Boston’da Nerede Kalınır? | Bölgeler ve Otel Tavsiyeleri (2020)

Massachusetts Eyaletinin başkenti ve en büyük şehri olan Boston, ülkenin popüler üniversiteleri sayesinde sosyal yaşamın en iyi olduğu şehirlerden biri.

Hareketli ve kültürel yapısı sayesinde dünyanın dört bir yanından turistlerin uğrak yerlerinden biri olan Boston’da konaklama ise, genel olarak pahalı. Tabi bu bütçenize uygun bir oteli bulamayacağınız anlamına da gelmiyor.

Boston’da nerede kalınır ? adlı bu yazı ile şehirdeki en ideal bölgeleri ve bölgelere göre otel tavsiyelerine göz atarak aradığınız zevkte ve bütçede tesisi rahatlıkla bulabilirsiniz.

Gelelim Boston’daki en ideal, en popüler ve en iyi konuma sahip olan bölgelere ;

 • Boston’da bütçeli bir bölge olan Downtown, ilk göz atmanızı tavsiye edebileceğimiz bölgedir (Boston gibi bir şehirde, merkez olarak bilinen bölgenin diğerlerine nazaran daha uygun olması, şaşırtıyor olsa da, şehirdeki en bütçeli teesisleri ”Downtown”da bulunuyor.
 • Boston’da gece hayatı için en ideal bölge, Chinatown
 • Şehirdeki en popüler, en iyi ve en ideal bölge ise South End Bölgesi’dir.
 • Boston’a iş amaçlı seyahat ediyorsanız Back Bay Bölgesi.
 • Boston’da ailece konaklayabileceğiniz en ideal bölge Jamaica Plain Bölgesi’dir.

1.DOWNTOWN – Şehir Merkezi

(Bölge Puanı 90/100) – Şehrin tam kalbinde konaklamak isteyenlere özel ; 

Şehir Merkezi
Şehir Merkezi

Boston Şehir Merkezi’ndeki oteller neden ucuz ? diye bir soru akla geliyor, bu bölgenin ucuz olduğunu söylediğimizde. Çünkü şehrin merkezi yani Downtown, turistik yerlere uzak. Bu yüzden de, şehirdeki en uygun tesisleri burada bulabiliyorsunuz.

Daha çok iş ve turistik yerlere yakın olmak amaçlı tercih edilebilecek en ideal bölgelerden biri, hiç şüphesiz şehir merkezi bölgesidir. Çünkü, bu bölgede toplu taşıma en iyi ağa sahiptir ve dilediğiniz yere çok rahat bir şekilde gidebiliyorsunuz.

Bu bölgede konaklayacak olursanız, Financial District (Finans Bölgesi) ve sahil aktivitelerin olduğu yere oldukça yakın olursunuz.

Bunun yanında, havaalanına ulaşımın en kolay olduğu bölge de şehir merkezidir.

Tabi merkez uygun olsa da, bazı noktalar arasında fiyat farkı ciddi anlamda görülebilmektedir. Yani bölgedeki tam merkezi bir otel ile bölgenin dışına doğru olan aynı tür otel arasındaki fiyat farkını da çok iyi bir şekilde görebilirsiniz.

Bunun yanında, yeme ve içme konusunda da tam merkezdeki mekanlar biraz pahalı olabilir. Bu yüzden, restoranlar ve kafeler için ara sokakları, oteller için de şehir merkezinin biraz daha dışına doğru olan otelleri tercih etmekte yarar var.

NOT : Şehir merkezinden turistik yerlerin bazılarına 10-20 dakika içerisinde gidebiliyorsunuz. Boston’un önde gelen turistik yerleri, şehir merkezine biraz uzak olsa da, görülmeye değer diğer turistik noktaların bazılarına yürüyerek gidebileceğinizi de unutmayın.

Booking.com aracılığıyla şehir merkezinde bulunan tüm konaklama birimlerine göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Şehir Merkezi’nde (Downtown) Yapılacak En Güzel Şeyler

-Tarihsel olarak önemli 16 yerden geçen ve şehrin önde gelen yerlerinden olan ”Freedom Trail”i keşfedin.

-Boston Halk Bahçesi’nde günün yorgunluğunu atın.

-New England Soykırım Anıtı’nı ziyaret edin.

-Rose Kennedy Greenway’de yürüyüşe çıkın.

-Boston Limanı boyunca dolaşmayı da unutmayın.

-Şehrin en gözde noktalarından olan ”Boston Common”u dolaşın.

-Boston’da dairede konaklıyor ve yemek yapmak için markete mi ihtiyacınız var ? o zaman şehrin en eski açık hava pazarı olan ”Haymarket”e uğrayın.

-Akşamları dışarı çıkıp güzel bir mekanda 1-2 kadeh bir şey içeyim diyorsanız, ”Beantown Pub” aklınızda olsun.

-Biraz daha eğlence dolu olan, canlı performanslara ev sahipliği yapan ”The Point Bar” da aklınızda olsun.

Boston Şehir Merkezi Otelleri

 • The Copley House (2 Yıldız) : Boston gibi bir şehirde ucuz otel kavramının olmadığını göz önüne alacak olursak, bu otelin oda ücretleri şehirdeki en uygun fiyatlardan diyebiliriz. Tarihi back bay bölgesinde bulunan bu otel, Copley Meydanı’na sadece 1 km uzaklıkta bulunmakta. Bunun yanında Hynes Kongre Merkezi ise otele sadece 500 metre uzaklıkta bulunmakta. Bu şehirde alışveriş de yapayım, restoranlara yakın olayım ve turistik yerlere de kolayca ulaşabileyim diyorsanız, 8+ konuk değerlendirme puanı olan bu otele mutlaka göz atın deriz.
 • HI – Boston Hostele (3 Yıldız) : Daha önce hiç hostelde konaklamamış olmasanız dahi bu hostel size aradığınız zevkte bir oteli anımsatacaktır. Birbirinden uygun fiyatlı özel odaları da olan bu tesis, şehirdeki en çok satan tesislerden biri. Boston’un tam kalbinde bulunan bu hostelden şehirde dilediğiniz yere çok rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Daha çok sıcak havasıyla da burada kendinizi evinizde hissedebiliyorsunuz. 8+ konuk değerlendirme puanına sahip bu hosteli de listenize eklemenizde yarar var.
 • The Godfrey Hotel Boston‘a (4 Yıldız) : Şehirdeki en mükemmel otellerden biri olan bu 4 yıldızlı otel de diğer 2 otel gibi şehir merkezine ve turistik yerlerin bazılarına yakın bir konumda bulunmakta. Bu otelden şehrin tam merkezine 7 dakikada rahatlıkla gidebiliyorsunuz. Bunun yanında Freedom Trail’e ve Tea Party Gemileri ve Müzesi’ne sadece 5 dakikada ulaşabilirsiniz.

2.BACK BAY 

(Bölge Puanı 95/100) – Her Şeye Yakın Olmak İsteyenlere Özel

BACK BAY 
BACK BAY

Boston’da her şeye yakın olabileceğiniz bir bölge arıyorsanız, bakmanız gereken tek bölge ”Back Bay” bölgesidir.

Merkezi konuma sahip olduğu gibi, Boston’da gezilecek yerlere ve diğer bölgelere çok iyi bir şekilde bağlanmış olan bu bölge, şehrin en ünlü simgelerine yürüme mesafesindedir. Ayrıca, şehirdeki en iyi restoranlardan bazıları ve en iyi alışveriş noktalarını da bulabileceğiniz bölgedir.

Diğer bölgelere nazaran birazcık daha pahalı olsa da, bu bölgede bütçenize uygun bir konaklama birimini bulmak da, pekala mümkün.

Back Bay bölgesi, hemen hemen her bütçeye uygun oteli ile popüler. Tabi aylar öncesinden bu oteller dolduğu için rezervasyonunuzu en azından 2-3 ay öncesinden yapmanız gerekiyor. Özellikle yüksek sezonda Boston’ı ziyaret ediyorsanız

Şehrin en hareketli bölgelerinden biri olan Back Bay bölgesinde bulunan tüm konaklama birimlerine Booking.com aracılığıyla göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Back Bay Bölgesi’nde Yapılacak Şeyler

-Şehrin ikonik yapılarından biri olan ”Boston Halk Kütüphanesi”ni ziyaret edin.

-Alışveriş yapmayı mı planlıyorsunuz ? o zaman en iyisini bulabileceğiniz ”Newbury Caddesi”ne gidin.

-Sanatsever misiniz ? o zaman ”Mapparium” müzesindeki dünyaca ünlü, üç katlı vitray küresini incelemeyi unutmayın.

-Copley Meydanı’nda dolaşın.

-Skywalk Gözlemevi’ne çıkın ve 360 derecelik eşsiz manzaranın keyfini çıkarın.

-Bölgenin en hareketli caddesi olan Boylston Caddesi’nde kafe, bar, restoran, mağaza ne ararsanız var. Bir göz atın.

-Birkaç kadeh bir şey içeyim derseniz, ”Kings” adlı mekan aklınızda olsun. Ailece gidebileceğiniz, hoş nezih bir mekan.

-Fransız yemekleri ile aranız iyiyse ”Mistral” adlı restorana göz atın (Fiyatlar çok abartılı değil)

Back Bay Otel Tavsiyeleri

 • Hotel 140 (3 Yıldız) : Hynes Kongre Merkezi’ne 1 km uzaklıkta olan bu tesis, metro istasyonuna sadece 5 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Bu metro istasyonundan şehirde dilediğiniz yere çok kolay ve hızlı bir şekilde rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Aile odaları da olan bu otelin konuk yorumlarına ve 8+ konuk değerlendirme puanı bakarak bu oteli tercih etmek mümkün. Fiyat konusunda diğer 3 yıldızlı otellerden birazcık daha ucuz olan bu otele göz atmayı unutmayın.
 • Boston Marriott Copley Place (4 Yıldız) : Devasa büyüklüğü ile turistlerin ve iş seyahati için Boston’a gelenlerin favori otellerinden. Şehirdeki en iyi fiyat/fayda oranına sahip bu tesis, 4 yıldızlı bir otel olmasına rağmen 5 yıldızlı otellerden farkı yok. Bunun yanında hemen hemen bir 3 yıldızlı otel fiyatındaki odaları ile, oldukça iyi. 8+ konuk değerlendirme puanına sahip bu oteli de mutlaka listenize ekleyin deriz.
 • Copley Square Hotel‘e (4 Yıldız) : Restoranı ve canlı müzik yapılan gece kulübüyle meşhur olan bu otel, şehirdeki en ideal ve en iyi konuma sahip 4 yıldızlı otellerden. Güzel konumu ve toplu taşıma araçlarına yakınlığı sayesinde şehirde dilediğiniz yere çok rahat ve hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz

3.CHINATOWN ve Theatre District

(Bölge Puanı 90/100) – Gece Hayatı da Olsun Diyenlere ;

CHINATOWN Otelleri
CHINATOWN

Boston’un merkezinde küçük ama hareketli bir semt olan Chinatown, ABD’deki 4. büyük Çin Mahallesi’dir.

Burası, şehirdeki en ucuz yemekleri bulabileceğiniz restoranlara ev sahipliği yaptığı gibi, birçok renkli mağazayı da burada bulabiliyorsunuz.

Şehir merkezinde yer alan bu bölge, Theatre District (Tiyatro Bölgesi) adlı bölgeye de ev sahipliği yapmaktadır.

Hal böyle olunca, şehirdeki en iyi barlar, gece kulüpleri ve publar bu bölgede toplanıyor. Yani Boston’da gece hayatı adına bir yer arıyorsanız, bu bölgeye yakın olsanız daha iyi olacaktır.

Halk Bahçesi’ne ve Boston Common’a oldukça yakın bir konumda bulunan bu bölge, Back Bay ve şehir merkezine ulaşımın en iyi sağlandığı bölgelerden biri. Şehrin en hareketli bölgelerinden biri olması dolayısıyla da oldukça kalabalık.

Back Bay bölgesi ve şehir merkezine bu bölgeden yürüyerek rahatlıkla gidebiliyorsunuz. Bunun dışında şehirdeki tüm turistik yerler bu bölgeye ortalama 0-3 km uzaklıkta bulunuyor.

Ayrıca Back Bay ve Boston Güney İstasyonu bölgeye yürüme mesafesinde bulunuyor. Şehir merkezinde aradığınız bütçede tesisi bulamazsanız alternatif olarak bu bölgeye de göz atabilirsiniz.

Bu bölgede bulunan tüm konaklama birimlerine Booking.com aracılığıyla göz atmak için tıklayın. Theatre District Otelleri

Chinatown ve Tiyatro Bölgesi’nde Yapılacaklar

-”Gourmet Dumpling House” adlı mekanda en güzel köfteleri yiyebilirsiniz.

-Şık bir gece kulübü olan 1882 eski tiyatrosu Bijou’da gecenin geç saatlerine kadar parti yapın.

-Biraz daha orta yaş kesimin takıldığı mekanlardan olan ”Guilt” gece kulübüne göz atmayı da unutmayın.

-The Ghost Walks adlı bar, kokteyl için en iyi adres.

-Son olarak ”Tunnel” adlı gece kulübüne ünlü bir Dj geliyor mu göz atın. Geliyorsa, pahalı partilere katılmayı unutmayın.


Booking.com

Theatre District Otel Tavsiyeleri

 • Found Hotel Boston Common – 2 Yıldız ; Boston Common’a 5 dakika yürüme mesafesinde olan bu otele, 10 dakika uzaklıkta da toplu taşıma araçlarını fazlasıyla bulabiliyorsunuz. Tiyatro Bölgesinin en gözde ve en uygun otellerinden biri olan bu tesis, düşük bütçeli bir Boston gezisi planlayanların göz atabileceği en ideal otellerden.
 • Hyatt Regency Boston – 4 Yıldız ; Hem bölgedeki hem de şehirdeki, turistlerin en çok tercih ettiği oteller arasında olan Hyatt Regency, lüks bir konaklama sunmaktadır. Boston Common’a çok kısa bir yürüyüş mesafesinde olması ve 8+ konuk değerlendirme puanına sahip olması otelin en büyük artılarından

4.SOUTH END 

(Bölge Puanı 85/100) – Biraz Daha Sakin Bir Bölge olsun diyenlere özel ; 

SOUTH END 
SOUTH END

Şehrin en ucuz otellerinden 1-2 tanesine ev sahipliği yapan South End, ucuz konaklama için de tercih edilebilecek bölgelerden.

Back Bay ve Berkeley Caddesi’ni bulabileceğiniz bu popüler bölgeden turistik yapıların bazılarına yürüyerek gidebilirsiniz. Bölgeye en uzak turistik yer ise, ortalama 4 km uzaklıkta bulunuyor. Bunun yanında birçok turistik yer 20-30 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Birbirinden şık ve çeşitli restoranlara ev sahipliği yapan bu bölge daha çok Back Bay’a iş seyahatinde bulunanlar için ideal olsa da, şehri keşfetmek için de tercih edilebilecek bölgelerden.

Bu bölgede bulunan tüm tesislere Booking.com aracılığıyla göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

South End Bölgesi’nde Yapılacak Şeyler

-SoWa Art + Design District adlı bölgeyi ziyaret edin. Çeşitli sanatçı stüdyolarına, sanat galerilerine, bağımsız butiklere ve mağazalara göz atın.

-Harriet Tubman Evi’ni keşfedin.

-Uluslararası Poster Galerisi’nde dünyanın dört bir yanından getirilmiş afişlere göz atın.

-Boston’daki en büyük yerel pazar olan SoWa Open Market’teki mağazalara, tezgahlara, her şeye göz atın.

-Boston Sanat Merkezi’ne de uğrayın.

-İtalyan yemekleri için ”Coppa” adlı mekana göz atabilirsiniz.

-Kahvaltı ve güzel bir kahve için Mike’s City Diner adlı mekana gidin.


Booking.com

South End Otel Tavsiyesi

 • The Revolution Hotel ; Şehirdeki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden biri olan bu tesis, turistik yerlere kolay ulaşım ağı sunmakta. İş seyahatleri için de tercih edilebilecek bu tesisin 8+ konuk değerlendirme puanı bulunuyor.
 • Staypineapple, A Delightful Hotel, South End – 3 Yıldız ; Bu tesis, bölgedeki en uygun ve en çok tercih edilen tesislerden biri. 3 yıldızlı bir otel olmasına rağmen gayet şık ve modern bir tesis olması da bu otelin en güzel yanı. 8+ konuk değerlendirme puanına sahip bu otelden şehirdeki turistik yerlere de kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

Boston’da bu bölgelerin dışında listeye birkaç bölge daha eklemek mümkün. Fakat hem bütçeli hem de lüks bir Boston gezisi için bu bölgelerde aradığınız zevkte tesisi bulabileceğinizden dolayı, başka bölge ile aklınızı bulandırmaya gerek yok.

Boston Otel Fiyatları ve Rezervasyon

Boston Otel Fiyatları ve Rezervasyon
Boston

Boston’da otel fiyatları genel olarak 75$’dan başlamakta ve 350$’a kadar çıkabilmektedir. Tabi 75$’ın altın birkaç otel de bulmak mümkün. Ancak bu otellerin şehir merkezi ve turistik noktalar ile alakası olmayan, şehrin ücra köşelerinde olduğunu da unutmayın.

Bölgeler arasında çok büyük fiyat farklılıklarının olduğunu da unutmayın. Bu yüzden, Back Bay bölgesinde otel veya diğer tesislerde rezervasyon yapmadan önce, bölgenin tam kalbinde bir otele bakmadığınızdan da emin olun. Tabi bütçe sıkıntınız yoksa, bu bölgenin merkezindeki oteller konum olarak şehirdeki en ideal tesislerdir. Ancak biraz pahalıdır.

Boston’daki tesislerin hemen hemen hepsinde erken rezervasyon fırsatı bulunuyor. Yani listedeki ortalama fiyatlar yüksek sezona göre yaklaşık fiyatlardır. Bu fiyatlar 2-3 ay öncesinden rezervasyon yapacak olursanız veya kış aylarında Boston’ı ziyaret edecek olursanız, biraz daha değişmekte. Bu yüzden, araştırmanıza listedeki en ideal ve en uygun fiyatlı otellerden başlayabilirsiniz.

Boston’da otel rezervasyonu için de Booking, Expedia veya Hotels.com adlı sitelere göz atabilirsiniz. Bu siteler arasında en iyisi Booking olsa da, diğer sitelerde de aradığınız tesisi bulabilirsiniz.

Boston Otel Ücretleri
Boston

Not : Otel rezervasyonu yaparken ayrıca ödemeniz gereken vergi ve ek ücretler vardır. Bunu en iyi şekilde Booking üzerinden görebilirsiniz. Yani rezervasyon yaparken, o tesisin ne kadar vergi aldığı da önemli. Vergiler 5$’dan başlayıp 40$’a kadar çıkabilmektedir.


Booking.com

Boston Ucuz Otel Tavsiyeleri

Aşağıdaki otel önerileri şehirdeki en ucuz oteller olmasa da, tercih edilebilecek en iyi konuma sahip uygun fiyatlı otellerdir.

1.DoubleTree by Hilton Hotel Boston Bayside – 3 Yıldız

DoubleTree by Hilton Hotel Boston Bayside
DoubleTree by Hilton Hotel Boston Bayside

Dorchester adı verilen, yukarıda bahsetmediğimiz bir bölgede bulunan bu şık ve modern otelin gecelik ücretleri, 105$’dan başlamaktadır. Şehirdeki turistik noktalara ve şehrin merkezine ortalama 2-4 km uzaklıkta bulunuyor. Yani bu otelden yürüyerek gidebileceğiniz bir yer yok.

Toplu taşıma araçlarını dert etmiyor ve 3 yıldızlı şık bir otelde konaklamak istiyorsanız, bu tesise mutlaka göz atın deriz.

2.The Copley House – 2 Yıldız

The Copley House
The Copley House

The Copley House adlı bu konukevinin gecelik ücretleri ise, 95$’dan başlıyor. Ayrıca bu tesis, şehrin en iyi bölgesi olan Back Bay’da bulunmaktadır. Yani bu tesisten şehirdeki gezilecek yerlerin büyük bir bölümüne yürüyerek gidebiliyorsunuz.

3.Ramada by Wyndham Boston – 2 Yıldız

Ramada by Wyndham Boston
Ramada by Wyndham Boston

Şehir merkezine ve turistik noktalara ortalama 5-7 km uzaklıkta bulunan bu otelden yürüyerek gidebileceğiniz bir yer yok. Fakat, bu şehri iş amaçlı ziyaret ediyorsanız ve uygun fiyatlı bir otel arıyorsanız, geceliği 80$’dan başlayan bu otele göz atabilirsiniz.

Konum olarak sapa bir yerde bulunuyor olduğundan, sadece ucuz olduğu için tercih edilebilecek tesislerden.


Booking.com

Boston’da daha fazla otel önerisi arıyorsanız, Boston Otelleri adlı yazımıza göz atarak şehirdeki en ideal ve en uygun fırsat indirimi olan otellere de göz atabilirsiniz. Bu listedeki otellerin hepsi şehirdeki en iyi fiyat/fayda oranına ve en iyi konuma sahip olan otellerden. Otellerin ne zaman fırsat indirimleri olduğunu da bu yazı ile öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Boston’da otel fiyatları biraz uçuk olduğundan dolayı da hangi bölgede konaklayacağınız oldukça önemli. Otel rezervasyonu yapmadan önce hangi bölgede konaklayacağınıza karar verebilirseniz, otel seçimi çok daha kolay olacaktır. Aslında oteller değil bölgeler daha pahalı olduğundan otel seçimi çok kolaydır. Fakat yanlış bölge seçimi yapıp ucuz otel arayacak olursanız, bu pek de mümkün olmayacaktır.

Boston Ucuz Otel
Boston

Boston gezilecek yerler bakımından popüler olan yerlere yakın bölgelerde konaklayacak olursanız çok fazla toplu taşıma araçları kullanmadan bu şehri rahatlıkla gezebilirsiniz.

Boston’da aradığınız zevkte ve bütçede tesisleri bu bölgelerde bulamadıysanız, Jamaica Plain adlı bölgeye de göz atabilirsiniz.

Ayrıca Jamaica Plain, çocuklu ailelerin en çok tercih ettiği bölgelerden biri. Eğer ailece veya kalabalık gruplar halinde Boston’a seyahat ediyorsanız da Jamaica Plain adlı bölgeye de göz atmayı unutmayın.

Boston’da Konaklama Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Otel fiyatları konusunda dünyanın en pahalı 6. şehri olan Boston’da otel fiyatları süper uçuk. Bu yüzden, çıtanızı bu şehirde 1-2 tık düşürmenizde yarar var.
 • Boston’da otel fiyatları seçtiğiniz tarihe göre ve şehirdeki etkinliklere göre oldukça değişiklik gösteriyor. Bu yüzden, rezervasyon yapmak istediğiniz tarihte Boston’da neler olup bittiğine de göz atmanızda yarar var. Etkinliklerden 1-2 gün sonra otel fiyatları çok daha uygun olacaktır.
 • Ekim ayı Boston’da otel ücretlerinin en pahalı olduğu ay. En ucuz olduğu aylar ise, kış aylarıdır.
 • Boston, yürüyerek keşfedilebilecek bir şehir. Hemen hemen tüm turistik yerler birbirine oldukça yakın. Yani turistik yapıların birkaçına yakın bir bölgede konaklayacak olursanız, tüm turistik yerlere yakın olacaksınızdırBooking.com

Öneriler

 • Boston’da ilk olarak hangi bölgede konaklayacağınıza karar verin deriz. Bölge seçimi yaptıktan sonra tesis seçimi çok daha kolay olacaktır.
 • Boston’da en azından 1-2 ay öncesinden rezervasyon yapmaya çalışın ve yaptığınız rezervasyon ile yetinmeyin. Son dakika fırsatları bu şehirde bir hayli fazla. Bu yüzden, ücretsiz iptal seçeneği olan otellerde rezervasyon yapın ve seyahatinize birkaç gün kala aynı otele yeniden bakın. Booking.com son dakika fırsatları için en ideal site.
 • Bu şehirde 500 TL’nin altında otel bulmak yüksek sezonda neredeyse imkansız. Bu yüzden 700-1.200 TL gibi bir ücreti (Belki daha fazla), gözden çıkarmanız gerektiğini de bilin.
 • İster iş amaçlı ister kültür amaçlı bu şehre seyahat ediyor olun, birbirinden güzel ve ideal birçok otel ve diğer tesisleri rahatlıkla ve fazlasıyla bulabilirsiniz. Otel veya diğer tesisleri seçmeden önce hangi bölgede konaklayacağınıza karar verecek olursanız çok daha uygun ve güzel tesisleri çok daha rahat bulabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi ÇekebilirBooking.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here