Mykonos Otelleri | Mykonos Otel Fiyatları

Mykonos Otelleri
Mykonos Otelleri

Daha çok gece hayatı ve canlı beyaz evleri ile Yunanistan’ın en popüler adalarından biri olan Mykonos yada Mikonos, konaklama konusunda biraz pahalı olabiliyor. Özellikle yüksek sezonda bu adada otel bulmak pek de kolay olmuyor. Bu yüzden az da olsa Mykonos Otelleri ve Mykonos Otel Fiyatları hakkında bilgi sahibi olmanızda yarar var.

Mykonos’ta otel fiyatları genel olarak 70£’dan başlamakta ve 400£’ya kadar çıkabilmektedir. Fakat, 80-120£ arasında bir otel sizi yeterince tatmin edecektir.

En İdeal ve En Uygun Mykonos Otelleri

1.Semeli Hotel (5 Yıldız)

Süper şık ve lüks bir otel olan Semeli, Megali Ammos Plajı’na sadece 7 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Kent merkezine yürüme mesafesinde olan bu otelde aradığınız hemen hemen tüm hizmeti rahatlıkla bulabilirsiniz. Daha çok çiftlere hitap eden bu otelde, spa ve sağlık merkezi, yüzme havuzu, havaalanı servisi ve güzel bir kahvaltıyı da bulabilirsiniz. Ortalama gecelik konaklama ücretlerinin 180£’dan başladığı bu otelin 9.1 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır. Ayrıca otelin fırsat indirimlerinden yararlanarak biraz daha uygun fiyatlara odaları rahatlıkla bulabilirsiniz.

2.Leto Hotel (4 Yıldız)

Mykonos Otelleri arasında en popüler ve en şık otellerden biri olan Leto Hotel, Mykonos esli limanının manzarasına sahiptir. Yel Değirmenleri’ne 10 dakika yürüme mesafesinde olan bu otel, adadaki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden sadece birkaçı. Yüzme havuzu, havaalanı servisi ve barı gibi hizmetleri de olan bu otelin ortalama gecelik konaklama ücretleri 120£’dan başlamaktadır. Tabi erken rezervasyon yapacak olursanız biraz daha uygun fiyatlı odaları bu otelde bulabiliyorsunuz. Ayrıca otelin 8.2 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır.

3.Olia Hotel (3 Yıldız)

Tourlos Limanı’na sadece 3 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otel, Mykonos’un merkezine sadece 1.5 km uzaklıkta bulunmaktadır. Yani konum olarak ideal bir otel diyebiliriz. Otelden Agios Stefanos Plajına yürüyerek rahatlıkla ulaşmak da pekala mümkün. Havaalanı servisi de olan bu otelin ortalama gecelik konaklama ücretleri 65£’dan başlamaktadır. Adadaki en uygun fiyatlı otellerden biri olması bile bu oteli tercih etmek için yeterli olacaktır. Ayrıca otelin 8.5 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır.

4.White Dreams (Kır Evi – 3 Yıldız)

Adadaki en güzel seçeneklerden biri olan White Dreams de Mykonos Otelleri listenize ekleyebileceğiniz güzel tesislerden biri. Plaja 1 km uzaklıkta bulunan bu otelden adadaki her yere rahat bir şekilde ulaşmak da pekala mümkün. Stüdyo daireleri ile ünlü olan bu tesisin ortalama gecelik konaklama ücretleri 130£’dan başlamaktadır. Ayrıca 4 kişi veya daha fazla bir grup halinde seyahat ediyorsanız, sizin için en ideal tesislerden biri olacaktır. Ayrıca tesisin oldukça güzel konuk yorumları bulunmaktadır.

5.Secret Spot (Tatil Evi)

9.3 gibi süper yüksek bir konuk değerlendirme puanına sahip olan bu otelin ortalama gecelik konaklama ücretleri 60£’dan başlamaktadır. Eşsiz konumu ve güzel odaları sayesinde süper bir tatil deneyimini Mykonos’ta yaşıyabilirsiniz. Adadaki Mikonos Eski Limanı ve Mikonos Arkeoloji Müzesi tesise 10-12 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Yani konum olarak da oldukça ideal bir tesis diyebiliriz. Aile odaları da olan bu tesise de mutlaka göz atın derim.

Göz At : Mykonos’ta Nerede Kalınır ?

Ucuz Mykonos Otelleri

Mykonos’ta ucuz bir otel bulmayı planlıyorsanız, ilk olarak merkeze ve plaja uzak olan tesislere göz atmanız gerekiyor. Bunun yanında kır evleri ve tatil evleri de oldukça uygun fiyatlı olabiliyor. Özellikle kalabalık grup halinde seyahat ediyorsanız.

Mykonos Otelleri veya Mykonos Otel Fiyatları her ne kadar sezona, bölgeye veya fırsat indirimlerine göre değişiklik gösteriyor olsa da ortalama fiyatlar bu şekildedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here