Rize’de Nerede Kalınır ? | Rize’de Kalınacak En İdeal 5 Otel Tavsiyesi

Doğu Karadeniz Bölgesi’nde bulunan Türkiye’nin en çok yağış alan şehri olan Rize, yayları, kaleleri ve tarihi yerleri ile, oldukça turistik destinasyonlardan. Rize’de konaklama ise, daha çok pansiyonlar ve otellerden oluşuyor. Bu şehirde 130 TL’ye kadar otel odaları bulmak mümkün. Özellikle birkaç hafta öncesinden rezervasyon yapacak olursanız, aynı otelde %25’e varan fırsat indirimlerinden de yararlanabiliyorsunuz. Rize’de nerede kalınır ? adlı bu yazı ile, şehirdeki en ideal, en uygun , en popüler ve en iyi konuk oylamasına sahip 7 otel arasından bütçenize ve zevkinize uygun olan oteli rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Rize’de konaklama bakımından tercih edilebilecek konaklama birimi, çok fazla olmadığından, Rize merkez yerine ilçelerdeki konaklama birimlerine de göz atabilirsiniz.

Rize’de Nerede Kalınır ? | En İdeal Rize Otelleri

1.Babillon Hotel Spa & Restourant (5 Yıldız – Lüks – Şehir Merkezi)

Rize'de Nerede Kalınır ? Otel Önerileri

Babillion Hotel ; Agoda.com

Plaja 1 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu 5 yıldızlı lüks otel, Rize’de en çok tercih edilen otellerden biri olarak biliniyor. Rize’de lüks bir otel arayanların gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bu otelde 400 TL’ye kadar çift kişilik odalar bulmak mümkün. Diğer Rize otellerine veya pansiyonlarına göre 1-2 tık pahalı olsa da, sonuçta 5 yıldızlı bir otel. Yani, sadece lüks bir otel arıyorsanız tercih edebileceğiniz otellerden.

Otelin konuk yorumlarına göz atacak olursanız, bu otelin Rize’deki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden biri olduğunu görebiliyorsunuz. Ayrıca otelin 200’e yakın müşteriden almış olduğu 8.8 gibi yüksek bir puanı olması da, rezervasyon yaparken dikkate almanız gereken olumlu özelliklerden.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At 

Agoda.com

2.Keles Hotel (Rize Merkez)

Rize'de Nerede Kalınır ?

Keles Hotel ; Agoda.com

Kültür parkına 3 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otel, Rize’de nerede kalınır ? sorusuna en uygun cevaplardan. Şehirdeki en popüler otellerden olması, olumlu konuk yorumlarına ve 200 konuktan 7.5 gibi yüksek bir puana sahip olması, bu oteli tercih etmek için yeterli olacaktır.

Ücretsiz Wi-fi hizmeti ve havaalanı servisi ile oldukça popüler olan bu otelde, 200 TL’ye kadar çift kişilik odalar bulmak mümkün.

Rize’deki en iyi fiyat/fayda oranına sahip oteller arasında olan Keles Hotel, Rize Müzesi ve Rize Üniversitesi’ne sadece 300 metre uzaklıkta bulunuyor. Yani, konum olarak şehirdeki en ideal otellerden biri.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At 

Agoda.com

3.Grand Çavuşoğlu Hotel 3 Yıldız ( Çayeli )

Rize'de Nerede Kalınır ?

Grand Çavuşoğlu ; Agoda.com

Çayeli’ndeki en çok tercih edilen otellerden biri olan Grand Çavuşoğlu Hotel, Çayeli’nin merkezinde yer alıyor. Modern odalarıyla popüler olan bu otelde, 330 TL’ye kadar çift kişilik odalar bulmak mümkün.

Çayeli’deki en iyi fiyat/fayda oranına sahip bu otelin, 7.8 gibi yüksek bir konuk puanı olması da bu oteli düşünmek için yeterli olacaktır. Otelin müşteri yorumlarına göz atarak, çok daha detaylı bilgileri bulmak mümkün.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At 

Agoda.com

4.Ridos Thermal Hotel & Spa 5 yıldız (Ilıca )

Rize'de Nerede Kalınır ? Otel Tavsiyesi

Ridos Thermal Hotel ; Agoda.com

Rize’de nerede kalınır ? sorusuna en güzel cevaplardan biri de, Ilıca’da bulunan bu 5 yıldızlı oteldir. Süper lüks bu otelde, 300 TL’ye kadar çift kişilik odalar bulmak mümkün. Ayrıca, bu otel Rize’deki en popüler otel olarak biliniyor. Şehir merkezine yakın bir yerde konaklamak gibi bir zorunluluğunuz yoksa, bu oteli gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Eşsiz orman manzarasına sahip bu otelin 700 konuktan almış olduğu 7.6 gibi yüksek bir puanı olması da bu oteli gönül rahatlığıyla tercih etmek için yeterli olacaktır.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At 

Agoda.com

5.Green Hotel (Rize Merkez)

Rize'de Nerede Kalınır ?

Green Hotel ; Agoda.com

Rize merkezde bulunan Green Hotel, Rize Atatürk Stadyumu’na 500 metre uzaklıkta bulunuyor. Modern odaları ve açık büfe kahvaltısıyla popüler olan bu otelde 170 TL’ye kadar çift kişilik odalar bulabilirsiniz. Özellikle erken rezervasyonlarda çok daha uygun fiyatlara odalar bulmak mümkün.

Oteli konuk yorumlarını incelediğinizde Rize’deki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden biri olduğunu görebilirsiniz.

Oteli İncele & Fiyatlara Göz At 

Agoda.com

Rize’de nerede kalınır ? sorusuna yanıt bulmak çok da kolay değil aslında. Çünkü bu şehirde otel sayısı çok az ve otelin hizmetine göre de fiyatları oldukça pahalı. Eğer, listedeki oteller arasında aradığınızı bulamadıysanız, tüm Rize otellerine göz atmak için buraya tıklayabilir, Rize’ye yakın otellere de göz atabilirsiniz.

By |2018-04-01T10:55:28+00:00Nisan 1st, 2018|Rize, Türkiye|
Bir de henüz yeni olan Facebook Sayfamı Beğensen ? Çok mu şey istemiş olurum ? :)