Zürih’te Nerede Kalınır ? | Zürih Otel Tavsiyeleri

İsviçre’nin kültürel ve ekonomik başkenti olan Zürih, ülkenin en popüler turistik destinasyonlarından biri olmasına rağmen, hemen hemen her bütçeye uygun otel veya hosteli bu şehirde bulmak pekala mümkün. Bu şehirdeki oteller daha çok 3 yıldız ağırlıklı olsa da, bütçenize göre 2 yıldızlı güzel bir otel veya 4-5 yıldızlı lüks bir otel de bulabilirsiniz. Zürih’te nerede kalınır ? adlı bu yazı ile, şehirdeki en iyi bölgelerde bulunan, en yüksek reytinge sahip, kendi kategorisinde en uygun ve fiyat/fayda oranı en yüksek olan 10 otel arasından bütçenize ve zevkinize uygun olanı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Eğer Zürih’te konaklama için şehrin tam merkezini düşünmüyorsanız Niederdof bölgesindeki otellere ve 4.Aussersihl bölgesindeki otellere mutlaka göz atın derim. Bu bölgedeki oteller şehir merkezine ve turistik yapılara yakın mesafede bulunduğu gibi, şehir merkezinden sonra turistlerin en çok tercih ettiği bölgelerden biri olarak biliniyor. Ayrıca bu bölgelerde süper bütçeli oteller bulmak çok daha kolay.

Zürih’te Nerede Kalınır ? – Zürih Otel Tavsiyeleri

1.Hotel Marta (2 Yıldız – Süper Popüler – Uygun Fiyatlı – 8.2 PUAN)

Zürih'te Nerede Kalınır

Hotel Marta – Zürih Otel Tavsiyeleri

Zürih’te konaklama için ucuz bir otel arıyorsanız, Hotel Marta’da aradığınızı rahatlıkla bulabilirsiniz. Gerek 3 yıldızlı otel konforunda olması gerekse erken rezervasyonlar ile süper uygun fiyatlı odaları bulabiliyor olmanız bu otelin en güzel özelliklerinden. Zürih merkezinde, Eski Şehir bölgesinde yer alan bu otel, Zürih Ana Tren İstasyonu’na 5 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Yani konum olarak ideal otellerden biri.

Limmat nehrine kısa mesafede bulunan bu otelden şehirdeki turistik yapıların hemen hemen hepsine yürüyerek ulaşmak mümkün. Gün boyu çay içmek için ücretsiz büfesi olan bu otel, temizliği ve konumu ile popüler. Otelde değil de daha çok şehirde zaman geçirmek isteyen gezginlere tavsiye edebileceğim otellerden.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At 

Booking.com

2.The Flag Zürich (2 Yıldız – Modern – Popüler – Uygun Fiyatlı – 8.0 PUAN)

Zürih'te Nerede Kalınır ?

The Flag Hotel – Zürih Otel Tavsiyesi

Daha çok fiyatı için tercih edilebilecek otellerden biri olan The Flag Hotel, merkeze pek yakın bir yerde bulunmuyor. Fakat merkeze Kappeli tramvay durağını kullanarak 10 dakika içerisinde ulaşabiliyorsunuz. İyi de şehir merkezine uzak olan bu oteli neden tercih edeyim ? diyecek olursanız, sırf süper uygun fiyatı için diyebilirim. Otel, şehirdeki en ucuz 2 yıldızlı otellerden. Ayrıca, bu otelden daha düşük ücrete bırakın otel bulmayı, hostelleri bile anca bulabilirsiniz. Ucuz olmasının yanında, gayet şık ve popüler. Bu yüzden, mutlaka bu otele de göz atın derim.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At 

Booking.com

3.Leoneck Swiss Hotel (3 Yıldız – Süper Popüler – Uygun Fiyatlı – 8.3 PUAN)

Zürih'te Nerede Kalınır ?

Leoneck Swiss Hotel – Zürih Otel Önerileri

Eski Şehir merkezde bulunan bu 3 yıldızlı otel, kendi kategorisinde en çok tercih edilen otellerden. Şehirdeki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden biri olması ve erken rezervasyon fırsatlarının olması bu oteli tercih etmek için yeterli olacaktır.

Otel, Zürih Ana Tren İstasyonu’na 5 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Yani havaalanından en kolay ulaşım sağlayabileceğiniz otellerden. Bunun yanında en uzak olduğu turistik yer otele 3 km uzaklıkta bulunuyor. Turistik yerleri çok çabuk bir şekilde gezip Zürih gezinizi bitirmek istiyorsanız, tercih edebileceğiniz en uygun 3 yıldızlı otellerden biri diyebilirim.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At 

Booking.com

4.Hotel St. Josef (3 Yıldız – Popüler – Uygun Fiyatlı – 8.7 PUAN)

Zürih'te Nerede Kalınır

Hotel St Josef – Zürih Otel Tavsiyeleri

Ana tren istasyonuna 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otel, oldukça merkezi bir konumda şehir merkezinin gürültüsünden uzak bir yerde yer almaktadır. Gerek konum itibariyle gerekse fiyat bakımından Zürih’te nerede kalınır ? sorusuna en ideal cevaplardan biri.

Otel, Eski şehir bölgesine ve göl kenarına 8 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Yani süper merkezi olmasa da oldukça merkezi bir yerde. Tabi konum itibariyle süper popüler bir yerde bulunmadığından dolayı da, fiyatı diğer 3 yıldızlı otellere nazaran daha uygun.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At 

Booking.com

5.Hotel Montana Zurich (3 Yıldız – Süper Popüler – 8.3 PUAN)

Zürih'te Nerede Kalınır

Hotel Montana – Zürih Otel Tavsiyesi

Zürih Ana Tren İstasyonu’na süper yakın bir konumda bulunan bu otel, şehir merkezine yürüme mesafesinde bulunuyor. Birçok turistik yere de yürüme mesafesinde bulunan bu otelin en güzel yanı da süper olumlu konuk yorumlarına sahip olması. Daha çok 4 yıldızlı bir otel konforunda olduğu söylenen Hotel Montana, 3 yıldızlı oteller arasında erken rezervasyon fırsatı olan birkaç otelden biri. Merkezi bir yerde olmak istiyor fakat şehrin süper merkezi curcunasından uzak olmak istiyorsanız, tercih edebileceğiniz en ideal otellerden biri diyebilirim.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At 

Booking.com

6.Alexander (3 Yıldız – Popüler – Uygun – 8.5 PUAN)

Zürih'te Nerede Kalınır

Alexander Hotel – Zürih Otel Önerileri

Eski Şehir bölgesinde tam merkezde yer alan bu otel, süper konumu ve 4 yıldızlı havasıyla, Zürih’te nerede kalınır ? sorusuna en güzel cevaplardan biri. Birçok alışveriş caddesine yürüme mesafesinde olması, turistik yerlerin hemen hemen hepsine yürüyerek gidebiliyor olmanız ve süper olumlu konuk yorumlarına sahip bu otel, Zürih’teki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden biri. Ayrıca otelin erken rezervasyon ve son dakika rezervasyon fırsatlarından yararlanarak %15’e varan indirimlerinden yararlanmak da mümkün.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At 

Booking.com

7.Sorell Hotel Seidenhof (3 Yıldız – Süper Popüler – Uygun – 8.4 Puan )

Zürih'te Nerede Kalınır

Sorell Hotel – Zürih Otel Tavsiyeleri

Zürih’in kalbinde yer alan otellerden biri olan Sorell Hotel, göl kıyısına, opera binasına ve müzelere yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Zürih’teki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden biri olan bu otel, Bahnhofstrasse alışveriş caddesine ve merkez tren istasyonuna 3 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Yani konum olarak tercih edilebilecek en ideal otellerden.

Eski şehir bölgesine de süper yakın olan bu otelin süper olumlu konuk yorumlarının olması, bütçeli olması ve 4 yıldızlı otel havasında olması bu oteli gönül rahatlığıyla tercih etmek için yeterli olacaktır.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At 

Booking.com

8.Central Plaza (4 Yıldız – Popüler – 8.1 PUAN)

Zürih'te Nerede Kalınır

Central Plaza – Zürih Otel Tavsiyesi

Zürih’te nerede kalınır ? sorusuna lüks ama süper pahalı olmayan bir otel arıyorsanız, tercih edebileceğiniz en iyi konuk değerlendirmesine ve en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden biri olan Central Plaza’yı inceleyebilirsiniz. Otel, Eski Şehir bölgesinin merkezinde bulunuyor. Yani konum olarak şehirdeki birçok yere bi koşu gidebiliyorsunuz. Süper lüks ve şık odalarına hayran kalacağınız bu otelin erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak çok uygun fiyatlara odalar bulmak da mümkün. Otel, Zürih Merkez Tren İstasyonu’nun hemen 200 metre uzağında bulunuyor.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At 

Booking.com

9.Hotel Schweizerhof Zurich (4 Yıldız – Popüler – 9.1 PUAN)

Zürih'te Nerede Kalınır

Hotel Schweizerhof – Zürih Otel Tavsiyeleri

Zürih merkez tren istasyonunun tam karşısında yer alan bu lüks otel, şehirdeki en iyi konuma sahip otellerden. Bu otelden dilediğiniz birçok turistik yapıya ve şehir merkezinde dilediğiniz herhangi bir yere yürüyerek rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Zürih’teki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden biri olan Hotel Schweizerhof, para problem değil diyorsanız, şehrin tam merkezinde tercih edebileceğiniz en kaliteli oteldir. Konuk değerlendirmelerine göre bu otelin 5 yıldızlı bir otelden farkı yok.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At 

Booking.com

10.Worldhotels Opera Zurich (4 Yıldız – 8.9 Puan)

Zürih'te Nerede Kalınır

Worldhotels

Zürih’te nerede kalınır ? sorusuna gayet lüks bir cevap olan Worldhotels Opera, şehirdeki en kaliteli ve en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden biri olarak biliniyor. Otel, ünlü alışveriş caddesi Bahnhofstrasse’ye sadece 10 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Gerek lüks ve şık odalarıyla gerekse konuk yorumlarına bakarak tereddütsüz tercih edilebilecek otellerden.

Otel, seefeld bölgesinde ünlü Opera Binası’nın tam karşısında bulunuyor. Yani konum olarak şehirdeki en iyi yere sahip otellerden. Daha çok göl, müze ve tarihi yapılarla ilgilenen gezginlerin tercih edebileceği otellerden.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At 

Booking.com

Zürih’te nerede kalınır ? adlı bu listede yer alan oteller, kendi kategorisinde fiyat bakımından en uygun olduğu gibi, fiyat/fayda oranı yüksek olan otellerden oluşmakta. Aradığınız zevkte ve bütçede oteli listede bulamadıysanız, fırsat indirimi olan tüm Zürih otellerine göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

By |2018-11-15T12:48:30+00:00Kasım 15th, 2018|Avrupa, İsviçre|
Bir de henüz yeni olan Facebook Sayfamı Beğensen ? Çok mu şey istemiş olurum ? :)