Gizlilik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu beyan Gezicenga.com Gizlilik Politikasını içerir. Gezicenga.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

İşbu Gizlilik Politikasının amacı, Gezicenga.com adlı site üzerinden sayfamıza erişen kullanıcıların kişisel bilgilerinin toplanması, kullanılması ve ifşa edilmesi hakkındaki prosedürümüz ile ilgili, siz okuyucularımızı bilgilendirmektir. İşbu Gizlilik Politikası veya sitenin gizlilik uygulamaları hakkındaki her türlü sorunuzu veya öğrenmek istediklerinizi Enesozden@gezicenga.com adresine e-posta göndererek veya iletişim sayfasında bulunan formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

Gezicenga.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin gizliliği ve korunmasının sürdürülebilmesi Gezicenga.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, üyelerimiz ile yaptığımız ”Kullanıcı Sözleşmesi” ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde çözülebilmesi için Gezicenga.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir. Gezicenga.com üyeleri, site yöneticilerinin kullanıma açtığı alanlarda girdilerde bulunabilirler. Bu alanlarda üyelerin isimlerini ne boyutta açıklayacakları, üyelerin tercihlerine bırakılmıştır. Girdilerinin tüm hukuki sorumluluğu girdi sahiplerine aitken, tüm telif ve yayın hakları Gezicenga.com’a aittir.

Site Tarafından Toplanabilecek Bilgiler

Gezicenga.com’a kullanıcı olarak kayıt yaptırırken onay kutusunu işaretlemiş olmanız durumunda, sizin veya diğer kulanıcıların sitemizi kullanırken veya iş ortaklarımız ya da sair üçüncü kişiler aracılığıyla bize bildirmiş olduğunuz adınız ve e-posta adresiniz gibi kişisel bilgilerinizi toplama hakkını haizdir.

Sitede reklam verenler gibi Gezicenga.com’a ait olmayan üçüncü kişilerin internet sitelerine linkler verilmiş olabilir ve bu durumda Gezicenga.com işbu diğer web sitelerinin içeriği, verdiği bilgilerin doğruluğu veya bu sitelerin işlevinden hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bağlantılar özenle ve iyi niyetler verilmiş olup, Gezicenga.com’un verdiği diğer web sitelerinde daha sonra yapılan değişikliklerden sorumlu tutulamaz. Başka web sitelerine bağlantı verilmesi bu sitelerin Gezicenga.com tarafından desteklendiği anlamına gelmez.

Üyelerimizin sitemizde bağlantı verilen reklamlara ve tanıtımlara katılımı, bu sitelerle olan bireysel yahut ticari ilişkileri tamamen üye’nin sorumluluğundadır. Üye bu çeşit ilişkileri, reklam veren, sponsor firmalar ile bilgi paylaşımı ve Gezicenga.com’da bu kişilere link verilmiş olması nedeniyle ortaya çıkabilecek zararların ve mağduriyetlerin, hiçbir şekilde Gezicenga.com’un sorumluluğunda olmadığını kabul ve taahhüt eder.

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen veya tamamen kullanımı konusunda tüm fikri sınai haklar ve mülkiyet hakları Gezicenga.com’a aittir.

Güvenlik

Gezicenga.com kişisel bilgilerinin kaybolmasına, tahrip olmasına veya yetkisiz erişim, kötüye kullanma, değiştirilme ya da ifşa gibi kötü amaçlı kullanımlara karşı korunması konusunda fiziksel,elektronik ve sair güvenlik ölçütleri dahilinde tüm gerekenleri yerine getirecektir.

Gizlilik Politikası Kabulü

İşbu Gizlilik Politikası kişisel bilgilerin gizliliğiyle ilgili ortaya çıkacak her türlü uyuşmazlık da dahil olmak üzere, Gezicenga.com sitesinin kullanımını düzenlemektedir. Siteyi kullanmanız, Gizlilik Politikası ve ilgili kullanım koşulları ile belirtilen tüm düzenlemeleri kabul etmeniz anlamına gelmektedir.

Gizlilik Politikasında Yapılacak Değişiklikler

Gizlilik Politikası site tarafından sunulan uygulamalarda ve hizmetlerde yapılacak değişiklikleri ve bunlarla ilgili yeni düzenlemeleri ifade edebilmek amacıyla belirli aralıklarla güncellenmektedir. Gezicenga.com bu Gizlilik Politikasını önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda değiştirmek hakkını haizdir. Güncellenmiş her yeni sürüm, hali hazırda toplanmış bilgiler için de hüküm ifade eder. Bu nedenle, değişiklikleri takip edebilmeniz için düzenli olarak işbu Gizlilik Politikasını takip etmeniz gerekmektedir.

Sitemiz, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

İletişim

Gizlilik Politikası hakkında herhangi bir soru, kaygı veya öneriniz varsa aşağıda yer alan e-posta adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Enesozden@gezicenga.com

İşbu Sözleşme 04 aralık 2018 tarihinde güncellenmiştir.