Belek Otelleri | En İdeal 7 Belek Otel Tavsiyesi

Belek Otelleri
Belek Otelleri

Antalya’nın en güzel tatil bölgelerinden biri olan Belek’te bulunan oteller yaz aylarında süper pahalı olabilmekte. Fakat, erken rezervasyon otelleri ile oldukça uygun fiyatlara oteller bulmak da mümkün. Belek otelleri içerisinde erken rezervasyon fırsatı olmayan otel neredeyse hiç yoktur. Bu yüzden, 4-5 hafta öncesinden, hatta mümkünse 2-3 ay öncesinden yapacağınız rezervasyonlar sayesinde gecelik 400 TL olan bir oteli 220 TL’ye kadar bulabiliyorsunuz.

En Uygun Belek Otelleri

1.Sarp Hotel Kadriye 

Belek’teki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden biri olan Sarp Hotelde yaz aylarında erken rezervasyonlar ile 170 TL’ye kadar oda bulabilirsiniz. Otel, Carya golf kulübüne 200 metre, Bebek merkeze 7 km, Düden Şelalesi 40 km ve Manavgat Şelalesine de 53 km uzaklıkta bulunuyor.

Sarp hotel, 500 müşteriden almış olduğu 8.0 gibi yüksek bir müşteri puanı ile de, tereddütsüz tercih edilebilecek otellerden. Bu otelin kumlu Kadriye plajında özel yeri de bulunmakta. Her şey dahil ve kahvaltı/akşam yemeği dahil seçenekleriyle, size göre uygun olan odayı bu otelde rahatlıkla bulabilirsiniz.

2.Bellis Deluxe Hotel (5 Yıldız)

5 yıldızlı oteller arasında en uygun olan otellerden olan Bellis Deluxe Hotelde, erken rezervasyonlarda süper uygun fiyatlara odalar bulabiliyorsunuz. Süper büyük bir arazide bulunan bu otelde yok yok. Çam ağaçlarıyla çevrili olan bu otelde 5 açık yüzme havuzu, saunalar, fitness, spa ve sağlık merkezi gibi tüm hizmetleri bulabilirsiniz.

Bu otelin diğer 5 yıldızlı otellere göre yaz aylarında uygun olması, otelin 8.3 gibi süper yüksek bir puanı olması ve hoşgörü bahçesine 20 dakika yürüyüş mesafesinde olması 5 yıldızlı Belek otelleri arasında  bu oteli tercih etmek için yeterli olacaktır.

3.Sarp Hotel Belek (4 Yıldız)

Belek otelleri arasında en çok tercih edilen otellerden biri olan Sarp Hotel Belek, Sarp Hotel Kadriye’ye nazaran 1 tık daha pahalı olmasına rağmen, bir hayli popüler. Yaz aylarında erken rezervasyonlar ile bu otelde 270 TL’ye kadar uygun oda bulabiliyorsunuz. Ayrıca, sürekli booking.com aracılığıyla bu otele göz atacak olursanız, fırsatları yakalayarak çok daha uygun fiyatlara da çift kişilik odalar bulabilirsiniz.

Bu otelin en güzel yanı kredi kartı olmadan rezervasyon yapabiliyor olmanız. Yani, bu otelde konaklamak istediğiniz tarihlerde rezervasyon yaptırabilir, daha iyi veya daha uygun başka bir otel bulabilirseniz, bu oteldeki rezervasyonunuzu ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz. Bu yüzden, konaklamak istediğiniz tarihler için bir fırsat varsa, mutlaka bu otelde bir rezervasyon yaptırın. Bu sayede o güne ait fırsatları da kaçırmamış olursunuz.

Bu otelin 7.7 gibi yüksek bir puanı olması, Belek’teki en iyi fiyat/fayda oranına sahip olması ve özel plaj alanının olması bu oteli tercih etmek için yeterli olacaktır.

4.Anfora Hotel

Daha çok grup olarak veya ailece tatil yapmak isteyenlerin tercih edebileceği otellerden biri olan Anfora hotel, Belek plajına 20 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Yaz aylarında bu otelde erken rezervasyon yaparak 160 TL’ye kadar uygun oda bulabiliyorsunuz. Bunun yanında, 3 kişilik odaları diğer otellere nazaran çok daha uygun. Ayrıca bu otelin 8.4 gibi oldukça yüksek bir müşteri puanı bulunuyor.

Antalya havaalanına 30 km uzaklıkta bulunan bu otel, şık dizaynı, modern ve samimi havasıyla Belek otelleri arasında tercih edilebilecek en ideal otellerden.

5.Club Asteria Belek (5 Yıldız)

600 oda sayısı ile bir tatil köyü olarak faaliyet gösteren Club Asteria, Belek otelleri arasında en lüks olanlardan. Bu kadar lüks olmasına rağmen erken rezervasyonlarda yaz ayları için 420 TL’ye kadar gecelik oda bulmak gayet mümkün. Ayrıca bu otelin bazı odalarında yer ayırtmak için de kredi kartı gerekmiyor. Eğer, aradığınız odada kredi kartsız rezervasyon imkanı ve otelin fırsat indirimleri varsa, mutlaka ücretsiz olarak rezervasyonunuzu yapın derim.

Bu tatil köyünün 8.1 gibi yüksek bir puanı olması, 5 yıldızlı otel olmasına rağmen erken rezervasyonlarda uygun odalar bulabiliyor olmanız ve her şey dahil olması bu oteli tercih etmek için yeterli olacaktır.

6.Ceres Hotel (Uygun – 3 Yıldız)

Belek otelleri arasında en uygun otellerden olan Ceres hotelde, yaz aylarında 150 TL’ye kadar çift kişilik odalar bulabilirsiniz. Bu otelin en güzel yanı ise, kredi kartı olmadan rezervasyon kabul ediyor olmasıdır. Yani, fiyatı kafanıza yatarsa ücretsiz olarak, kredi kartı kullanmadan bir rezervasyon yapın. Bu otelden daha iyi ve daha uygun otel bulabilirsiniz de, ücretsiz olarak rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz.

Oldukça şık ve modern bir otel olan Ceres’in 7.5 gibi idare bir puanı olması da, rezervasyon yapmadan önceden dikkate almanız gereken olumlu özelliklerden.

7.Demirci Hotel (Süper Ucuz)

Belek otelleri arasında yaz aylarında en ucuz otellerden biri olan Demirci Hotel, sadece ucuz olduğu için tercih edilebilecek otellerden. Yani, herkesin sevebileceği bir otel değil. Fakat, yaz aylarında 100 TL’ye kadar çift kişilik odaları bu otelde bulabiliyor olmanız, ucuz otel arayanlar için oldukça ideal.

Oda ücretlerine kahvaltının da dahil olduğu bu otelin en kötü yanı ise, plaja 3 km uzaklıkta bulunuyor olması. Bunun yanında hoşgörü bahçesine 2 km ve Carya golf kulübüne sadece 200 metre uzaklıkta bulunuyor.

Not ; Sadece ucuz otel arıyorsanız tercihinizi bu otelden yana kullanın. Ayrıca, otelin herkesin sevebileceği bir otel olmadığını da unutmayın.

Belek otelleri arasında tavsiye edebileceğim uygun oteller bunlardır. Fakat, 5 yıldızlı otellerde konaklayabilecek bir bütçeniz varsa, süper yüksek puana sahip 5 yıldızlı otellere göz atmak için tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here