Hamburg Hostel Tavsiyeleri
Hamburg Hostel Tavsiyeleri

Almanya’nın en büyük ikinci şehri olan Hamburg konaklama bakımından Avrupa’daki en pahalı şehirlerden biri. Özellikle konaklama ücretleri bu şehirde oldukça pahalı olabiliyor. Bu yüzden de çok daha uygun konaklama seçeneklerinden olan hosteller, turistlerin ilk tercih ettiği konaklama birimlerinden oluyor.
Hamburg hostel tavsiyeleri adlı bu yazı ile şehirdeki en ideal, en popüler ve en iyi konuma sahip 5 hostel arasından aradığınız zevkte ve bütçede tesisi rahatlıkla bulabilirsiniz.

Hamburg’da hangi bölgede konaklayacağınız hakkında pek bilginiz yoksa, Hamburg’da nerede kalınır ? adlı yazıma göz atarak, şehirdeki bölgeler hakkında bir fikir sahibi olabilirsiniz.

En İdeal 5 Hamburg Hostel Tavsiyeleri

Aşağıdaki Hamburg hostelleri arasında en iyi konuma ve en iyi fiyat/fayda oranına sahip hosteller yer almaktadır. Bu hosteller arasında seveceğiniz bir hostel olmasa dahi bu hostellerin bulunduğu bölgelerdeki diğer hostellere de göz atabilirsiniz.

1.Generator Hamburg

Hamburg Hostel Tavsiyeleri
Generator Hamburg

Hamburg’daki en ideal ve en popüler hostellerden biri olan Generator Hamburg adlı hostel, Hamburg tren istasyonunun hemen yanında bulunuyor. Yani havaalanından bu hostele ulaşım oldukça kolay. Hareketli bir bar alanına sahip bu hostelde atmosfer oldukça güzel.

Toplu taşıma araçlarına sadece 1 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu hostelin çevresinde birçok bar, restoran ve cafeyi de fazlasıyla bulabiliyorsunuz.

Şehirdeki turistik yerlerin birçoğuna yürüme mesafesinde bulunan bu hostel, Hamburg’daki en iyi fiyat/fayda oranına sahip hostellerden. Ayrıca hostelin 4.500 konuktan 7.7 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunuyor.

Booking.com aracılığıyla bu hosteli incelemek veya ücretsiz rezervasyon yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2.MAC City Hostel

Hamburg Hostel Tavsiyeleri
Mac City Hostel

Münih hostel tavsiyeleri arasında en çok tercih edilenler arasında olan MAC City Hostel, Hamburg ana tren istasyonuna sadece 10 dakika uzaklıkta bulunuyor. Şehirdeki birçok turistik yere ve hareketli caddelere yürüme mesafesinde olan bu hostelin 2 bin konuktan almış olduğu 8.3 gibi yüksek bir değerlendirme puanına bakarak bile bu hosteli gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Birçok olumlu konuk yorumlarına sahip bu hostel daha çok müzelere, toplu taşıma araçlarına ve alışveriş bölgelerine yakın olmak isteyen turistlerin tercih edebileceği hostellerden.

Booking.com aracılığıyla bu hosteli incelemek veya ücretsiz rezervasyon yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

3.Airport Hostel

Hamburg Hostel Tavsiyeleri
Airport Hostel

Hamburg havaalanına sadece 1 km uzaklıkta bulunan bu hostel, bu şehre kısa süreli gelenlerin ve erken saatte uçağı olanların tercih edebileceği en ideal tesislerden. Şehirdeki en uygun fiyatlı dorm odalarına sahip bu hostelden şehir merkezine ve turistik yerlere toplu taşıma araçlarını kullanarak rahatlıkla ulaşmak da mümkün.

2.500 konuktan 7.6 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanına sahip bu hosteli Booking.com aracılığıyla incelemek veya ücretsiz rezervasyon yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

4.Buch-Ein-Bett-Hostel

Hamburg Hostel Tavsiyeleri
Buch Ein Bett Hostel

Reeperbahn’a 1 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan bu hostel, şehirdeki en çok satan hostellerden biri. Daha çok gece hayatına yakın olmak isteyen gezginlerin tercih edebileceği hostellerden. Şehirdeki en çok satan hostellerden biri olmasına rağmen modernlik konusunda biraz zayıf bir hostel.

700 konuktan 7.5 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanına sahip bu hosteli Booking.com aracılığıyla incelemek veya ücretsiz rezervasyon yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

5.Superbude Hotel Hostel St Georg

Hamburg Hostel Tavsiyeleri
Superbude Hotel Hostel St Pauli

Hamburg Merkez Tren İstasyonuna trenle 1 durak uzaklıkta bulunan bu hostel, şehirdeki en iyi konuk değerlendirme puanına sahip hostellerden. Açık büfe kahvaltısı ve merkezi konumuyla oldukça popüler. Oldukça modern ve şık odalara sahip bu hostelden, şehirdeki birçok turistik yere yürüyerek rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

800 konuktan 8.6 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanına sahip bu hosteli Booking.com aracılığıyla incelemek veya rezervasyon yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Hamburg hostel tavsiyeleri olarak şehirdeki en popüler ve en ideal bu 5 hostele göz atarak aradığınız zevkte ve bütçede hosteli gönül rahatlığıyla bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here