Tiflis Otelleri | Tiflis Otel Fiyatları

Tiflis Otelleri
Tiflis Otelleri

Gürcistan’ın başkenti ve en güzel şehirlerinden biri olan Tiflis, eşsiz tarihi ve kültürüyle yakınımızda ziyaret edilebilecek en ideal komşu ülkelerdendir. Bu şehirde konaklama ise genel olarak uygun. Fakat yine de otel seçimi oldukça önemli. Tifli Otelleri veya Tiflis Otel Fiyatları sezona, bölgeye veya erken rezervasyon göre farklılık gösterebilmektedir. Bu yüzden bu şehre ne zaman gideceğiniz ve nerede konaklayacağınız önemli.

Tiflis’teki otel sayısı akıl almazdır. Bu yüzden de 50£’nun altında çok fazla otel bulabilirsiniz. Tiflis Otel Fiyatları genel olarak 30£’dan başlayıp 150-200£’ya kadar çıkabilmektedir. Fakat 50-100£ arasındaki bir otel sizi yeterince tatmin edecektir.

En İdeal ve En Uygun Tiflis Otelleri

1.Betsy’s Hotel (3 Yıldız)

Tiflis’teki oteller arasında oldukça popüler olan Betsy’s Hotel, şehirdeki en uygun fiyatlı otellerden biri. Tiflis’in güzel manzarasını sunan bu otelden Kent Merkezindeki Özgürlük Meydanı sadece 3 km uzaklıktadır. Konum olarak süper merkezi bir otel olmasa da hem fiyat hem de sunduğu hizmetler bakımından gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek otellerden biri.

Havaalanı servisi, açık yüzme havuzu ve Fitness merkezi gibi hizmetleri olan bu otelin ortalama gecelik konaklama ücretleri 60£’dan başlamaktadır. Ayrıca otelin 1.500 konuktan 8.5 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır.

2.Hotel Mariali (3 Yıldız)

Tiflis’teki en popüler otellerden bir diğeri ise Hotel Mariali’dir. Oldukça sadece ve sıradan bir yapısı ve odaları olan bu otel, şehirdeki en ucuz 3 yıldızlı otellerden biri. Ortalama gecelik konaklama ücretlerinin 25£’dan başladığı bu otelden şehirdeki turistik yerler çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayabiliyorsunuz. 9.3 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanına sahip bu oteli mutlaka ama mutlaka inceleyin derim.

3.Fabrika Tbilisi (Hostel Tarzı)

Tiflis’in tarihi kent bölgesinde, Sovyetler Birliği dönemine ait eski bir dikiş fabrikasında bulunan Fabrika Tbilisi, endüstriyel unsurlarla zenginleştirilmiş eski beton duvarlarıyla eşsiz bir tasarım ve mimariye ev sahipliği yapıyor. Vintage tarzı modern unsurlarla birleştiren tesis, iyi dekorlu özel odaları veya yatakhaneleriyle konforlu bir konaklama olanağı sunmaktadır.

Ortalama gecelik konaklama ücretlerinin 50£’dan başladığı bu tesisin 2 bin konuktan 9.0 gibi yüksek bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır.

4.Kisi Hotel (4 Yıldız)

Tiflis’teki en en gözde ve en ideal 4 yıldızlı otellerden biri olan Kisi Hotel, eşsiz mimari yapısıyla ön planda. Özgürlük Meydanı’na 15 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otelden şehirdeki birçok noktaya çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ortalama gecelik konaklama ücretlerinin 80£’dan başladığı bu otelin 9.3 gibi süper yüksek bir konuk değerlendirme puanına bakarak da bu oteli gönül rahatlığıyla tercih etmek mümkün.

5.Radisson Blu Iveria Hotel (5 Yıldız)

Tiflis Otelleri arasındaki en lüks otellerden biri olan Radisson Blu otel zinciri, bu şehirde gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz otellerden biri. Eşsiz manzaralı odaları ve sunduğu hizmetlerle farkındalık yaratan bu otelin ortalama gecelik konaklama ücretleri 140£’dan başlamaktadır. Merkezi bir konumda bulunmuyor olsa da yine de şehirdeki turistik noktalara çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca otelin 8.2 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır.

Göz At : Tiflis’te Nerede Kalınır ?

Tiflis Merkez Otelleri

Bu şehirdeki merkezi oteller merkeze 2-3 km uzaklıkta bulunan otellerden çok daha pahalı. Yani 2-3 km için merkezin tam kalbinde konaklamanıza sanırım gerek yok. Şehir merkezinin biraz dışındaki oteller de sizi mutlu edecektir.

En Ucuz Tiflis Otelleri

Tiflis’te 20£’ya kadar otelleri bulabiliyorsunuz. Tabi bu otellerin büyük bir bölümü şehir merkezine uzak. Toplu taşıma araçlarını kullanmayı dert etmiyorsanız bu otelleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Tiflis Otelleri veya Tiflis Otel Fiyatları her ne kadar sezona, bölgeye veya erken rezervasyona göre farklılık gösteriyor olsa da ortalama fiyatlar bu aralıkta diyebiliriz.

7 Senelik Profosyonel Yurt dışı otel ve hostel tecrübesinden sonra, part time olarak başladığım gezi bloguna, Full time devam. Özellikle Güneydoğu Asya'da geçirdiğim 5 seneden fazla süreyi, gezerek çalıştığım şehirleri ve çok daha fazlasını yazılarımda paylaşıyorum. -iyi bir Backpacker, -içerisinde çikolata olan her şeyi sever. -En iyi yaptığı şey ; ''Running a Hostel''

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here