Kiev Otelleri | Kiev Otel Fiyatları

Kiev Otelleri
Kiev Otelleri

Ukrayna’nın başkenti ve en büyük şehri olan Kiev konaklama bakımından oldukça ucuz olan şehirlerden biri olmasına rağmen yine de nerede, hangi otelde konaklayacağınız hakkında az çok fikir sahibi olmanızda yarar var. Kiev Otelleri veya Kiev Otel Fiyatları bölgeye, sezona ve erken rezervasyona göre biraz farklılık gösteriyor olsa da, ortalama fiyatlar hemen hemen aynıdır.

Daha çok gece hayatı ile ünlü olan şehirlerden biri olan Kiev’de konaklama için uygun ama merkeze ve gece hayatına yakın olan otelleri tercih etmekte yarar var.

En İdeal ve En Uygun Kiev Otelleri

1.Ukraine Hotel (4 Yıldız)

Plaja 15 dakika yürüme mesafesinde olan otellerden biri olan bu tesisin en güzel yanı 4 yıldızlı olmasına rağmen fiyatların gayet uygun olması. Bu otelde 60£’ya kadar uygun olan odaları rahatlıkla bulabilirsiniz. Bunun yanında, şehir merkezine ve gece hayatına oldukça yakın bir konumda bulunuyor olması da bu otelin en büyük artılarından.

Şehirdeki turistik noktalara da oldukça yakın bir konumda bulunan bu otelin 7.8 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunuyor. Restoranı ve havaalanı servisi ile ünlü olan bu oteli de Kiev’deki oteller listenize ekleyebilirsiniz.

2.City Hotel (4 Yıldız)

Fitness merkezi ve havaalanı servisi ile popüler olan otellerden biri olan bu tesisin ortalama gecelik konaklama ücretleri 160£’dan başlamaktadır. Yani diğer 4 yıldızlı otellere nazaran biraz daha pahalı diyebilirim. Fakat Kiev’de lüks bir otel arıyorsanız, aradığınız hizmeti ve konforu bu otelde fazlasıyla bulabileceğinize emin olabilirsiniz. Şehirdeki turistik noktaların birçoğuna oldukça yakın bir konumda bulunan bu otelin 9.1 gibi yüksek bir değerlendirme puanı bulunmaktadır. Ayrıca bu otel daha çok çiftler tarafından tercih edilmektedir.

Kiev’deki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden biri olan bu tesisi de Kiev’deki oteller listenize mutlaka ekleyin derim.

3.Dnipro Hotel (4 Yıldız)

Plaja 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otelden şehirdeki birçok turistik yere çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Havaalanı servisi, spa ve sağlık merkezi ile oldukça popüler olan bu otelin en güzel yanı çiftlere hitap ediyor olmasıdır. Gecelik ortalama konaklama ücretlerinin 65£’dan başladığı bu otelin 3 bin konuktan 7.1 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır.

4.İbis Kiev City Center (3 Yıldız)

Kiev Botanik bahçelerine sadece 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otelden şehirdeki birçok turistik noktaya çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Eğer Kiev’de süper merkezi bir otelde konaklamayı planlıyorsanız, İbis Otel bu şehirdeki en iyi tercihlerden biri olacaktır. Ayrıca bu otel Kiev’deki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden biri. Gerek konumu, gerek ücreti ve gerekse sunduğu hizmetleri ile gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek otellerden biri.

5.Hotel Verhovina (3 Yıldız)

Kiev Otelleri arasında oldukça popüler ve uygun otellerden biri olan bu tesiste ortalama gecelik konaklama ücretleri 20£’dan başlamaktadır. Yani şehirdeki en uygun fiyatlı otellerden biri. Gerek konumu gerekse sunduğu hizmetleri ile oldukça popüler olan bu otel daha çok çiftler tarafından tercih ediliyor olsa da, tek veya aile olarak seyahat edenlerin de gönül rahatlığıyla tercih edebileceği otellerden biri. Ayrıca 5 bin konuktan almış olduğu 7.9 gibi güzel bir konuk değerlendirme puanı bulunmaktadır.

Kiev Merkez Otelleri

Kiev’deki merkezi oteller biraz daha pahalıdır. Özellikle şehrin tam merkezinde bulunan oteller oldukça pahalı. İlla şehir merkezinde konaklamayı düşünüyorsanız, daha düşük yıldızlı otellere göz atmanızı kesinlikle tavsiye ederim.

En Ucuz Kiev Otelleri

Eğer bu şehirde ucuz bir otel arıyorsanız, şehir merkezine biraz uzak olan otellere göz atmanızda yarar var. Fakat çok ucuza konaklayacağım diye şehrin en ücra köşelerinde bulunan otellerden de uzak durmanızda yarar var.

Kiev Otelleri veya Kiev Otel Fiyatları her ne kadar mevsime sezona veya bölgeye göre farklılık gösteriyor olsa da, ortalama fiyatlar bu aralıkta diyebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here