İspanya’nın en güzel ve en turistik şehirlerinden biri olan Sevilla, tarihi yapıları, birbirinden renkli sokakları ve kültürel yapısıyla turistlerin favori şehirlerinden. Bu şehirde konaklama ücretleri ise, Barselona ve Madrid’e göre 1 tık daha uygun denebilir. Bunun yanında yüzlerce otel, daire ve hosteller arasından seçim yapmak çok da kolay olmuyor. Özellikle hangi bölgede konaklayacağınızı bilmiyorsanız. Sevilla’da nerede kalınır ? adlı bu yazı ile şehirdeki en ideal otel tavsiyelerini öğrenebilir, bu otellere göre aradığınız zevkte ve bütçede konaklama birimini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Sevilla’da hemen hemen her bütçeye ve zevke uygun olan konaklama birimini bulmak mümkün. Özellikle bu şehirde dairelerde konaklamayı planlıyorsanız, yüzlerce seçeneğiniz var. Bunlar arasında seçim yapmanın kolay olması için de hangi bölgede konaklayacağınıza karar vermeniz de yeterli oluyor.

Sevilla’da Nerede Kalınır ? En İdeal 6 Otel Tavsiyesi

Sevilla’da birçok otel ve diğer konaklama birimleri bulunmakta. Fakat en iyi konuma ve en iyi fiyat fayda oranına sahip olan oteli veya diğer konaklama birimlerini bulmak pek de kolay olmuyor. Bu yüzden aşağıdaki otellere ve otellerin bulunduğu bölgelere göz atarak aradığınız zevkte ve bütçede bir konaklama birimini bulabilirsiniz.

1.Hotel EXE Seville Macerena (4 Yıldız –  Bütçeli)

Sevilla'da Nerede Kalınır
Hotel Seville Macarena

Macerena Bazilikası’nın tam karşısında bulunan bu otel, şehirdeki en popüler ve en uygun fiyatlı 4 yıldızlı otellerden biri. Şehirdeki birçok turistik yere yürüme mesafesinde bulunan bu otel, konum olarak tereddütsüz tercih edilebilecek otellerden. Otelin erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak %20’ye varan indirimlerinden faydalanmak da mümkün.

Eğer şehir merkezi dışında bir bölgede konaklamayı planlıyor ve turistik yerlere yürüme mesafesinde olmak istiyorsanız, bu otel en ideal seçimlerden biri olacaktır. Ayrıca otelin 3.200 konuktan almış olduğu 8.0 gibi yüksek bir değerlendirme puanı olması da, otelin en büyük artılarından.

Oteli incelemek veya rezervasyon yapmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

2.Hotel Fernando III (4 Yıldız – Orta Bütçeli)

Sevilla'da Nerede Kalınır
Hotel Fernando

Santa Cruz semtinde, yani şehrin en hareketli ve en popüler bölgesinde yer alan bu otel, süper modern ve şık yapısıyla oldukça popüler. Alcazar Sarayı’na, Salvador Kilisesi’ne, San Fransisco Meydanı’na ve Çağdaş Sanat Müzesi’ne 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otel, konum olarak muhteşem bir yerde bulunuyor. Otelin oda ücretleri ise diğer 4 yıldızlı otellere göre 1 tık daha uygun. Özellikle erken rezervasyonlar ile çok daha farklı fiyatlarda odaları bulabiliyorsunuz.

8.4 gibi yüksek bir değerlendirme puanına sahip bu oteli incelemek veya rezervasyon yapmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

3.Hotel Sevilla Center (4 Yıldız – Bütçeli)

Sevilla'da Nerede Kalınır
Hotel Seville Center Terası – Sevilla’da nerede kalınır ?

Eski Kent Merkezi’ne 1 km uzaklıkta bulunan bu otel, konum olarak Nervion bölgesinde bulunuyor. Yani konaklama birimlerinin 1-2 tık daha uygun olduğu bir bölgede. Şehirdeki turistik yerlere 10-20 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otel, süper merkezi değil. Fakat dilediğiniz birçok yere yürüyerek, dilediğiniz her yere de kolaylıkla ulaşım araçlarıyla ulaşabiliyorsunuz. Zaten bu yüzden otelin oda ücretleri diğer 4 yıldızlı otellere nazaran 1-2 tık daha uygun.

Otelin almış olduğu 8.5 gibi yüksek bir değerlendirme puanına ve süper olumlu konuk yorumlarına bakarak bile tercih edebileceğiniz bu oteli incelemek veya rezervasyon yapmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

4.H10 Corregidor Boutique Hotel (3 Yıldız – Bütçeli)

Sevilla'da Nerede Kalınır
H10 Corregidor Boutique Hotel – Sevilla’da nerede kalınır ?

Old Town yani Eski Kent Merkezi’nde bulunan bu otel, Sevilla Katedrali’ne 1 km uzaklıkta bulunuyor. Şehrin en güzel konumuna sahip otellerinden biri olan H10 Hotel’den şehirdeki birçok turistik yere yürüyerek rahatlıkla ulaşmak da mümkün.

Şehirdeki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden biri olması, güzel bir konuma sahip olması ve 8.5 gibi yüksek bir değerlendirme puanı almış olması bu oteli tercih etmek için yeterli olacaktır. Oteli incelemek veya rezervasyon yapmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

5.Hotel Don Paco (3 Yıldız – Bütçeli)

Sevilla'da Nerede Kalınır
Hotel Don Paco

Giralda Kulesi’ne ve Katedral’e 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu merkezi otel, şehrin en hareketli bölgelerinden biri olan Old Town bölgesinde bulunuyor. Şehir manzaralı ve uygun fiyatlı odalarıyla bir hayli popüler olan bu otelin konuk yorumlarına bakarak, otelin gayet temiz, şık ve 3 yıldızlı bir otele göre gayet modern olduğunu da söyleyebiliriz.

Otelin 8.0 gibi yüksek bir değerlendirme puanına bakarak bile gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bu oteli incelemek veya rezervasyon yapmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

6.Petit Palace Canalejas Sevilla (2 Yıldız – Süper Bütçeli)

Sevilla'da Nerede Kalınır
Petit Palace Canalejas Hotel

Sevilla’da nerede kalınır ? sorusuna en ideal cevaplardan biri olan Petit Palace, Sevilla Katedrali’ne sadece 10 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Santa Cruz bölgesine de oldukça yakın olan bu otel çevresinde restoranlar, barlar ve cafeleri de fazlasıyla bulabiliyorsunuz. Konum olarak muhteşem bir yerde bulunan bu otelin oda ücretleri de merkezi konumuna göre gayet uygun.

Otelin 8.5 gibi yüksek bir değerlendirme puanına, modernliğine ve eşsiz konumuna bakarak bile bu oteli tercih etmek mümkün. Oteli incelemek veya rezervasyon yapmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir 

Sevilla’da nerede kalınır ? sorusuna cevap olarak daha birçok otel ve diğer konaklama birimlerini listeye eklemek mümkün. Fakat aramanıza şehirdeki en iyi fiyat/fayda oranına ve en iyi konuk değerlendirmelerine sahip bu 6 otelden başlayarak aradığınız ideal oteli rahatlıkla bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here