebilir. Bunun yanında erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak çok daha uygun odaları bu otelde fazlasıyla bulabileceğinize emin olabilirsiniz. 1.200 konuktan 8.3 gibi yüksek bir değerlendirme puanına sahip bu otelin en güzel yanı da 4 yıldızlı olmasına rağmen 5 yıldızlı otellerden hiçbir farkı olmamasıdır.

3.Lotte City Hotel Myeongdong (4 Yıldız )

Seul’deki en popüler ve en lüks otellerden biri olan bu tesiste gecelik konaklama ücretleri 100£’dan başlamaktadır. Gerek konumu gerekse sunduğu hizmetleri ve şık odalarıyla gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz otellerden. 3 bin konuktan 8.6 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanına sahiptir. Noon Meydanı’na 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otelden şehirdeki birçok turistik noktaya çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

4.Ramada Hotel & Suites Seoul Namdaemun (4 Yıldız)

Jun-Gu bölgesinde elverişli bir yerde bulunan bu şık ve lüks otelden şehirdeki birçok turistik noktaya çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Eşsiz Sky Lounge ile oldukça popüler olan bu otelde gecelik ortalama konaklama ücretleri 130£’dan başlamaktadır. Fakat erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak çok daha uygun fiyatlara bu otelde odaları bulmak mümkün. 3 bin konuktan 8.0 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanına sahip bu otelin havaalanı servisi de bulunmaktadır. Bu yüzden otele email atarak havaalanı servisinizi ayarlayabilirsiniz.

5.L7 Myeongdong by LOTTE (4 Yıldız )

Myeongdong Metro İstasyonu’nun 9 numaralı çıkışına 2 dakika yürüme mesafesinde güzel bir konumda yer alan L7 Myeongdong’da ücretsiz WiFi bulabilir, klimalı, modern odalar, ayak spası ve restoran bulabilirsiniz.

Sigara içilmeyen odalarda ücretsiz banyo malzemeleri, terlikler ve saç kurutma makinesiyle donatılmış bir en-suite banyo, uydu TV ve buzdolabı mevcuttur.

Roof Top barı ile popüler olan bu otelin ortalalama gecelik konaklama ücretleri 140£’dan başlamaktadır.

2 bin konuktan 8.9 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanına sahip bu otelden şehirdeki birçok yere çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayabiliyorsunuz.

Seul Merkez Otelleri 

Bu şehirdeki merkezi oteller biraz pahalı olsa da, eğer birçok turistik noktaya kolay ulaşım sağlamayı planlıyorsanız, sizin için en ideal seçim bu olacaktır. Şehir merkezindeki otellerin büyük bir bölümü 125£’dan başlamaktadır. Tabi erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak biraz daha uygun olan odaları bu otelde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Ucuz Seul Otelleri

Seul’de ucuz oteller arıyorsanız, şehir merkezinin biraz dışına çıkmanız gerekmektedir. Şehir merkezinde bulunan otelleri büyük bir bölümü oldukça pahalı olduğundan dolayı, şehir merkezinin dışındaki otellere göz atmanız gerekiyor. Ucuz olarak nitelendirilen oteller genellikle 40£’dan başlamaktadır.

Seul Otelleri veya Seul Otel Fiyatları her ne kadar mevsime, bölgeye ve erken rezervasyona göre değişiklik gösteriyor olsa da, ortalama fiyatlar bu aralıktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here