Palma de Mallorca’da Nerede Kalınır? Bölgeler ve Otel Tavsiyeleri

İspanya’nın en büyük adası olan Mallorca, Akdenizin en güzel tatil bölgelerinden biri. İbiza’dan sonra ülkede tatil için en güzel adalardan biri olan Mallorca’da konaklama ücretleri de öyle aman aman bütçe zorlamıyor. Yani aradığınız bütçede konaklama birimini burada rahatlıkla bulabiliyorsunuz.

Mallorca’da ister güney, doğu, batı isterseniz de adanın merkezinde konaklayın. Her bölge birbirinden güzel ve birbirinden farklı birçok seçenek sunuyor. Fakat Palma de Mallorca, Mallorca Adası için en ideal seçenek olacaktır.

NOT : Mallorca, Mayorka olarak bilinir ve bir adadır. ”Palma” (Palma de Mallorca olarak da bilinir) ise, Mayorka’nın başkentidir. Biz Palma’ya yani adanın başkenti ve en popüler yeri olan Palma de Mallorca’da nerede konaklayacağınıza bakacağız.

Gelelim Palma de Mallorca’da nerede kalınır ? sorusuna cevap olabilecek en ideal bölgelere ;

Palma de Mallorca’da konaklama için en güzel bölgeler ; Old Town – Eski Şehir Bölgesi (Merkez – Özellikle bazı bölümleri adanın kalbinin attığı yer), Santa Catalina ve Palma Limanı Çevresi Bölgesi‘dir. Bu bölgelerde aradığınız zevkte veya bütçede bir konaklama birimini çok rahatlıkla bulabilirsiniz. Fakat farklı tarza ve turistlere göre farklı bölgeler de bulunmakta. Bunlar ;

 • Palma’da konaklama için en çok tercih edilen, en merkezi ve turistik yerlere en yakın olan bölge, Old Town’da bulunan Carrer de la Calatrava Bölgesi‘dir. Bu bölge adanın en güzel ve en hareketli bölgesidir. Tabi bu bölgede konaklama ücretleri diğer bölgelere nazaran 1 tık daha pahalı.
 • Palma de Mallorca’da bütçeli bir konaklama bölgesi arıyorsanız, aradığınızı Son Armadams‘da bulabilirsiniz. Bu bölgedeki konaklama birimleri Carrer de la Calatrava’daki konaklama birimlerine nazaran çok daha uygun.
 • Palma de Mallorca’da gece hayatı için en iyi konaklama bölgesi Paseo Maritimo (Palma Limanı) Bölgesi‘dir. Burası da Old Town – Eski Şehir Bölgesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Merkezi konumu, turistik yerlere yakınlığı ve gece hayatı için en ideal yer olmasından dolayı, adanın en çok tercih edilen bölgesidir
 • Palma de Mallorca’da ailece nerede kalmalı ? sorusuna en güzel cevap ise Es Portixol Bölgesi‘dir. Bu bölgedeki konaklama birimlerine göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.
 • Mallorca’da en ideal konaklama bölgesi ise Santa Catalina Bölgesi‘dir. Şehir merkezine 1-2 km uzaklığı sayesinde fiyatlar uygun, turistik yerlere çok da uzak değil, şehir merkezine zorlarsanız yürüyerek gidebilirsiniz. Yani şehirdeki en ideal konuma sahip bölge diyebiliriz.

1.Old Town – Şehir Merkezi

Bölge Puanı 95/100) – Palma de Mallorca’nın Tam Kalbinde Olmak İsteyenlere Özel ;

Mallorca'da Nerede Kalınır ?
Old Town Bölgesi

Şehrin tam merkezinde konaklamak isteyenler için en ideal bölgelerden biri olan Old Town, şehirdeki en merkezi bölgedir. Bu yüzden de otel fiyatları diğer bölgelere nazaran 1-2 tık daha pahalı olabiliyor.

Birbirinden güzel katedralleri ve sarayları bir arada bu bölge içerisinde bulabilirsiniz. Bu bölgede konaklayacak olursanız şehirdeki gece hayatı için canlı olan yerlere ve şehrin en güzel restoranlarına da yürüme mesafesinde olursunuz.

Not : Old Town geniş bir bölge. Bu bölge sınırları içerisinde bulunan Carrer de la Calatrava Bölgesi ve Paseo Maritimo Bölgesi, bu bölgenin en iyi konaklama semtleridir. Yani konaklama tercihi yaparken Paseo Maritimo veya Carrer de la Calatrava’ya ne kadar yakın olduğunuzu Booking.com’da konaklama tercihi yaparken inceleyin. Bu şekilde hangi bölgede konaklayacağınıza çok daha iyi karar verebilirsiniz.

Carrer de la Calatrava Bölgesi’nde konaklayın eğer ; 

 • Adanın tam merkezinde konaklamak istiyorsanız
 • Turistik yerlere yakın bir konumda olmak istiyorsanız
 • Her yere yürüyerek gideyim diyorsanız
 • Para çok da önemli değil, ben de fazlasıyla var zaten diyorsanız
 • Palma Limanı’na yürüme mesafesinde olmak istiyorsanız
 • Plajlara yakın olmak istiyorsanız

Paseo Maritimo Bölgesi’nde konaklayın eğer ;

 • Şehrin en hareketli bölgesine yakın olmak istiyorsanız
 • Gece hayatı için bu adada planlarınız varsa
 • Şehrin tam merkezi yerlerine yakın olmak istiyorsanız
 • Turistik yerlere yakın olmak istiyorsanız

Old Town Bölgesinde bulunan otellere göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz. Paseo Maritimo Bölgesi‘ndeki konaklama birimleri için buraya, Carrer de la Calatrava Bölgesi’nde konaklama birimleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Old Town’da (Eski Şehir) Yapılacak En Güzel Şeyler

-Bakımlı ve popüler bir park olan ”Parc de la Mar” ile Palma de Mallorca gezinize başlayabilirsiniz.

-Museu De Mallorca’da, Mallorca tarihi hakkında birçok bilgiye ulaşabilir, birbirinden değerli sanat eserlerine göz atabilirsiniz.

-10. yüzyıla kadar uzanan Banys Arab (Arap Banyoları) ‘nın akılda kalıcı kalıntılarını keşfedin.

-UNESCO Dünya Mirası listesindeki muhteşem Catedral-Basílica de Santa María de Mallorca’yu görmezseniz, Palma de Mallorca geziniz eksik kalır.

-Mirador Dalt Murada adlı seyir balkonunda manzara seyredin.

-İspanyol Kraliyet Ailesinin resmi yazlık evi La Almudaina Kraliyet Sarayı’nı ziyaret edin.


Booking.com

Old Town Otel Tavsiyeleri

 • Hotel Born (2 Yıldız) : Eski Kent bölgesinde süper merkezi bir konuma sahip bu 2 yıldızlı otel, şehirdeki en iyi fiyat/fayda oranına sahip tesislerden biri. Palma Katedrali’ne ve Almudaina Kraliyet Sarayı’na sadece 10 dakika yürüme mesafesinde olan bu otel, eski bir sarayda hizmet veriyor. Uygun fiyatlı odaları ve güzel bir konuk değerlendirme puanıyla düşünülebilecek güzel otellerden.
 • Canavall : Palma Limanı’na ortalama 1 km uzaklıkta bulunan bu merkezi otel süper konuk yorumları ve 9+ gibi muhteşem konuk değerlendirme puanı ile meşhur güzel bir otel. Farklı bir havası ve dizaynı olan bu otel şehirdeki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden biri. Ayrıca bu otelde erken rezervasyon fırsatları da bulunmakta. Yani 1-2 ay öncesinden bu otelde rezervasyon yapacak olursanız oda ücretleri %30’a yakın bir oranda düşecektir.

2.Santa Catalina 

(Bölge Puanı 85/100) – Her Şeyden Karışık Olsun Diyenlere Özel ;

Mallorca'da Nerede Kalınır ?
Santa Catalina

Santa Catalina, eski bir balıkçı bölgesidir.

Günümüzde burası, popüler kafeler, şık restoranlar, şık butikler ve dans kulüpleriyle dolu bir mahalle. Yani, Palma’nın en havalı bölgesi diyebiliriz.

Eşsiz manzarası ve birbirinden güzel ahşap evleri ile popüler olan bu bölgede, yapılacak birçok turistik aktiviteyi de bulabilirsiniz.

Şehir merkezine ortalama 1-1.5 km uzaklıkta bulunan bu bölgeyi de merkezi bölgelerden biri sayabilirsiniz. Çünkü bu bölgede bulunan birçok otelden merkeze yürüyerek rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğer biraz daha uygun fakat merkeze yakın otelleri arıyorsanız ilk olarak bu bölgeye göz atabilirsiniz.

Santa Catalina Bölgesi’nde bulunan tüm konaklama birimlerine göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Santa Catalina’da Yapılacak Şeyler

-Soho Bar’a içmek için olmasa da, dekorasyonunu görmek için gidin. Hoş, sevimli ve klas bir bar, seveceksiniz.

-Mercat de Santa Catalina adlı pazara uğrayın. Taze meyve, sebze ne ararsanız var.

-Kokteyl için ”Ginbo” favorimizdir.

-”Sabotage” adlı mekana canlı müzik için eşinizi/sevgilinizi götürün.

-Es Baluard Müzesi’nde çağdaş sanat eserlerini görün.

-Palma’nın en havalı bölgesinde alışveriş yapmadan da olmaz.

NOT : Bu bölgede çok sayıda otel yok. Daha çok daire ve diğer konaklama birimleri bulabileceğiniz bir bölge. Otel konusunda ısrarcı ve seçici biriyseniz, bu bölgeyi es geçebilirsiniz.

Santa Catalina Otel Tavsiyesi

Hotel Continental (4 Yıldız) : Limana ve Palma de Mallorca Katedrali’ne sadece 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu 4 yıldızlı otelden şehirdeki popüler yerlerin büyük çoğunluğuna yürüyerek gidebilirsiniz. Şehirdeki en iyi fiyat/fayda oranına sahip otellerden biri olması ve en ideal 4 yıldızlı otellerden biri olması bu oteli tercih etmek için yeterli olacaktır. Ayrıca otelin 8+ konuk değerlendirme puanı bulunmakta.

3.Son Armadams 

(Bölge Puanı 90/100) – Ucuz Olsun Diyenlere Özel ; 

Mallorca'da Nerede Kalınır ?
Mallorca’da Konaklama

Son Armadams adlı bu bölge, Palma’nın batı tarafından bulunan küçük bir mahalledir. Santa Catalina Bölgesi’ne yakınlığı ile ünlü olan bu bölgede birçok kafe, restoran ve bar bulabilirsiniz.

Bölgenin hemen her noktasında deniz manzarasını görebiliyor olmanız da bu bölgenin en güzel yanlarından biri.

Bu bölge, sadece konaklama birimlerinin uygun olduğu bir yer değil, ayrıca bu bölgede ucuza yemek yiyebileceğiniz restoranları ve barları da fazlasıyla bulabilirsiniz.

Nerede kalınır ? sorunuza en güzel cevaplardan biri olan Son Armadams Bölgesi’nde bulunan konaklama birimlerine göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Son Armadams Bölgesinde Yapılacak Şeyler

-Auditorium de Palma de Mallorca’da ailece güzel bir gösteriye katılabilirsiniz.

-Bar Cabrera, biraz pahalı olsa da, yemek konusunda gerçekten farklı. Bar diyip geçmeyin. Tripadvisor gibi sitelerde ödül almış bu bara, bir şeyler atıştırmak için mutlaka uğrayın.

-Güzel bira içebileceğiniz hoş bir mekan arıyorsanız ”Sindi’s pub” adlı bar aklınızda olsun.

-İspanya’nın bu güzel bölgesinde, İtalyan yemekleri canınız çekerse, makarna ve pizzası ile meşhur olan ”Piccola Italia”ya göz atabilirsiniz.

-Suşi severlerdenseniz, ”Restaurante Nagoya” adlı restorana uğrayabilirsiniz.

-Geleneksel Tapas’lar için Café Tropical’ı deneyin.

Son Armadams Otel Tavsiyeleri

 • 4 yıldızlı bir otel olan Isla Mallorca & Spa adlı tesise göz atabilirsiniz. Hem konum hem de fiyat ve konfor bakımından gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek lüks otellerden biri. Otelin 8+ konuk değerlendirme puanı bulunuyor.
 • Hotel Araxa – Adults Only – 3 Yıldız ; Adından anlaşılacağı üzere, sadece yetişkinlere hitap eden bir otel. Eski Şehir bölgesinin tam kalbine 15 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu tesis, biraz daha orta bütçeli bir konaklama birimi arayanların tercih edebileceği tesislerden.

4.Es Portixol

Bölge Puanı 80/100 – Ailece Nerede Kalmalı ? Sorusuna En Güzel Cevap ; 

Mallorca'da Nerede Kalınır ?
Palma

Palma de Mallorca’nın doğu kıyısında yer alan ”Es Portixol” bölgesi, adanın en iyi restoranlarına ve barlarına ev sahipliği yapan kavisli yolu ile ünlüdür. Parma’nın en güzel manzarasına ev sahipliği yapan bu bölgede deniz ürünlerini deneyebileceğiniz birçok restoran bulunmaktadır.

İki güzel kumsala ev sahipliği yapan bu bölgede, aileniz ile biraz daha sessiz plajlarda güneşin ve denizin keyfini çıkarabilirsiniz. Daha çok ailelerin tercih ettiği bir bölge olmasının sebebi de, şehirdeki karmaşadan uzak ve aile dostu eğlence yerlerinin de olmasıdır.

NOT : Es Portixol, Palma’nın tarihi şehir merkezine ortalama 1-2 km uzaklıkta bulunmaktadır. Yani, bu bölgedeki birçok tesisten biraz uzun yürüyüşler sonrasında, şehrin kalbinin attığı yere gidebilirsiniz. Yürümek istemezseniz de, toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz.

Es Portixol Bölgesi’nde bulunan konaklama birimlerine Booking.com aracılığıyla göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.


Booking.com

Es Portixol Otel Tavsiyeleri

 • Melia Palma Bay – 4 Yıldız ;  Bu tesis hem aileler için hem de çiftler için en çok tercih edilen tesislerden biri olarak bilinmektedir. Ayrıca merkezi konumu ve plaja yakınlığı sayesinde bir hayli popüler. Biraz lükstür ve pahalıdır. Ancak, Palma’nın en iyi ve en çok tercih edilen otellerindendir. Eski Kent merkezine 1.5 km uzaklıkta bulunduğundan dolayı da, şehirdeki en uygun fiyatlı 4 yıldızlı otellerden biridir.
 • Brisas ; Biraz daha ucuz bir tesis için de, bir tatil evi olan Brisas’a göz atabilirsiniz. Daire konseptindeki geniş odalarıyla, daha çok geniş ailelerin tercih edebileceği tesislerden bir tanesi.

5.Palma Limanı 

(Bölge Puanı 90/100) – Gece Hayatı İçin Plan Yapanlara Özel ; 

Mallorcada Nerede Kalınır ?
Palma Limanı

Palma Limanı’na yakın konaklama birimlerini tercih edecek olursanız, şehir merkezine yine yürüme mesafesinde olursunuz. Fakat süper merkezi bir yer değil. Yani merkeze 10-20 dakika içerisinde yürüyerek bu bölgeden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca şehirdeki turistik yerlerin büyük bir bölümüne de yürüyerek ulaşmak pekala mümkün.

Palma Limanı’na yürüme mesafesinde olan otellere göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Palma Limanı Çevresindeki Oteller

 • Hotel Victoria Gran Meliá – 5 Yıldız ; Palma’daki en popüler 5 yıldızlı otellerden biri olan bu tesis, konum olarak Marina’nın hemen karşısında yer almaktadır. Palma Limanı’nın tam kalbine 10 dakika yürüme mesafesindeki bu lüks otel, Eski Kent’teki turistik noktalara da ortalama 10-20 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Yani konum olarak pek fena değil. Konuk yorumlarına ve yüksek değerlendirme puanına bakarak da bu otelin gayet ideal olduğunu söyleyebiliriz.
 • Sercotel Hotel Zurbarán – 3 Yıldız ; Biraz daha bütçeli bir otel için de, biraz daha sakin bir yerde bulunan bu tesise göz atabilirsiniz. Bu otel, şehirdeki en bütçeli tesislerden biri olarak bilinmektedir. Aile odaları, terası ve barı da olan bu bütçeli tesise göz atmayı da unutmayın.

Palma Limanı’nda Yapılacak En Güzel Şeyler

-Geceleri efsanevi Tito’nun Mallorca Uluslararası Kulübü’nde dans etmeyi unutmayın.

-Deniz ürünleri için güzel, kaliteli ve hoş bir restoran arıyorsanız ”Café PESQUERO” adlı mekan aklınızda olsun.

-Gece hayatı için ünlü ”Pacha”ya mutlaka uğrayın.

-Kaelum adlı mekan, 60’lı, 70’li, 80’li ve 90’lı şarkıları dinleyebileceğiniz enteresan bir yer, göz atın.

-Canlı dans pisti ve mükemmel içeceklerin yanı sıra çatı havuzu bulunan Social Club Mallorca’da gece boyunca partilere katılın.

Palma de Mallorca Otelleri

Palma de Mallorca Otelleri
Palma

Adada hangi bölgede konaklayacağınıza karar verdiyseniz ve bölgelere özel otel önerilerinde aradığınızı bulamadıysanız, aşağıdaki otellere de göz atabilirsiniz.

Aşağıdaki 7 otel önerisi içerisinde farklı farklı bölgelerden konaklama birimlerini, farklı farklı bütçelerde ve zevkte olacak şekilde bulabilirsiniz.

Göz At : Mallorca Otelleri

1.Catalonia Majorica (4 Yıldız)

Mallorca'da Nerede Kalınır
Catalonia Majorica Hotel

Mallorca’da lüks otel arayanların tercih edebileceği otellerden biri olan Catalonia Majorica, şehir merkezine ve simge yapılara yakın konumu ile oldukça popüler. Bu otel Pacha Nightclub, Palma Limanı ve Palma Yacht Club’a da 1-2 km uzaklıkta bulunuyor. Yani gece hayatı için de sağlam planlarınız varsa bu oteli tercih etmek mümkün.

Palma İstasyonu, otele 3.5 km uzaklıkta bulunuyor. Yani yürüyerek otele istasyondan ulaşmak pek mümkün değil. Fakat taksi ücretleri bu kısa mesafe için oldukça uygun olacaktır. Bunun yanında otel plaja sadece 15 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Plaj ile ilgilenmiyorsanız da otelin kapalı ve açık havuzu da sizin için yeterli olacaktır.

2.Hotel Almudaina – SÜPER MERKEZİ (4 Yıldız)

Mallorca'da Nerede Kalınır ? Otel Önerileri
Hotel Almudaina

Mallorca merkezi bu otele sadece 3 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Yani konum olarak adadaki en ideal otel denebilir. Şehir ve liman manzarasına sahip terası ile bir hayli popüler olan bu otel, plaja 15 dakika yürüme mesafesinde bulunmakta. Palma Yacht Club ve Pacha Nightclub’a yürüme mesafesinde olan bu otel de gece hayatı için tereddütsüz tercih edilebilecek otellerden.

Otel, Mallorca’daki hemen hemen tüm turistik yerlere yürüme mesafesinde bulunuyor. Buna rağmen 4 yıldızlı oteller arasında fiyat bakımından en ideal olan otellerden biri. Otelin erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak %20’ye kadar daha uygun olan odaları bulmak da mümkün.

3.Isla Mallorca & Spa (4 Yıldız)

Mallorca'da Nerede Kalınır ?
Isla Mallorca & Spa

Palma’da nerede kalınır ? sorusuna orta bütçeli bir otel arıyorsanız, Isla Mallorca & Spa adlı bu tesiste aradığınızı bulabilirsiniz. Birçok oda seçeneği ile hizmet veren bu otelin düşük bütçeler için odaları da bulunmaktadır.

Otel süper merkezi bir konumda yer almasa da, merkeze ortalama 2 km uzaklıkta bulunuyor. Yani yürüyerek merkeze gitmek mümkün. Mallorca’nın en popüler otellerinden biri olan Isla, Aile olarak seyahat eden ve iş amaçlı Mallorca’yı ziyaret edenler için oldukça ideal.

Otelin süper olumlu konuk yorumlarına ve 8+ bir değerlendirme puanına bakarak bile bu oteli tercih etmek mümkün.

Palma de Mallorca Ucuz Otel Tavsiyeleri

4.Hotel Amic Horizonte (3 Yıldız)

Mallorca'da Nerede Kalınır ?
Hotel Amic

Plaja 1.5 km uzaklıkta olan bu otel, Palma’nın merkezine ise sadece 2 km uzaklıkta bulunuyor. Süper merkezi bir konumu olmasa da ada merkeze çok uzak değil. Yani biraz zorlayarak merkeze yürüyerek bile gitmek mümkün.

Daha çok manzarası ile popüler olan bu otelin büyük bir de havuzu bulunuyor. Bunun yanında, otelin 7+ değerlendirme puanı bulunuyor. Ayrıca bu otelde 2-3 ay öncesinden rezervasyon yaparak erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak da mümkün.

5.Hotel Araxa – Sadece Yetişkin (3 Yıldız)

Mallorca'da Nerede Kalınır
Hotel Araxa

Hotel Araxa, muhteşem konumu ve 4-5 yıldız otel havasıyla adadaki en popüler otellerden. Eğer Mallorca’ya çift olarak gidiyor ve romantik bir tatil planı yapıyorsanız mutlaka ama mutlaka bu oteli inceleyin derim. Otelde hemen hemen her şey çiftler için organize edilmiş.

Sessiz bir konuma sahip bu otelden şehir merkezine ve adadaki birçok yere yürüyerek gitmek mümkün. Bunun yanında otelde spa ve sağlık merkezi, fitness salonu ve açık havuz gibi imkanlarda bulunuyor.

Göz At : İbiza’da nerede kalınır ?

6.Hotel Colon (3 Yıldız)

Mallorca'da Nerede Kalınır
Hotel Colon

Hotel Colon, Palma Intermodal İstasyonu’na sadece 500 metre uzaklıkta bulunuyor. Bu sayede de havaalanından otele ulaşım oldukça kolay oluyor. Bunun yanında otel, merkeze ortalama 2 km uzaklıkta bulunmakta ve adanın en iyi gece kulüplerine yürüyerek otelden gitmek mümkün.

7.Abelux (2 Yıldız )

Mallorca'da Nerede Kalınır
Hotel Abelux

2 yıldızlı bir otel olmasına rağmen 3-4 yıldızlı otelleri aratmayan konforu ve modernliği ile oldukça popüler olan Hotel Abelux, şehirdeki en uygun fiyatlı otellerden biri. Mallorca merkezine oldukça yakın olan bu otel konum olarak oldukça merkezi bir yerde bulunuyor.

Plaza Espana Meydanı’na ve Palma Limanı’na 12 dakika yürüme mesafesinde bulunan bu otelin konuk yorumlarına bakarak, otelin temiz, modern ve kaliteli olduğunu da söyleyebiliriz.


Booking.com

Palma de Mallorca Otel Fiyatları ve Rezervasyon

Palma de Mallorca’da otel fiyatları ortalama 40£’dan başlamakta ve 250£’ya kadar çıkmaktadır. Fakat ortalama 75-130£ arasında bir ücrete şehirdeki birçok 3-4 yıldızlı otelde rahatlıkla konaklayabiliyorsunuz.

Otel fiyatlarının en pahalı olduğu bölge, şehir merkezi otellerini fazlasıyla bulabileceğiniz bir bölge olan ”Old Town – Eski Şehir” bölgesidir. Burası, şehirdeki en çok tercih edilen bölge ve konum olarak da Palma de Mallorca’da gezilecek yerlere oldukça yakın bir konumda bulunmaktadır.

Palma da Mallorca Kalınacak Yerler
Palma

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi, dilerseniz Palma’da hostellerde de konaklayabilirsiniz. Hostel fiyatları 15-30£ arasında değişmekte ve çok daha merkezi konumlarda uygun fiyatlı hostelleri bulabiliyorsunuz.

Palma de Mallorca Otel Rezervasyonu için de, Booking ve Tripadvisor’a göz atabilirsiniz. Bu iki sitede otel rezervasyonu için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz sitelerdir. Fakat, Tripadvisor zaten büyük bir çoğunlukla Booking’ bağlantılı olduğundan dolayı, direkt olarak booking’e göz atmanızda yarar var. Hem konuk yorumlarını ve değerlendirme puanının en gerçekçi olduğu site, Booking’dir.

Bunlar da İlginizi Çekebilir 

Mallorca’da konaklama için listeye birkaç otel daha eklemek mümkün. Fakat şehirdeki en iyi fiyat/fayda oranına ve en iyi konuk değerlendirmesine sahip bu 7 otel arasından aradığınız zevkte ve bütçede oteli rahatlıkla bulabileceğinizden dolayı, otel aramanıza listedeki otellerden başlayın deriz. Ayrıca, Mallorca’da konaklama için tesislerden çok bölgenin önemi var. Yani 5 yıldızlı bir tesis ile 3 yıldızlı bir tesis fiyatının hemen hemen aynı olması, Mallorca’da oldukça normal. Bu yüzden Mallorca’da konaklama birimi seçerken hangi bölgede tesis aradığınızı da bilmenizde yarar var.

Barselona’da nerede kalınır ?Booking.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here