Varşova Otelleri | Varşova Otel Fiyatları

Varşova Otelleri
Varşova Otelleri

Polonya’nın başkenti ve en güzel şehirlerinden biri olan Varşova’da konaklama ücretleri çok pahalı olmasa da, oteller arasındaki fiyatlar çok değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden Varşova’da nerede konaklayacağınız da oldukça önemlidir. Bu yüzden de şehirdeki otelleri tek tek incelemenizde yarar var. Varşova Otelleri ve Varşova Otel Fiyatları, konuma, erken rezervasyona ve sezona göre değişiklik göstermektedir.

Eğer Varşova’da nerede konaklayacağınız hakkında pek fikriniz yoksa, Varşova’da nerede kalınır ? adlı yazımıza göz atarak şehirdeki en ideal konaklama bölgelerini ve bölgelere göre otel tavsiyelerini bulabilirsiniz.

Varşova Otel Fiyatları

Varşova’da otel fiyatları 40£’dan başlayıp 200£’ya kadar çıkabilmektedir. Şehir genelindeki otellerin büyük bir bölümü merkezde bulunsa da, şehir merkezi dışındaki oteller çok daha uygun olabilmektedir. Bu şehirde toplu taşıma araçları oldukça gelişmiş olduğundan dolayı, şehrin tam merkezinde konaklamanıza da gerek yok. Şehir merkezinde bulunan oteller ile merkez dışında bulunan oteller arasında oldukça büyük bir fark bulunuyor. Bu yüzden de bölge seçimi bu şehirde oldukça önemli.

En İdeal ve En Uygun Varşova Otelleri

1.Novotel Warszawa Centrum (4 Yıldız )

Varşova’nın merkezinde merkez tren istasyonuna sadece 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otel, eşsiz bir şehir manzarası sunmaktadır. Oldukça şık ve lüks odalara sahip bu otelin hemen hemen her gün fırsat indirimleri bulunmaktadır. Bunun yanında otelin fiyatı da oldukça uygun. Yani diğer lüks otellere bakarak bu otelin oda ücretleri biraz daha uygun diyebilirim. Bu otelin gecelik konaklama ücretleri 85£’dan başlamaktadır. Konum olarak harika bir yerde bulunan bu otelden şehirdeki birçok turistik yere yürüyerek rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 11 bin konuktan 8.5 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanına sahip bu oteli Varşova Otelleri arasındaki listenize ekleyin derim.

2.Radisson Blu Sobieski (4 Yıldız )

Varşova’daki 4 yıldızlı otellerden bir diğer ise bir otel zinciri olan Radisson Blu’dur. Süper lüks ve ekonomik odalarıyla popüler olan bu otelden dilediğiniz birçok turistik yere çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Merkez tren istasyonuna sadece 1 km uzaklıkta bulunan bu otelin gecelik ortalama konaklama ücretleri ise 65£’dan başlamaktadır. 5 bin konuktan 8.4 gibi yüksek bir değerlendirme puanına sahip bu otelin en güzel yanı da çiftlere hitap ediyor olmasıdır. Varşova’daki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden biri olan bu tesisi de listenize ekleyin derim.

3.Hampton By Hilton Warsaw City Centre (3 Yıldız )

Varşova’nın merkezinde bulunan bu güzel otelin en güzel yanı oda ücretlerinin gayet uygun olması. Şehrin tam kalbinde bulunan bu otelin gecelik ortalama konaklama ücretleri 90£’dan başlamaktadır. Şehirdeki birçok turistik yere oldukça yakın bir konumda bulunan bu otelden şehirdeki birçok önemli noktaya rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Çiftlerin 9.1 gibi yüksek bir puan verdiği bu oteli de Varşova Otelleri listenize ekleyin derim. Gerek konumu ve şık odaları, gerekse uygun fiyatı ve konuk değerlendirme puanı ile gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz otellerden.

4.Premiere Classe Varsovie (1 Yıldız)

Varşova Otelleri arasında oldukça popüler otellerden biri olan bu tesiste gecelik konaklama ücretleri 35£’dan başlamaktadır. Yani şehirdeki en uygun fiyatlı otellerden biri diyebilirim. Şehir merkezine ortalama 10-15 dakikalık uzaklıkta bulunan bu otelden dilediğiniz birçok turistik yere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. 6 bin konuktan 7.5 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanına sahip bu otel, şehirdeki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden biri. Gerek konumu gerekse güzel konuk yorumlarını dikkat alarak tercih edilebilecek otellerden biri.

5.InterContinental Warszawa (5 Yıldız )

Varşova’daki en lüks otellerden biri olan bu tesiste konaklama ücretleri diğer birçok otele göre pahalı. Fakat, şık ve lüks bir otelde konaklamayı planlıyor fakat henüz karar veremiyorsanız, bu otele mutlaka göz atın derim. Vaşrova merkez istasyonuna sadece 7 dakika uzaklıkta bulunan bu otelin konumu oldukça merkezi. Gerek turistik yerlere gerekse birçok önemli noktaya bu otelden çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Çift olarak seyahat eden turistlerden 9.6 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı almış bu otele mutlaka göz atın. Bu otelde gecelik oda ücretleri ortalama 180£’dan başlamaktadır. Ayrıca otelin 5 bin konuktan 9.2 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır.

Varşova Merkez Otelleri

Varşova’nın merkezinde bulunan otellerin büyük bir bölümü pahalı olsa da, uygun birkaç oteli bulmak da pekala mümkün. Şehir merkezinde bulunan otellerin büyük bir bölümünde erken rezervasyon fırsat indirimleri bulunmaktadır.

1.Warsaw Marriott Hotel (5 Yıldız )

Şehir merkezindeki en lüks otellerden biri olan bu tesiste gecelik ortalama konaklama ücretleri 180£’dan başlamaktadır. Erken rezervasyon fırsat indirimlerinin olduğu bu otelden şehirdeki birçok yere yürüyerek rahatlıkla gidebilirsiniz. Eşsiz konumu ve lüks odalarıyla hizmet veren bu otelin 5 bin konuktan almış olduğu 8.7 gibi yüksek bir değerlendirme puanı da bulunmaktadır.

2.Hotel Metropol (3 Yıldız )

Daha çok çiftlerin tercih ettiği otellerden biri olarak bilinen bu tesiste gecelik konaklama ücretleri 75£’dan başlamaktadır. Konumuna bakarak gayet uygun fiyatlı bir otel olduğu aşikar. 10 bin konuktan almış olduğu 8.5 gibi bir yüksek puanı olması da bu otelin en güzel yanı.

Ucuz Varşova Otelleri

Varşova’daki oteller arasında en ucuz otelleri bulmak istiyorsanız, şehir merkezinin biraz dışına çıkmanız gerekiyor. Bunun yanında erken rezervasyon fırsatlarını da yakalamak şart. Ayrıca sezona göre fiyatlar da biraz değişebilmektedir. Şehir merkezinde ucuz otel bulmak çok kolay olmasa da, imkansız da değildir. Özellikle erken rezervasyon fırsatlarından yararlanacak olursanız çok uygun fiyatlara odaları bu şehirde bulabilirsiniz.

Varşova Otelleri veya Varşova Otel Fiyatları her ne kadar bölgeye, sezona ve erken rezervasyona göre değişiklik gösteriyor olsa da, ortalama fiyatlar böyledir.

7 Senelik Profosyonel Yurt dışı otel ve hostel tecrübesinden sonra, part time olarak başladığım gezi bloguna, Full time devam. Özellikle Güneydoğu Asya'da geçirdiğim 5 seneden fazla süreyi, gezerek çalıştığım şehirleri ve çok daha fazlasını yazılarımda paylaşıyorum. -iyi bir Backpacker, -içerisinde çikolata olan her şeyi sever. -En iyi yaptığı şey ; ''Running a Hostel''

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here