St Petersburg’da Kalınacak Yerler

St Petersburg’da nerede kalınır ? sorusuna en popüler ve en iyi cevabı mı arıyorsunuz ?

O zaman ilk olarak hangi bölgede konaklayacağınıza karar verin. Bölge seçimi ile, aradığınız zevkte konaklama birimini çok daha rahat bulabilirsiniz.

Şehirdeki konaklama bölgelerinden kısaca bahsedecek olursak ;

 • Petersburg’da konaklama için en çok tercih edilen, en merkez olan ve şehirdeki turistik noktalara en yakın olan bölge Tsentralny Bölgesi‘dir.
 • Tsentralny Bölgesi içerisinde biraz daha uygun ve canlı bir bölge arıyorsanız da Saray Meydanı Çevresi’ne (Palace Square) göz atabilirsiniz.
 • Yine şehir merkezine ve turistik yerlere yakın olmak, fakat 1 tık daha uygun konaklama birimlerini bulabileceğiniz bir bölge arıyorsanız da, Admiralteyskiy Bölgesi‘ne göz atabilirsiniz. Gece hayatına da yakın olan bu bölge, her bütçeye hitap etmektedir.
 • Petersburg’daki en ideal konaklama birimlerini bulabileceğiniz Moskovskiy Bölgesi ise, diğer bölgelere nazaran uygun fiyatlı, fakat şehir merkezine ve turistik yerlere 2-3 km uzaklıkta bulunmakta. Bu bölgede konaklayacak olursanız, turistik yerler için toplu taşıma araçlarına ihtiyacınız olacaktır.

St Petersburg’da Nerede Kalınır ? En Güzel Konaklama Bölgeleri

Bu şehirde konaklama için en iyi ve en merkezi bölgeler, şüphesiz Tsentralny ve Admiralteyskiy Bölgeleri’dir. Fakat biraz daha merkezi bir bölge için Saray Meydanı çevresi güzel bir seçenek olacaktır. Eğer seçim yapmakta zorlanıyorsanız bu iki bölgeden birinde gözünüz kapalı tercih yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken zevkinize ve bütçenize uygun olan konaklama birimini bulmak olacaktır.

1.TSENTRALNY BÖLGESİ

(Newsky Prospekt – Bölge Puanı ; 95/100) – Şehrin Kalbinin Attığı Yerde Olmak İsteyenlere ;

Tsentralny
Tsentralny

Tsentralny Bölgesi, diğer bölgelere nazaran biraz daha pahalı. Ancak, bütçe sıkıntınız yok ve şehrin en çok tercih edilen yerinde konaklamak istiyorsanız, bu bölgeden daha iyisini bulmak mümkün değil.

Bu bölgede her bütçeye uygun konaklama birimini rahatlıkla bulabilirsiniz. Şehir merkezi ve turistik yerlere yürüme mesafesinde bulunan bu bölge, turistik yerleri sevenlerin tercih edebileceği bir bölgedir.

Bu bölgedeki otellerin birçoğu Palace Square’ye (Saray Meydanı) de oldukça yakın bir konumda bulunuyor. Yani Palace Square yakınlarında otel ararken bu bölgedeki otellere de denk gelme olasılığınız oldukça yüksek. Bu bölgede yer alan restoranların büyük bir bölümü de fast-food için. Yani tipik bir restoranı bulmak için de bölgenin biraz daha dışına çıkmanız gerekiyor.

Bu bölgede kalın, EĞER ;

 • Şehirdeki turistik yerlere ve merkeze yakın olayım diyorsanız
 • Gece hayatı için de planlarınız varsa
 • Turist kalabalığına alışkınsanız
 • Pahalı ve lüks oteller tercihiniz ise (Uygun fiyatlı 2-3 yıldızlı otellerde bulabilirsiniz)

Bu bölgede kalmayın, EĞER

 • Sessiz sakin bir bölge arıyorsanız
 • Çok düşük bütçeli bir Petersburg gezisi planlıyorsanız
 • Dairelerde konaklamayı planlıyorsanız (Daireler bu bölgede biraz daha pahalı )

Birçok bar ve kafeleri de bulabileceğiniz bu bölgedeki tüm konaklama birimlerine  göz atmak için dilerseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Bu bölgede otel tavsiyesi olarak da; 

Garden Street Hotel – 4 Yıldız ; Şehirdeki turistik noktaların büyük bir bölümüne yürüme mesafesinde. Yüksek konuk değerlendirme puanıyla, lüks otel arayanların göz atabileceği bir tesis.
BAGRATION Hotel – 4 Yıldız ; Biraz daha bütçeli bir 4 yıldızlı otel için düşünülebilecek tesislerden.
Kristoff Hotel – 3 Yıldız ; Dostoyevski Müzesi’ne 5 dakika yürüme mesafesinde, merkezi bir konuma sahip.Booking.com

Tsentralny Bölgesi’nde Yapılacak En Güzel Şeyler

-Stroganov Sarayı’nın devlet odalarına göz atın.

-St Isaac’in Katedrali’nin tepesine çıkıp, şehrin enfes manzarasını seyretmeyi unutmayın.

-Kış Sarayı’nda Rusya’nın kraliyet ailesi tarihini hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

-Dünyanın en kapsamlı sanat müzesi olarak ün yapmış, Devlet İnziva Yeri Müzesi’ne (State Hermitage Museum) göz atın.

-Güzel ve orta bütçede leziz yemekler için ”Tsar” favorimizdir. Deneyin, pişman olmazsınız.

-Church of the Saviour on Spilled Blood adlı kilisenin mimarisini inceleyin.

-Paranız çoksa, ”Eifman Saint Petersburg Eyalet Akademik Bale Tiyatrosu”nda bir gösteriye katılın.

2.Nevsky Prospekt Bölgesi

Bölge Puanı 90/100 – Gece Hayatına yakın olsun diyenlere ;

Nevsky Prospekt Bölgesi
Nevsky Prospekt Bölgesi – foto kaynak ; neredekalinir-oteller.com

Nevsky Prospekt, teknik olarak Tsentralny sınırları içerisinde yer alıyor. Fakat, bu bölgeyi tam olarak ikiye bölmekte ve şehrin en işlek caddesi olarak bilinir.

Yani bu cadde yakınları, şehrin en hareketli bölgesidir. Burası, daha çok gece hayatı için tercih ediliyor. Bunun en önemli nedeni ise, gece kulüplerinden oteller dönüşün kolay olması içindir.

Ancak bu caddenin, turistik yerlere de yakın olduğunu unutmayın. Tabi doğru tarafı tercih edecek olursanız. Çünkü cadde 4 km uzunluğunda ve uç kısımlarında konaklayacak olursanız, biraz daha gece kulüplerine ve turistik noktalara uzak olabilirsiniz. Bu yüzden, bu bölgede tesis seçimi önemli.

NOT : Nevsky Prospekt Metro istasyonuna yaklaştıkça, turistik yerlere ve gece hayatına daha yakın olursunuz. Bu yüzden, otel veya diğer tesis seçimi yaparken, bu metro istasyonuna ne kadar yakın olduğunuza da göz atın. Dilerseniz, bu metro istasyonuna 10 dakikadan kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan otellere göz atmak için de buraya tıklayabilirsiniz.

Bu bölgede otel tavsiyesi olarak da ; 

Catherine Art Hotel ; Nevsky Prospekt Metro İstasyonuna 1 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otel, bütçeli bir Petersburg gezisi için tercih edilebilecek en ideal tesislerden.
Sapphire Hotel – 3 Yıldız ; 9+ konuk değerlendirme puanı ve merkezi konumuyla orta bütçeli otellerden.
Grand Catherine Palace Hotel – 4 Yıldız ; Daha çok çiftlerin tercih ettiği merkezi bir otel. Metro istasyonun hemen yanında bulunuyor.

Nevsky Prospekt Çevresinde Yapılacak En Güzel Şeyler

-Yeme içme ve eğlenme için ”Grizzly Bar” aklınızda olsun.

-Neva Nehri’nde tekne turuna çıkın. Sevgiliniz/eşiniz ile Petersburg’u ziyaret ediyorsanız, akşamları bu turu deneyin. Ay ışığının altında biraz daha romantik olacaktır.

-Kvartira Kosti Kreutz adlı mekanda, hem güzel kokteyl için, hem de güzel müzikleri dinleyip, manzara seyredin.

-”Bekitzer” Orta Paskalya sokak yemeklerini deneyebileceğiniz en güzel adres.

-Kabinet Bar da geceye başlamak için iyi bir tercih olabilir.

-Otantik Rus ruhunu hissedebileceğiniz güzel bir bar olan, ”Orthodox Bar”a mutlaka göz atın.

3.PALACE SQUARE ÇEVRESİ

(Bölge Puanı ; 95/100 – Şehrin Kalbi)

PALACE SQUARE ÇEVRESİ
PALACE SQUARE ÇEVRESİ – foto kaynak ; tripadvisor.com

Şehrin en hareketli yerlerinden biri olan Palace Square (Saray Meydanı) çevresi, Petersburg’da konaklama için en ideal seçeneklerden. Bu bölgede konaklayarak şehirdeki turistik yerlerin hepsine yürüyerek rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Süper merkezi konumuyla oldukça popüler olan bu meydan yakınlarında birçok oteli de bulmak mümkün.

St Petersburg’da gezilecek en güzel yerler bu meydan çevresinde ve yakınlarında bulunuyor. Yani bu meydana ne kadar yakın olursanız, o kadar iyi.

Bu bölgede kalın, EĞER ; 

 • Bende para çok sen bana en iyi bölgeyi göster diyorsanız
 • Şehrin kalbinde konaklamak istiyorsanız
 • Pahalı restoranlar ve kafelere verecek paranız çoksa
 • Yürüyerek gezmek istiyorum toplu taşıma araçlarını sevmem diyorsanız

Bu bölgede kalmayın, EĞER ; 

 • Süper bütçeli bir Petersbug gezisi planlıyorsanız

NOT : Bu bölgede teknik olarak Tsentralny Bölgesi sınırları içerisinde yer alıyor olsa da, bu bölgede konaklama isterseniz tercih yaparken Saray Meydanı’na yakın olan konaklama birimlerini tercih edebilirsiniz.

Meydan çevresinde 2-3 metro istasyonu bulabileceğiniz gibi, diğer toplu taşıma araçlarını da bu bölgede fazlasıyla bulabilirsiniz. Bunun yanında, meydan yakınlarında birçok restoran, bar ve kafe de bulabilirsiniz. Ayrıca meydan, nehre oldukça yakın bir konumda bulunuyor.

Palace Square yakınlarında bulunan tüm konaklama birimlerine göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu bölgede otel önerisi olarak da ;

Metropolis Hotel – 3 Yıldız ; Bölgedeki en merkezi konuma sahip otel. Daha çok çiftlerin tercih otel olarak bilinse de, her yaştan turistin tercih edebileceği bir otel.
The Faces Historical Center – 4 Yıldız ; Biraz daha lüks bir otel için, Aziz İsaak Katedrali’ne 5 dakika yürüme mesafesindeki bu tesise göz atabilirsiniz.

4.ADMIRALTEYSKIY DISTRICT   

(Bölge Puanı 90/100) – Tsentralny Bölgesine Alternatif

Admiraltskiy Bölgesi Petersburg
Admiralteyskiy – foto kaynak ; trivago.com.tr

Admiralteyskiy bölgesi de tıpkı Tsentralny bölgesi gibi şehirdeki merkezi bir konumda bulunmakta. Bu bölgeden de şehirdeki en önemli turistik ve tarihi yapılara kısa bir yürüyüş sonrası ulaşabilirsiniz. Bunun yanında bu bölge etrafında birbirinden güzel lokal restoranları ve cafeleri de fazlasıyla bulabiliyorsunuz.

Bu bölgede bulunan oteller şehirdeki diğer bölgelerde bulunan otellere nazaran hemen hemen aynı. Fakat Tsentralny bölgesine nazaran 1 tık daha uygun denebilir. Özellikle bu bölgenin biraz daha dışına doğru yerlerde konaklayacak olursanız.

Bu bölgede konaklayın Eğer ; şehirdeki en iyi fiyat/fayda oranına ve en güzel konuma sahip uygun ve ideal otellerde konaklamayı planlıyor ve erken rezervasyon fırsat indirimlerinden yararlanmak istiyorsanız.

Admiralteyskiy bölgesinde bulunan otellere booking.com aracılığıyla göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Admiralteyskiy Otel Tavsiyeleri

–4 yıldızlı bir otel olan The Gamma Hotel‘e (Bu otel şehirdeki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden biri. Otelin 9+ gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı bulunuyor. Turistik yerlere ve merkeze yakınlığı sayesinde rahatlıkla tercih edilebilecek tesislerden.

–Veya 3 yıldızlı bir otel olan Station Hotel K43 adlı tesise (Bu otel şehirdeki en ideal 3 yıldızlı otellerden biri. Modern ve şık odalarıyla 4 yıldızlı otelleri aratmıyor. Ayrıca otelin 8+ gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı bulunmakta) göz atabilirsiniz.

5.MOSKOVSKIY BÖLGESİ

(Bölge Puanı 85/100) – En Ucuz Olsun Diyenlere

Moskovskiy Bölgesi
St Petersburg – foto kaynak ; hotels.com

Petersburg’da konaklama için en uygun tesisleri bulabileceğiniz Moskovskiy, şehirde daha çok iş seyahati için tercih edilen bölgelerden biri olarak biliniyor olsa da, her turistin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bu bölgeye mutlaka göz atın derim.

Bu bölgede konaklayacak olursanız, şehir merkezine ve şehirdeki turistik noktalara 2-3 km uzaklıkta olursunuz. Tabi toplu taşıma araçları ile bu turistik yerlere 3-5 dakika içerisinde rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz.

Eğer bütçeli bir Petersburg gezisi planlıyorsanız, bu bölgeye mutlaka göz atın derim. Özellikle erken rezervasyon fırsatları olan otel bu bölgede çok. Bu otellerde 1-2 ay öncesinden rezervasyon yaparak biraz daha uygun fiyatlara odaları bulabilirsiniz.

Moskovskiy Bölgesi’nde bulunan konaklama birimlerine Booking.com aracılığıyla göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Moskovskiy Otel Tavsiyeleri

 • İlk olarak süper bütçeli bir Petersburg gezisi planlıyorsanız 2 yıldızlı Sedmoye Nebo Hotel‘e göz atabilirsiniz. Şehirdeki turistik noktalara 1-3 km uzaklıkta bulunan bu otel yakınlarında toplu taşıma araçlarının duraklarını da bulabilirsiniz. 2 yıldızlı bir otel olmasına rağmen gayet şık ve modern olan bu tesisin 8.6 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır. Booking.com aracılığıyla Oteli İncele & Fiyatlara Göz At
 • 3 yıldızlı bir otel olarak da Veles Hotel‘e göz atabilirsiniz. Bu otel, bölgedeki en merkezi konuma sahip birkaç otelden biri. Moskova Zafer Kapısı’na sadece 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otele yürüme mesafesinde bulunan metro istasyonunu kullanarak şehirdeki turistik noktalara ve merkeze kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca otelin 8.5 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunuyor. Booking.com aracılığıyla Oteli İncele & Fiyatlara Göz At
 • Son olarak bu bölgede dairede konaklamak isterseniz de, Moscow suites Apartament adlı tesise göz atabilirsiniz.  Oldukça yeni olan bu tesisin 9.3 gibi de yüksek bir konuk değerlendirme puanı bulunuyor. Booking.com aracılığıyla Oteli İncele & Fiyatlara Göz At

St Petersburg’da Nerede Kalınır ? sorunuza hala cevap bulamadınız mı ?

St Petersburg Gezi
St Petersburg’da Hangi Bölgede Kalınır

Eğer bu şehirde süper bütçeli bir gezi planı yapmıyorsanız, kesinlikle Tsentralny veya Admiralteyskiy Bölgesi’nde konaklayın. Bu iki bölge de turistik yerlere yakınlık bakımından hemen hemen aynıdır. Tabi Tsentralny birazcık daha iyidir fakat ortalama aynı diyebiliriz.

Bu iki bölgede de erken rezervasyon fırsat indirimleri olan konaklama birimlerini bulabileceğiniz gibi düşük bütçeli tesisleri de bulabilirsiniz. Fakat karşılaştırma yapmak gerekirse Admiralteyskiy Bölgesi birazcık daha uygun diyebiliriz

Nerede Kalmalı ? sorusuna cevap olarak daha listeye 1-2 bölge daha eklemek mümkün. Bunlar arasında New Holland Adası ve Vasilievsky Adası gibi az da olsa konaklama bakımından tercih edilen bölgelerde bulunuyor. Fakat bu iki ada, şehir merkezine ve birçok yere biraz uzak olduğundan ve çok popüler olmadığından dolayı, bu bölgelerde konaklamanızı pek tavsiye etmem. Zaten aradığınız zevkte ve bütçede konaklama birimini yukarıda bahsettiğim üç bölgede rahatlıkla bulabilirsiniz.

En Popüler St Petersburg Otel Tavsiyeleri

St Petersburg’da birçok otel bulabilirsiniz. Fakat şehirdeki en ideal ve en güzel otellerden aşağıdaki listeye göz atmanızda yarar var. Bu oteller arasında aradığınız zevkte ve bütçede konaklama birimlerini rahatlıkla bulabilirsiniz.

1.KRAVT HOTEL (3 Yıldız)

St Petersburg'da Nerede Kalınır
Kravt Hotel

Süper modern odalarıyla 4 yıldızlı otelleri aratmayan Kravt Hotel, kendi kategorisindeki otellere göre çok daha popüler. Tsentralny bölgesinde bulunan bu otel, şehirdeki en iyi konuma sahip otellerden.

Otel, Isac Katedrali’ne, Saray Meydanı’na ve daha birçok turistik yere yürüme mesafesinde bulunuyor. Otele en uzak turistik yer ortalama 2 km uzaklıkta bulunmakta. Yani şehirdeki tüm turistik yerleri bu otelden yürüyerek ziyaret etmek mümkün.

Otelin süper olumlu konuk yorumlarına bakarak, temizlik, hizmet ve konfor bakımından oldukça üst düzeyde olduğunu söyleyebilirsiniz. Zaten otelin 8+ gibi yüksek bir değerlendirme puanı olması da bunun en önemli kanıtı.

2.ASTON HOTEL (4 Yıldız)

St Petersburg'da Nerede Kalınır
Aston Hotel

Şehirdeki en çok tercih edilen 4 yıldızlı otellerden biri olan Aston Hotel, süper merkezi konumu ve uygun fiyatlarıyla ünlü. Bu otelde 1-2 ay öncesinden rezervasyon yaparak %35’e varan fırsat indirimlerinden yararlanmak da mümkün.

Newsky Prospekt’e 1 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otel, konum olarak kendi kategorisindeki en ideal otellerden biri. Ayrıca Moskovsky tren istasyonu otele sadece 10 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor.

Otel çevresinde birçok toplu taşıma araçlarını da rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Dostoevsky metro istasyonu otele 300 metre uzaklıkta bulunuyor.

Saray Meydanı’na 2 km uzaklıkta olan bu otele en uzak turistik yer 3 km uzaklıkta bulunuyor. Ayrıca otel çevresinde birçok restoran, bar ve cafeleri de bulabiliyorsunuz.

3.Corinthia Hotel St Petersburg (5 Yıldız)

St Petersburg'da Nerede Kalınır
Corinthia Hotel St Petersburg

Bu lüks otel, oldukça merkezi bir konumda, metro istasyonuna sadece 2 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Saray Meydanı’na 2 km uzaklıkta olan bu otel, daha çok süper lüks otel arayanların tercih ettiği otellerden.

Şehirdeki birçok turistik yere yürüme mesafesinde olan bu otelde, spor salonu, sauna ve sağlık kulübü gibi imkanlarda bulunuyor. Otelin lobi barında ise, her akşam canlı piyano müziği ile günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

Daha çok çiftlerin tercih ettiği bir otel olarak bilinen Corinthia Hotel, şehirdeki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden. Bunun yanında, otelin süper olumlu konuk yorumları ve 8+ gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı bulunuyor.

St Petersburg’da nerede kalınır ? sorusuna cevap olarak daha birçok oteli listeye eklemek mümkün. Fakat seçimin kolay olmasına, her zevke ve bütçeye hitap eden bu otellerden araştırmanıza başlayarak aradığınız oteli rahatlıkla bulabilirsiniz.

St Petersburg Şehir Merkezi Otelleri

Sky Hotel (3 Yıldız)

Sky Hotel
Sky Hotel

Şehirdeki en uygun ve en ideal 3 yıldızlı otellerden biri olan Sky Hotel, eşsiz konumu ve şık odaları sayesinde oldukça popüler. Şehrin en çok satan otellerinden biri olmasının en büyük nedeni ise, erken ve son dakika rezervasyon fırsat indirimlerinin olması. Bu otel, Saray Meydanı’na (Palace Square) 5 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Ayrıca şehrin tam kalbine de ortalama 500 metre uzaklıkta bulunmakta. Ayrıca bu otelden Nevsky Prospekt adlı şehrin en gözde bölgesine de yürüyerek 3 dakikada ulaşabilirsiniz. 8+ gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanına sahip bu otele de göz atın derim.

Pushka Inn Hotel (4 Yıldız)

Pushka Inn Hotel
Pushka Inn Hotel

Saray Meydanı’na sadece 400 metre uzaklıkta bulunan bu otelden şehrin tam merkezine  yürüyerek 4 dakikada ulaşabiliyorsunuz. Oldukça merkezi konumuyla popüler olan bu otelin oda ücretleri de 4 yıldızlı otel fiyatlarının ortalamasının altında diyebiliriz.

Petro Palace Hotel (5 Yıldız)

Petro Palace Hotel
Petro Palace Hotel

St Petersburg’da nerede kalınır ? sorusuna süper lüks bir cevap olan bu 5 yıldızlı tesis, Saray Meydanı’na ve Prospekt Bulvarı’na sadece 5 dakika yürüme mesafesinde yer almakta. Yani konum olarak şehirdeki en merkezi otellerden. Otel çevresinde şehirdeki önemli katedralleri, müzeleri ve tarihi yapıları da fazlasıyla görebiliyorsunuz. Ayrıca otelin 8+ gibi güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunmakta.

Nomera Na Nevskom 111 (2 Yıldız)

Nomera Na Nevskom 111
Nomera Na Nevskom 111

Tsentralny bölgesindeki en ideal ve en uygun fiyatlı otellerden biri olan Nomera, şehirdeki en çok satan tesislerden. Otel süper merkezi bir konumda bulunmuyor olsa da, şehirde dilediğiniz birçok yere çok rahat bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Otelin 8+ gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanına bakarak bile tercih yapmak mümkün.

Allegro Hotel Ligovsky Prospekt (3 Yıldız)

Allegro Hotel Ligovsky Prospekt
Allegro Hotel Ligovsky Prospekt

Prospekt Caddesi üzerinde güzel bir konumda yer alan bu otel, tren istasyonuna sadece 2 dakika yürüme mesafesinde bulunmakta. Otel çevresinde toplu taşıma araçlarının duraklarını fazlasıyla bulmak da mümkün. Ayrıca bu otelin 8+ gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı bulunuyor.

Imperial Art (4 Yıldız)

Imperial Art
Imperial Art

Şehirdeki turistik noktaların bazılarına yürüme mesafesinde olan bu otel, şehirdeki en uygun fiyatlı 4 yıldızlı otellerden biri. Güzel konumu fırsat indirimleriyle popüler olan bu otelin 8+ gibi güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunuyor.

Bunlar da İlginizi ÇekebilirBooking.com

TAVSİYELER

KONAKLAMA

Hostel rezervasyonu için en popüler sitelerden biri olan Hostelworld, otel için de Booking veya Tripadvisor'a göz atabilirsiniz. Ayrıca Nerede Kalınır Oteller adlı sitede de konaklama konusunda bilgileri ve önerileri bulabilirsiniz.

UÇAK BİLETİ

Uçak bileti için en uygun ve en popüler uçuşları gösteren Skyscanner'a göz atabilirsiniz.

AVRUPA

Avrupa'nın en güzel şehirlerini, gezilecek yerlerini ve konaklama hakkında bilgileri Gezilecek Yerler Listesi adlı sitede bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

BENZER İÇERİKLER

Konak Gezilecek Yerler

Konak Gezilecek Yerler & Konak’ta Görülecek Yerler

İzmir'in en güzel ve en canlı ilçelerinden biri olan Konak, şehrin önde gelen turistik yerlerine sahip olmasıyla ünlü. Tarihi dokusu, Kemeraltı Çarşısı, camileri ve...