Dedeağaç Otelleri | Dedeağaç Otel Fiyatları

Dedeağaç otelleri
Dedeağaç otelleri

Batı Trakya’da bir liman kenti olan Dedeağaç, Yunanistan’ın en güzel ve en popüler turist destinasyonlarından biridir. Hem Yunanistan’dan hem Bulgaristan’dan süper turist kalabalığı olan Dedeağaç’ta konaklama ise genel olarak pahalı. Tabi hemen hemen her bütçeye uygun konaklama birimini bu kentte bulmak da pekala mümkün.
Dedeağaç Otelleri veya Dedeağaç Otel Fiyatları sezona, bölgeye ve erken rezervasyon fırsatlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden, bu kenti ne zaman ziyaret edeceğiniz de oldukça önemli.

Dedeağaç’ta otel ücretleri 50£’dan başlayıp 300£’ya kadar çıkabilmektedir. Fakat ortalama 70-130£ arasındaki bir otel sizi yeterince tatmin edecektir.

En İdeal ve En Uygun Dedeağaç Otelleri

1.Ramada Plaza Thraki (5 Yıldız)

Kentin batı ucunda bir plajda yer alan bu süper lüks otel, merkeze 4 km uzaklıkta bulunmaktadır. Bunun yanında Dedeağaç tren istasyonuna da ortalama 5 km uzaklıkta bulunmaktadır. Kentteki en ideal ve en çok tercih edilen otellerden biri olan Ramada Plaza Thraki’de ortalama gecelik konaklama ücretleri 100£’dan başlamaktadır. Tabi bu fiyat sezona veya rezervasyon fırsatlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca otelin 1.500 konuktan 8.4 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır.

2.Avenue Luxury Apartments

Casino Thraki’ye yaklaşık 1 km uzaklıkta bulunan bu tesis, Dedeağaç Otelleri arasında gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz tesislerden. Stüdyo daire şeklindeki odalarıyla popüler bu tesiste ortalama gecelik konaklama ücretleri 50£’dan başlamaktadır. Süper merkezi bir konumu olmasa da konumu idare eder. Ayrıca tesisin 9.3 gibi süper yüksek bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır. Yani sırf bu puana bakarak bile bu tesisi tercih etmek pekala mümkün.

3.Alexander Beach Hotel & Spa (5 Yıldız)

Dedeağaç’taki en güzel ve en favori tesislerden biri olan bu 5 yıldızlı otel, merkeze 2 km uzaklıkta bulunmakta ve deniz manzaralıdır. Havaalanına 6 km uzaklıkta olan otel, tren istasyonuna 4 ve otogara da sadece 100 metre uzaklıkta bulunuyor. Yani konum olarak güzel otellerden biri. Ortalama gecelik konaklama ücretlerinin 100£’dan başladığı bu tesisin 8.6 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır.

4.Dias Hotel (2 Yıldız)

Dedeağaç deniz fenerine 1 km uzaklıkta bulunan bu otel, Dedeağaç Otelleri arasında en uygun ve en ideal otellerden biridir. Eşsiz ve uygun fiyatlı odalarıyla popüler olan bu otel, pek çok turistik yere oldukça yakın bir konumda bulunuyor. Ortalama gecelik konaklama ücretlerinin 50£’dan başladığı bu otel havaalanına 8 km uzaklıkta bulunuyor. Müşteri yorumlarına, otelin konumuna ve fiyatına bakarak bile gönül rahatlığıyla bu oteli tercih edebilirsiniz. Ayrıca otelin 8.8 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır.

5.Santa Rosa Hotel & Beach (1 yıldız)

Dedeağaç Otelleri arasında en uygun fakat en güzel otellerden biri olan bu tesis, merkeze 1 km uzaklıkta bulunuyor. Özel plaj alanı ve barı olan bu otel, eşsiz bir Dedeağaç tatil deneyimi sunmaktadır. Ortalama gecelik konaklama ücretlerinin 50£’dan başladığı bu oteli de mutlaka listenize ekleyin derim. Gerek hizmet ve fiyat gerekse konum ve şıklık bakımından kentteki en ideal otellerden biri diyebilirim. Ayrıca otelin 600 konuktan 7.9 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır.

Göz At : Dedeağaç’ta nerede kalınır ?

Ucuz Dedeağaç Otelleri

Dedeağaç’ta oteller öyle çok pahalı değil. Tabi ki oteller arasında büyük fiyat farklılıkları bulunmaktadır ancak uygun otelleri bulmanız da pekala mümkün. Eğer bu kentte ucuz bir otel arıyorsanız, ilk olarak merkeze biraz uzak olmanız gerektiğini bilin. Ayrıca otel yıldız sayısını da mümkün olduğunca düşük tutun. Bir de erken rezervasyon veya son dakika rezervasyon fırsat indirimlerinden yararlanacak olursanız, çok daha uygun fiyatları otelleri bu kentte bulabilirsiniz.

Dedeağaç Otelleri veya Dedeağaç Otel Fiyatları her ne kadar sezona, bölgeye ve fırsat indirimlerine göre değişiklik gösteriyor olsa da ortalama fiyatlar bu aralıkta diyebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here