Burhaniye’de Nerede Kalınır ? | Burhaniye Otel Tavsiyeleri

Balıkesir’in en güzel ilçelerinden biri olan Burhaniye, otel konusunda kısıtlı olan bölgelerden. Ayrıca, Burhaniye’de 150 TL’nin altında otel bulmak da bir hayli zor. Burhaniye’de nerede kalınır ? adlı bu yazıda yer tüm otellere göz atıp, otel özetlerini okuyarak, bütçenize ve zevkinize göre uygun olan oteli rahatlıkla bulabilirsiniz.

Burhaniye’de Nerede Kalınır ? | En Uygun Oteller

1.Asil Apart Hotel

Burhaniye'de Nerede Kalınır

Asil Apart Hotel ; Agoda.com

Burhaniye’nin en popüler otellerinden biri olan Asil apart otel, plaja 2 dakika yürüme mesafesinde ve Ayvalık’a 26 km uzaklıkta bulunmakta. Bunun yanında, Balıkesir Koca Seyit havaalanı ise, otele sadece 13 km uzaklıkta.

Bu otel, Burhaniye otelleri arasında oldukça popüler. Fiyatı da, diğer otellere göre fena değil. Özellikle erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak bu otelde, yüksek sezonda 280 TL’ye kadar 3 kişilik odalar bulabilirsiniz. 3 kişilik diyorum, çünkü bu otel bir daire konseptinde faaliyet gösteriyor ve daireler ise, 3, 4, 5 kişilik. Bu yüzden, daha çok grup ve aile olarak seyahatlerinizde ilk göz atmanız gereken otellerden.

Bu otelin konuk yorumlarına baktığınızda oldukça olumlu geri bildirimlerle karşılaşmak mümkün. Zaten otelin, 8.5 gibi yüksek bir konuk puanı bulunuyor. Yani, fiyat hoşunuza giderse tereddütsüz tercih edebileceğiniz otellerden. Oteli İncele & Fiyatlara Göz At

2.Divas Butik Hotel Ören 

Burhaniye'de Nerede Kalınır

Divas Butik Otel ; Agoda.com

Burhaniye’de nerede kalınır ? sorusuna güzel cevaplardan biri olan Divas Butik Hotel Ören, plaja 5 dakika yürüme mesafesinde ve Ayvalık’a 29 km uzaklıkta bulunuyor. Bu otelde, yüksek sezonda 280 TL’ye kadar çift kişilik odalar bulabilirsiniz. Bu otelin en güzel yanı ise, erken rezervasyon fırsatlarının olması. Yani, 1-2 ay öncesinden bu otelde rezervasyon yapacak olursanız, çok daha uygun fiyatlara odalar bulabilirsiniz.

Burhaniye’deki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden biri olan Divas butik otelin 9.5 gibi süper yüksek bir müşteri puanı bulunuyor. Yani, bu otele gelen 10 kişiden 9’u otel için 10 üzerinden 10 gibi bir puan veriyor. Oteli İncele & Fiyatlara Göz At

3.Karakaş Hotel 

Burhaniye'de Nerede Kalınır

Karakaş Hotel ; Agoda.com

Plaja 1 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otel, daha çok terası ile popüler bir otel. Ayvalık’a 29 km uzaklıkta olması, 8.1 gibi yüksek bir puanı olması, Burhaniye’nin en popüler otelleri arasında olması, bu oteli tercih etmek için yeterli olacaktır.

Bu otelde, yüksek sezonda 270 TL’ye kadar çift kişilik odalar bulmak mümkün. Ayrıca, booking.com’da bu otelde hemen hemen her hafta fırsat indirimlerini de bulabiliyorsunuz. Oteli İncele & Fiyatlara Göz At

4.İdahan Hotel

Burhaniye'de Nerede Kalınır

İdahan Hotel ; Agoda.com

Kumsala 200 metre uzaklıkta bulunan İdahan hotel, modern odaları ve çatı terası ile popüler olan otellerden. Burhaniye otelleri arasında oldukça popüler olan bu otelde, yüksek sezonda 230 TL’ye kadar çift kişilik odalar bulabilirsiniz.

Eşsiz barıyla dikkat çeken bu otelin 7.7 gibi yüksek bir müşteri puanı bulunuyor. Ayrıca oda fiyatlarına açık büfe kahvaltı da dahil. Oteli İncele & Fiyatlara Göz At

5.Daidalos Hotel (Kişisel Tavsiye)

Burhaniye'de Nerede Kalınır ?

Daidalos Hotel ; Agoda.com

Burhaniye’de nerede kalınır ? sorusuna en güzel cevaplardan biri olan Daidalos Hotel, körfezin ve İda Dağı’nın eşsiz manzarasına sahip bir otel. Oldukça sakin bir konumda bulunan bu otel, yemyeşil bir bahçe ile çevrili sakin bir alanda bulunuyor. Yer yatağı konseptinde odaları ile, otantik bir hava sunan Daidalos Hotel, Burhaniye’deki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden.

Bu otelde yüksek sezonlarda 260 TL’ye kadar çift kişilik odalar bulmak mümkün. Özellikle, erken rezervasyon imkanlarından yararlanarak çok daha uygun fiyatlara bu otelde odalar bulabilirsiniz.

Not : Bu otel rezervasyonu için kredi kartına gerek yok. Yani, dilediğiniz zaman ücretsiz olarak rezervasyon yapabilir, daha iyi veya daha uygun bir otel bulursanız da, ücretsiz olarak rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz. Oteli İncele & Fiyatlara Göz At

Burhaniye’de nerede kalınır ? adlı bu yazıda yer alan otellerin dışında 1-2 Burhaniye oteli daha bulunuyor. Fakat, hem müşteri yorumlarının pek iyi olmaması hem de fiyat/fayda oranının düşük olması sebebiyle diğer otelleri listeye eklemedim. Zaten, Burhaniye’de çok az konaklama birimi bulunduğundan dolayı, çok fazla alternatifiniz de olmuyor.

By |2018-03-31T12:05:50+00:00Mart 31st, 2018|Balıkesir, Türkiye|
Bir de henüz yeni olan Facebook Sayfamı Beğensen ? Çok mu şey istemiş olurum ? :)